Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Стратегії залучення клієнтів на автомийку - avtomoyschik.ru

  1. Класична стратегія
  2. мотиваційна стратегія
  3. Універсальна стратегія

  Відкриття власної автомийки - це бізнес, який розпочинає себе окупати з першого дня роботи. Мрія побачити чергу на автомийку змушує її власника активно шукати способи залучення клієнтів. Не варто сподіватися на «самоплив». Вибір чіткої маркетингової стратегії надасть вирішальний вплив на прибутковість підприємства. Неувага до цієї, здавалося б, незначної деталі призводить до того, що прибуток виявляється набагато нижчою за очікувану спочатку.

  Неувага до цієї, здавалося б, незначної деталі призводить до того, що прибуток виявляється набагато нижчою за очікувану спочатку

  Якщо у вас повний порядок з місцезнаходженням і зовнішнім виглядом автомийки, то інше - справа маркетингу.

  Важливо розуміти, що для розвитку бізнесу необхідно вирішити два завдання: залучити клієнта і утримати його якомога довше. Я пропоную розглянути з різних сторін кілька ефективних стратегічних схем залучення клієнтури.

  Класична стратегія

  Постійні клієнти автомийки, які користуються її послугами протягом тривалого часу, обов'язково винагороджуються знижками, привабливими бонусами і накопичувальними дисконтними картками. Особливі умови і спеціальні пропозиції повинні обговорюватися вже при першому обслуговуванні автомобіля.

  У традиційній для малого бізнесу стратегії чимало переваг, привабливих і для клієнтів, і для власників автомийки:

  • Відвідувач мийки усвідомлює, що йому вигідний статус «лояльного» клієнта. Чим більше він споживає послуг, тим істотніше економія його фінансів.
  • Власник бізнесу буде діставати підвищений прибуток з нової клієнтури. І це справедливо. Адже на залучення новачків за статистикою доводиться вкладати уп'ятеро більше коштів, ніж на утримання постійних клієнтів.

  При реалізації схеми необхідно врахувати кілька негативних моментів:

  • Потенційні клієнти можуть вибрати пропозиції конкурентів, які обіцяють миттєву вигоду.
  • Зростання розміру знижок, кількості подарунків і додаткових опцій має розумну межу. Звиклі до заохочень відвідувачі після досягнення максимально можливого рівня можуть знизити лояльність до вашої автомийці.
  • Згодом прибуток від обслуговування постійних клієнтів стає все менше. Тому власнику вигідніше спрямувати зусилля на пошук нової клієнтури, навіть при необхідності серйозних вкладень.

  мотиваційна стратегія

  Новим клієнтам протягом певного часу пропонується мити автомобіль за заниженими розцінками. Це можна розглядати як винагороду за вибір саме вашої автомийки. Потім ціна стає стандартною для всіх.

  Вигода схеми для обох сторін:

  • Головний плюс такої методики для потенційного клієнта полягає в можливості пільгового обслуговування.
  • Знижена вартість послуг нерідко стає головним мотиваційним аргументом при виборі сервісного центру.
  • Втрачаючи прибуток при обслуговуванні новачків, автомийка заробляє на постійних клієнтів набагато більше, ніж при впровадженні класичної стратегії.

  Негативні моменти, що потребують уваги:

  • Собівартість залучення нових клієнтів на автомийку значно зростає.
  • Нові споживачі послуг знаходяться в більш виграшному положенні, ніж старі. Тому після закінчення терміну пільгового обслуговування автовласники можуть піти до конкурентів.

  На мій погляд, домогтися швидкого успіху в сфері автомийного сервісу можна тільки вдавшись до нестандартних способів просування на ринку послуг.

  Вміле поєднання класичної та мотиваційної стратегій може привести до вражаючого результату в боротьбі за серця клієнтів. Універсальна схема допомагає оперативно і практично без втрат розширити клієнтську базу.

  Універсальна стратегія

  На першому етапі роботи з новими клієнтами використовується мотиваційний метод. Але отримання пільгових послуг обмежена за часом або за кількістю обслуговувань.

  Потім відвідувачам пропонується вимити автомобіль за стандартною вартістю.

  На третьому етапі, коли клієнт вважається постійним, його лояльність підтримується знижками і бонусами за класичною схемою.

  Цей підхід реально здатний стати основою для постійного припливу бажаючих скористатися саме вашими сервісними послугами.

  Привабливі особливості стратегічної схеми:

  • Для клієнта вигідно, що спочатку винагороджують його вибір, а з часом - сталість.
  • Власник автомийки може розраховувати на побудову довгострокових відносин з цільовою аудиторією.

  Недоліки стратегії:

  • Клієнтам непросто розібратися в структурі відносин і оцінити їх вигоду.
  • Складна методика розрахунку прибутку автомийки та збільшені витрати на підтримку клієнтської бази.  Щоб вашу автомийку помітили, ви повинні виділятися на типовому тлі конкурентів. Для цього важливо підготувати унікальна пропозиція, що пропонує до стандартної послуги що-небудь «на додачу».

  Виберіть оптимальну маркетингову стратегію, і тоді клієнти приїдуть знову, щоб знову примножити гроші в касі автомийки.

  Для реалізації будь-якої з обраних стратегій вам допоможе програма для автомийки , Для обліку клієнтів, оформлення замовлення-нарядів, ведення клієнтської бази, розрахунку заробітної плати мийників ... і багато іншого.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»