Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Створення групи в Однокласниках для заробітку

  1. створення групи
  2. просування групи
  3. монетизація групи

  Рано чи пізно, але кожній людині, що заробляє гроші, використовуючи інтернет, приходить думка про створення групи в соціальній мережі, щоб вона допомагала в подальшому йому заробляти гроші (читайте про  способи заробітку  ) Рано чи пізно, але кожній людині, що заробляє гроші, використовуючи інтернет, приходить думка про створення групи в соціальній мережі, щоб вона допомагала в подальшому йому заробляти гроші (читайте про способи заробітку ). І ця думка правильна, так як, маючи власну групу, ви отримуєте багато плюсів.

  Головним плюсом є постійна аудиторія, якій ви можете запропонувати щось купити, тим самим ви не витрачаєтеся на рекламу, а значить нічим не ризикуєте. Таким чином можна аналізувати будь-який товар або послугу, чи є на них попит, чи будуть їх замовляти. Хочете дізнатися, чи подобається якийсь товар вашої аудиторії? Проведіть опитування! Хочете дізнатися, чи будуть замовляти ваш продукт? Опублікуйте рекламний пост! При наявності своєї групи все стає набагато легше і простіше в плані заробітку. Опублікувавши кілька рекламних постів, ви вже будете знати, чи варто купувати рекламу в інших групах або ж це буде марна трата грошей. Чому саме Однокласники? Тому що в даній соціальній мережі найбільшу кількість платоспроможних дорослих людей.

  створення групи

  Заходимо на сайт Odnoklassniki.ru, якщо ви вже зареєстровані, то переходимо в розділ «Групи» і далі тиснемо «Створити групу».

  Тепер вам запропонують вибрати тип створюваної групи. Групу будемо робити розважального та інформаційного характеру, тому тип вибирайте «За інтересам».

  Ну а далі все і так зрозуміло: пишете назву, опис, вибираєте тематику, вказуєте, що група «Відкрита», вибираєте обкладинку і тиснете на кнопку «Створити». Коли ваша група створена, її необхідно наповнити контентом, чи то пак тематичними фотографіями, текстами, відео-роликами і тому подібним, щоб ваша група могла зацікавити відвідувачів, так як далі ми перейдемо до просування групи. Але спершу приділіть хоча б пару днів на наповнення групи цікавим, тематичним матеріалом, в іншому випадку група нікого не зацікавить, тим самим все подальше просування буде менш ефективним і вам буде дуже важко залучити аудиторію, так що зробіть групу цікавою.

  просування групи

  Тут як завжди: є і платні способи просування і безкоштовні Тут як завжди: є і платні способи просування і безкоштовні.

  Для початку розберемо платні. Переходимо в каталог груп, шукаємо там групу розважального характеру схожу на вашу, аналізуємо знайдену групу, визначаємо середній вік учасників донорської групи. Якщо ви хочете заробити в подальшому на своїй групі, ваша аудиторія повинна бути дорослою і платоспроможною. Якщо група-донор вас влаштовує, тоді домовляйтеся з її адміністратором про покупку рекламного поста з розміщенням якийсь фотографії або відео і посиланням на вашу групу. Наприклад, завантажуєте дуже красиву і супер-круту фотографію, таку, щоб все просто були в шоці від неї і поруч підписуєте: «Хочете більше таких фотографій? Тоді вступайте в мою найкрутішу групу ok.ru/coolgroupe ». Загалом, думаю, сенс зрозумілий, як робити рекламний пост.

  Це був платний спосіб просування, безкоштовний спосіб, в принципі, такий же, тільки замість договору з адміністратором групи про покупку рекламного поста, ви просите безкоштовно розмістити пост про вашу групу, або пропонує взаємний обмін рекламними постами. На нього, до речі, частіше погоджуються, ніж просто на безкоштовний пост. Також існує старий добрий спам. Знаходьте групу з відкритим додаванням новин і починаєте писати рекламні пости про свою офігенно групі. Швидше за все, вас через деякий час заблокують і, можливо, ви втратите свій аккаунт, але, якщо у вас є чимала кількість акаунтів, то можна вважати це цілком працюючим способом просування, тільки не варто спамити з аккаунта, на якому створено групу, так як після блокування профілю ви втратите і свою групу. І взагалі, спам - це погано! Я нікого не закликаю займатися спамом, просто даний вид просування є безкоштовним і я не міг не написати про нього в даній статті.

  Можна використовувати накрутку, вдаючись до різних сервісів. Начебто таких, про які я розповідав раніше. дані сервіси по накрутці абсолютно безкоштовні.

  Після того, як ви купите або іншими шляхами отримаєте декілька рекламних постів своєї групи, переходите в розділ оцінок і запрошуйте до своєї спільноти тих людей, які оцінили рекламний пост, але не вступили в групу. Не забувайте періодично додавати цікаві і корисні матеріали, так як вони також будуть залучати нових учасників. Я розповів про самих основних і поширених способах просування групи в Однокласниках, цих способів цілком вистачить, щоб розвинути нормальну, повноцінну аудиторію вашої групи.

  монетизація групи

  Є багато способів заробити на своїй групі, але я завжди кажу: «Щоб заробити в інтернеті, потрібно щось продавати». Тому пропоную використовувати партнерські програми різних інтернет-магазинів. Наприклад, в групах соціальної мережі Odnoklassniki добре продається одяг, і ви можете продавати одяг, використовуючи партнерську програму від якого-небудь інтернет-магазину. Партнерська програма буде платити вам певний відсоток від суми замовлення, і середній чек може легко складати понад тисячу рублів.

  Хочете дізнатися, чи подобається якийсь товар вашої аудиторії?
  Хочете дізнатися, чи будуть замовляти ваш продукт?
  Чому саме Однокласники?
  Наприклад, завантажуєте дуже красиву і супер-круту фотографію, таку, щоб все просто були в шоці від неї і поруч підписуєте: «Хочете більше таких фотографій?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»