Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Створення інтернет магазину на WordPress

  1. 1. WP eCommerce
  2. 2. eShop
  3. 3. Shopperpress
  4. 4. Quick Shop
  5. 5. Shopp
  6. 6. YAK для WordPress
  7. 7. WooCommerce
  8. 8. PHPurchase або cart66
  9. 9. MarketPress
  10. 10. WP-Shop

  Друга за популярністю CMS (після Joomla) WordPress спочатку призначався як платформа для ведення блогу. Однак, за свою майже десятирічну історію (був створений у 2003 році) движок «обріс» спеціальними плагінами (розширеннями), які дозволяють робити на ньому проекти практично будь-якої складності.

  Отже, WordPress - це безкоштовний PHP + MySQL движок, який можна вільно використовувати в цілях створення сайтів, і інтернет магазинів зокрема. Також як і більшість універсальних CMS вордпресс має модульну структуру. Його можливості розширюються за рахунок установки спеціальних розширень, звані плагінами. У даній статті ми розглянемо основні плагіни, які використовуються при створенні інтернет магазину на вордпресс.

  Порада! Скористайтеся спеціалізованим хостингом для WordPress від компанії Eurobyte. Витрати в кілька доларів не зроблять Вас банкрутом, але позбавлять від багатьох проблем! Високошвидкісні SSD диски і вузько налаштоване ПО допоможуть досягти блискавичної завантаження сторінок, не залежно від кількості розміщеного товару або користувачів онлайн! Також, хостер люб'язно надасть щоденне резервне копіювання і захист від DDoS за запитом!

  Сьогодні існує кілька десятків плагінів для ведення електронної комерції. Багато плагіни також розширюються за допомогою спеціальних модулів. З огляду на, що сам вордпресс безкоштовний, то і більшість розширень до нього також безкоштовні або мають символічну ціну, рідко перевищує 100 у.е. Ще однією перевагою створення інтернет магазину на wordpress - це велика кількість шаблонів і тим дизайну, які можна використовувати в своїх цілях. Для досвідчених існують платні шаблони, які коштують від 65 до 2500 доларів.

  Всі розширення відрізняються своєю функціональністю і можливостями, багато хто має російський переклад. Основним недоліком більшості wordpress плагінів інтернет магазину є їх орієнтованість на європейський і американський ринок, отже, є проблеми зі системами прийому платежів і службами доставки. Найпопулярнішим у використанні є WP eCommerce.

  1. WP eCommerce

  Найпопулярніший і функціональний інтернет магазин на вордпресс Найпопулярніший і функціональний інтернет магазин на вордпресс. Має сотні додаткових розширень і шаблонів. Простий і безкоштовний у використанні, проте має багато комерційних доповнень і опцій. Переведений на російський переклад і вельми популярний в широкій аудиторії російських розробників. Серед переваг можна відзначити повну настройку зовнішнього вигляду магазину, редаговані способи оплати та доставки, SEO-настройки у вигляді редакторів title і мета тегів, можливість продажу електронних товарів і багато іншого. Більш детально ознайомитися з функціоналом можна на офіційному сайті розробника: getshopped.org

  Завантажити плагін wp-e-commerce.3.8.9.3 (Eng)

  2. eShop

  Простий плагін інтернет магазину, який підійде для інтернет ларьків, і маленьких проектів, а також для створення на сайті каталогу продукції Простий плагін інтернет магазину, який підійде для інтернет ларьків, і маленьких проектів, а також для створення на сайті каталогу продукції. У базі є всі необхідні функції: редагування каталогу і замовлень, повідомлення по email, прийом електронних грошей (PayPal і інші іноземні системи), редагування доставки і так далі. Має документацію по використанню і платні розширення. Сайт розробника Quirm.net

  Завантажити плагін eShop

  3. Shopperpress

  Дуже цікавий професійний плагін інтернет магазину Дуже цікавий професійний плагін інтернет магазину. У своєму роді - це «коробкове рішення». Вартість розширення 199 доларів (або 79 доларів за акції). За відомостями від розробників на Shopperpress було створено понад 10 000 інтернет магазинів. У комплекті є все необхідне для сучасного інтернет магазину: прийом електронних платежів, SEO-дружній код, 27 барвистих вбудованих шаблонів, слайдер і «каруселі» продуктів, зручна Адаменко та багато іншого. Більш детально можна ознайомитися на офіційному сайті: shopperpress.com.

  4. Quick Shop

  Цей плагін відрізняється своєю простотою, потрібен для того щоб додати невеликий каталог товарів на свій блог або візитку, з можливістю їх замовлень по email Цей плагін відрізняється своєю простотою, потрібен для того щоб додати невеликий каталог товарів на свій блог або візитку, з можливістю їх замовлень по email. Фактично форма замовлень товарів, яка працює, як віджет. В цілому назвати це повноцінним інтернет магазином можна, так як немає дуже багатьох функцій, скоріше це схоже на кошик замовлень. Підійде тим, кому не потрібно нічого зайвого.

  Завантажити плагін Quick Shop 2.3.1.

  5. Shopp

  Ще одне платне рішення для інтернет магазину. За функціоналом не поступається Shopperpress, за ціною трохи дорожче (якщо купувати ліцензію для розробника) або трохи дешевше, якщо купувати для одного разу. Має безліч розширень і шаблонів. Як і будь-яка комерційна розробка має якісний код і безліч можливостей для електронної комерції. Офіційний сайт: shopplugin.net

  6. YAK для WordPress

  Чим то схожий на Quick Shop тільки більш функціональний. Крім звичайних функцій створення каталогу та продуктів є платіжні шлюзи і можливість завдання модифікацій товару. Також працює на базі зв'язування сторінок блогу з картками товару.

  Завантажити плагін yak-for-wordpress.v3.4.8

  7. WooCommerce

  Безкоштовний потужний плагін інтернет магазину. Має 28 відмінних шаблонів на всі популярні теми. За функціоналом не поступається eCommerce. Однак трохи менш популярний. Годиться для створення малих і середніх інтернет магазинів. WooCommerce має безліч недорогих розширень, які правда орієнтовані більше іноземні продажу. У будь-якому випадку, це розширення заслуговує на увагу.

  8. PHPurchase або cart66

  Ще одне платне розширення для електронної комерції на вордпресс. Згідно з даними на офіційному сайті, PHPurchase перестав модифікуватися і став випускатися під маркою cart66. Вартість cart66 варіюється від 89 доларів до 299 в залежності від обраної ліцензії. За функціоналом даний плагін не поступається конкурентам, так що якщо Вам він сподобався то можете сміливо з ним працювати. Офіційний сайт cart66.com

  9. MarketPress

  Надзвичайно потужний і функціональний плагін, який коштує 79 у.о. у місяць. Оплата при цьому йде за технічну підтримку. Особливістю даного розширення є не тільки його функціональність і кількість шаблонів (понад 350), але і можливість модифікуватися інтернет магазин під свої потреби силами розробників. Офіційний сайт: premium.wpmudev.org/project/e-commerce

  10. WP-Shop

  Російськомовний скрипт інтернет магазину який адаптований по потреби рунета: є прийом грошей webmoney, QIWI, Яндекс Гроші, VISA і MasterCard і експорт в Яндекс Маркет. Є слайдери товарів, а також функція створення товарів з модифікаціями. Чудово підходить для простих інтернет магазинів.

  Офіційний сайт: wp-shop.ru

  Завантажити останню версію плагіна WP-Shop


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»