Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Статті - Demis Group - переможець «Рейтингу Рунета-2009» серед SEO-компаній

  Компанія Demis Group стала переможцем одного з найбільших рейтингових інтернет-проектів року - " Рейтингу Рунета-2009 ", Проведеного авторитетним аналітичним порталом ринку веб-розробок CMS Magazine. Учасниками рейтингу стали практично всі великі столичні і регіональні SEO-компанії Росії, відомі студії, агентства по просуванню і пошукової оптимізації сайтів (всього більше 160 компаній). У рейтингу враховувалася кількість активних проектів , їх сумарний тИЦ, PR та інші показники.

  Рейтингу Рунета-2009

  Особливості «Рейтингу Рунета»

  У порівнянні з іншими спеціалізованими SEO-рейтингами, «Рейтинг Рунета» має своє обличчя, свої відмінні риси. Це єдиний професійний рейтинг, де є можливість офіційно підтвердити (документальним або технічним способом) наявність всіх (!) Активних клієнтських, партнерських і власних проектів тієї чи іншої компанії по оптимізації і просуванню сайтів. Як відзначають організатори проекту, «Рейтинг Рунета» дозволяє клієнтам SEO-компаній краще зрозуміти розстановку сил на ринку послуг пошукової оптимізації та розкрутки сайтів. Адже перші місця в рейтингу займають SEO-компанії з найбільшим клієнтським портфелем. Простота і прозорість - інші особливості рейтингу. Ніяких складних формул і зубодробильних методологій. Сума проектів, сумарний тИЦ і PR, загальний середній бал (коефіцієнт) на основі цих показників, нескладна формула підрахунку - ось і вся математика. Просто і зрозуміло.

  Проект вийшов дуже представницьким (більше 160 компаній, багато регіонів РФ). Рейтинг дає уявлення не тільки про масштаб тієї чи іншої SEO-студії, оптимизаторской компанії або агентства з просування сайтів, але і про розмір, ємності всього ринку пошукової оптимізації та розкрутки сайтів. Адже знаючи загальна кількість всіх проектів всіх компаній, а також середній чек за проектом, можна з досить високою точністю вирахувати ємність SEO-ринку і в проектах, і в грошовому еквіваленті (за деякими даними ця цифра становить 250-300 млн. Доларів).

  Є клієнти (наприклад, партнери), які працюють з SEO-компаніями на умовах конфіденційності - ніяких посилань або підтверджують файлів на просуваються сайтах! «Рейтинг Рунета-2009» дозволив учасникам документально (договору, доп.соглашенія, акти, платіжки) підтверджувати факт просування таких активних проектів, приховуючи їх URL'и.

  Додаткова інформація про проекти (тематика, тИЦ, PR та ін.), Вказівка ​​на тип сайту, який просувається (інтернет-магазин, промосайт, корпоративний сайт, блог, форум і т.д.), динаміка змін показників - все це дає уявлення про якість просуваються проектів. Надається можливість періодично оновлювати базу проектів, доповнювати її різними відомостями, стежити за її змінами протягом усього року - аж до нового «Рейтингу Рунета».

  Дуже важливо, що в рейтингу взяли участь не тільки міста-мегаполіси (Москва, Санкт-Петербург), а й інші регіони Росії. Так, глобальний рейтинг SEO-компаній включив в себе і локальні рейтинги по федеральних округах і найбільших містах нашої країни.

  Як вже було сказано вище, простота підрахунку, прозорість, об'єктивність і неупередженість - інші плюси проекту.

  підсумки рейтингу

  Підсумки «Рейтингу Рунета» не випадкові. Вони свідчать про перестановку сил на ринку пошукової оптимізації та просування сайтів. У кризовий 2009-й рік на SEO-ринку відбулися істотні зміни. Багато компаній, що потрапили у фінансову залежність від кредиторів через непродуману політику зовнішніх запозичень, припинили своє існування. Інші були поглинені більшими гравцями, які змогли збільшити свою частку ринку за рахунок вигідних злиттів або втрат з боку конкурентів. У плюсі ​​опинилися ті компанії, які вибрали агресивну маркетингову стратегію і грамотну фінансову політику (власних великих інвестиційних вливань), вийшли на SEO-ринок з унікальними акційними пропозиціями, зуміли зберегти і наростити свій інтелектуальний (кадри) і технологічний потенціал - все це дало свої плоди . Темпи зростання деяких SEO-компаній в кризовий 2009-й рік вражають - 50-60% і більше. Йдеться про такі показники, як: частка ринку оптимізації та просування сайтів, кількість активних SEO-проектів (і їх сумарний ТИЦ, PR), обсяги продажів (в руб.), Середній грошовий вага проектів, кількість брендових клієнтів і т.д.

  тенденції ринку

  Такий вражаючий ріст обгрунтований і загальним трендом, який панує сьогодні на ринку реклами в цілому (і зокрема - в сегментах інтернет-реклами і пошукового просування сайтів). Одна з головних тенденцій ринку 2009 року - значні зміни в розподілі рекламних бюджетів між різними медіаканалах. Відбулося різке збільшення витрат на рекламу і пошукове просування сайтів в мережі Інтернет при такому ж різкому скороченні бюджетів на телебачення, радіо, зовнішню рекламу, друковані ЗМІ, BTL-проекти. Чому це сталось? У всьому винні вражаючі темпи зростання (60-70% на рік) ринку інтернет-маркетингу всі останні роки до кризи, а також зросла ефективність мережевих майданчиків. Багато рекламодавців всерйоз розглядають інтернет-рекламу і пошукову оптимізацію сайтів як альтернативу таким шірокоохватним, великим форматам, як телебачення і зовнішня реклама. Адже цільова аудиторія (ЦА) деяких мережевих порталів (наприклад, пошукових систем Яндекс, Rambler, Google, Апорт) дуже широка і багато в чому схожа з ЦА рекламодавців, що вважають за краще ТВ і «наружку». Дослідження показують, що понад чверть рекламодавців вважають рекламу в мережі Інтернет найефективнішим медіаканалах, виходячи з досвіду проведених рекламних кампаній. За цим показником інтернет-реклама зайняла в 2009р. друге місце, випередивши зовнішню рекламу, пресу, радіо і поступившись тільки телебаченню. В ефективності інших медіа рекламодавці впевнені менше, про що побічно свідчать і дані Асоціації комунікаційних агентств Росії (АКАР): за 2009 рік рекламний ринок впав на 26% (до 204 млрд. Руб.); в плюс - на 8% - вийшов тільки Інтернет; найбільше постраждали бюджети друкованих ЗМІ (мінус 43%), радіо (мінус 36%) і зовнішньої реклами (мінус 33%). Інтернет (тобто пошукова оптимізація; контекстна, медійна і відеореклама) - єдиний медіа, який зумів поліпшити свої продажі. Криза прискорила перетікання грошей в інтернет-рекламу, яка з грошового обсягу обігнала, наприклад, рекламу на радіо.

  За підрахунками АКАР, на частку Інтернету в 2009 р довелося 19 млрд. Руб., З них на частку контекстної реклами - 11,3 млрд. Руб. (Зростання + 11%), решта - близько 8 млрд. - довелося на медійну рекламу, пошукове просування сайтів та інші види інтернет-маркетингу. За різними оцінками фахівців, доходи від контекстної реклами виростуть в 2010 р на 25-50%. Чи не залишиться в стороні і медійна реклама (20-30%). Зростуть і доходи ринку пошукової оптимізації (SEO) і просування сайтів - як мінімум, на 15-20%. Якщо ж говорити про зростання мережевого трафіку, то його взагалі можна охарактеризувати як «вибуховий»: за останні 8 років він виріс більш ніж в 180 разів! Трафік буде збільшуватися і надалі як наслідок триваючого розширення числа інтернет-користувачів. Рівень користування Інтернетом - зокрема, послугами пошукових систем - буде рости і надалі, незважаючи на кризу. Наведені факти є непрямим доказом того, що технології реклами і просування сайтів в мережі Інтернет постійно розвиваються і стають все більш ефективними і затребуваними. Тому зовсім не випадково в кризовий 2009-ий рік інтернет-реклама, нарешті, стала рівноправним членом великої клубу традиційних медіа.

  Чому це сталось?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»