Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Створення інтернет-магазину «Вконтакте»

  Створення магазину в соціальній мережі - потужний інструмент продажів, який не можна ігнорувати. Соцмережі - це не тільки любителі постити котиків - мільйони користувачів соцмереж можуть стати Вашими потенційними покупцями або ознайомитися з Вашими товарами і пропозиціями. Як ефективно використовувати цей канал продажів і працювати з цільовою аудиторією? далі

  Для власника магазину використання соціальних мереж - простіший варіант просування бізнесу та організації продажів, ніж створення сайту, так як немає необхідності купувати домен і розміщувати сайт на сервері. Спілкуючись з друзями та колегами, гортаючи стрічку новин, клієнт одним кліком може потрапити в магазин, переглянути асортимент, написати продавцеві та одержати всі потрібні йому відомості. Зробивши покупку і відставляючи захоплений відгук, покупець сам стає частиною Вашої реклами.

  Магазин в соціальній мережі «Вконтакте» - найбільш оптимальне рішення, якщо Ваші потенційні покупці - молоді люди, студенти, домогосподарки.

  Спосіб №1. Проста сторінка спільноти з фото і описами.

  Найпростіший спосіб організації інтернет-магазина - створити особисту сторінку, викласти фото товарів і сподіватися, що покупець зацікавиться і сам Вас знайде. При цьому пам'ятайте, що Ваша сторінка це обличчя Вашого магазину і частина Вашого іміджу.

  Для початку роботи через соціальні мережі потрібна сторінка або спільнота, через яке Ви і будете здійснювати продаж товару. Створіть групу і придумайте гарна назва. Воно повинно відобразити вашу роботу і залучити, в першу чергу, ту аудиторію, на яку ви розраховуєте. До того ж, відвідувач за назвою повинен зрозуміти, що ви йому пропонуєте, а все інше він може дізнатися після того, як загляне на сторінку Вашого магазину.

  Фото хорошої якості всього асортименту товару - це обов'язковий атрибут групи в соціальній мережі, але крім фото потрібні хороші опису, на які не слід скупитися. Детально опишіть кожен товар - це помітно поліпшить ставлення користувачів соціальної мережі до вашого товару. Якщо пошкодувати часу на складання анотації, то відвідувач буде йти, і Ви не побачите не те, що продаж, а навіть репоста Вашої записи.

  Далі потрібно залучити постійних клієнтів. Для цього можна почати писати статті на тему Вашого магазину, наприклад про косметику, і викладати їх у створеній групі. Такий підхід дозволяє залучити постійних клієнтів, які будуть приходити для читання чергового поста або інструкції і заодно знайдуть щось нове в асортименті товару. Час, до речі, не обов'язково має бути одним і тим же - важливо лише, щоб поновлення відбувалися регулярно.

  Кожен звик платити різними способами, і потрібно надати вибір оплати товару: наприклад, віртуальними грошовими коштами (Webmoney, Ківі або Яндекс гроші), переведенням коштів на Вашу банківську карту, поштовий переказ або готівку при отриманні товару на пошті (післяплата).

  Якщо Ви націлені розвивати свій магазин, зробити його більш приємним на вигляд, а головне, зручним - читайте далі.

  Спосіб №2. Послуга «Вконтакте» - «Товари»

  Останнім часом в «Вконтакте» з'явилася можливість створення магазину за допомогою сервісу «Товари». Це закріплена на сторінці стрічка із зображенням товарів і зазначеними цінами. Клієнт може написати продавцеві з питань покупки і домовитися про оплату і доставку. Якщо такий спосіб буде ефективним, то розробники обіцяють перетворити «Вконтакте» в комерційну майданчик по типу «Яндекс. Маркет ».

  Для того, щоб скористатися послугою «Товари» зайдіть в меню свого співтовариства, знайдіть рядок «Управління співтовариством / сторінкою» і підключіть функцію «Товари». Стрічка із запропонованими товарами буде закріплена під основною інформацією сторінки.


  Спосіб №3. Магазин-додаток

  Також Ви можете створити додаток інтернет - магазину. Користувач буде як би «заходити» в Ваш магазин, залишаючись в «Вконтакте». В такому додатку можна робити замовлення і навіть здійснювати оплату. До того ж, після реєстрації ви отримаєте власний готовий сайт з магазином, які мають ідентичний дизайн.

  EcWid

  Таким зручним інструментом є EcWid, за допомогою якого можливе створення магазину на будь-якому сайті, в тому числі в «Вконтакте». Для цього необхідно створити співтовариство і скористатися посиланням . Інтеграція магазину і спільноти відбувається завдяки посиланням на додаток безпосередньо з групи.
  Щоб використовувати сервіс:
  1. Перейдіть на сторінку додатка «Вконтакте» і натисніть кнопку «Встановити додаток».
  2. Відзначте, до якого магазину Ви збираєтеся підключити додаток або створіть його.
  3. Введіть дані (пошта, номер телефону) і натисніть «Створити магазин».
  4. Перенесіть запропоновану посилання на вкладку свого магазину
  5. Натисніть «Додати посилання» у вікні, заповніть графу з інформацією, яка буде прикріплена до заслання на сторінці.
  6. Пройдіть по посиланню зі сторінки спільноти.
  7. Заповніть поля з описом магазину і продавця (вимога «Вконтакте» - ця інформація буде видна в самому низу на сторінці додатка) і збережіть.
  8. Перейдіть до розділу «Управління магазином». Перед вами відкриється консоль з панеллю керування, де ви можете заповнити відомості про продавця та магазині, вказати способи оплати та доставки.
  9. Як ви помітили, Ваш інтернет - магазин створюється на домені Ecwid. Згодом, магазин можна використовувати окремо і прив'язати до власного домену. Тепер на сайті магазина замініть запропоновані товари в каталозі своїми за аналогією (ціна, фото, опис).

  Готове додаток з товарами і посилання на сторінці спільноти.

  Готове додаток з товарами і посилання на сторінці спільноти

  Shop-Script

  Платформа для створення інтернет-магазину. Магазин на Shop-Script може перебувати на сервері додатка, а може і на своєму власному. В такому випадку, Вам доведеться придбати ліцензію, яка коштує близько 20 тисяч рублів, але зате з'являться можливості для кастомізації інтернет-магазину.
  Також платформа передбачає можливість створення готового магазину, який можна вбудувати в «Вконтакте».
  Для цього:
  1. Реєструємося на сервісі Shop-Script, підтверджуємо пошту і отримуємо власний готовий шаблон магазину на технічному адресу.
  2.Заходім в Installer, вибираємо тему «ВК» (вона безкоштовна)
  2. Створюємо додаток в «ВКонтакте» в розділі «Розробникам», вибираємо тип IFrame-додаток і вказуємо в налаштуваннях програми адресу свого щойно створеного інтернет-магазину. Адреса буде виглядати так: https: //вашем_домен.host.webasyst.com
  3. Вантажимо фото і опис товарів, призначаємо ціни.
  4. Готово! Чи можемо приступати до реклами.

  Shop-Script допомагає підприємцям в реалізації Федерального закону № 54-ФЗ «Про застосування контрольно-касової техніки» , Який зобов'язує інтернет-магазини використовувати онлайн-каси, і дозволяє розрахувати, чи потрібна онлайн каса для Вашого способу доставки і оплати, а також пропонує відповідні програми та плагіни.

  ShoppyBoom

  Ще одна платформа для створення магазину у «Вконтакте», «Однокласниках», «Facebook,« YouTube ». Принцип такий же, як у Shop-Script: для соцмережі потрібно створювати окремий додаток.
  1. Реєстрація та підтвердження поштової адреси.
  2. Налаштування магазину, способів доставки і оплати, вивантаження товарів з файлу або складання вручну.

  3. Перейдіть в особистий кабінет shoppyboom.ru/cabinet/ - Налаштування - соціальні мережі - ВК.
  Введіть назву, тип, створіть короткий опис магазину. Натисніть кнопку «Перейти до завантаження Додатки». На ваш мобільний буде висланий код підтвердження.
  4. Щоб додати віджет до сайту, в адресному рядку додатка скопіюйте URL і Вставте скопійоване посилання на додаток до Особистого кабінету ShoppyBoom
  Після настройки посилання на магазин з'явиться в окремому блоці «Додатки» на сторінці магазину.

  Вартість: тестовий період 30 днів - безкоштовно, далі від 499 рублів на місяць (мінімальний термін - 3 місяці).

  Рішення для інтеграції готового магазину і соціальної мережі «Вконтакте»

  Fresh Shop

  Цей модуль дозволяє продавати товари в інтернет-магазині на 1С-Бітрікс. В результаті виходить окремий додаток інтернет-магазину. Для оплати товару користувачі будуть перенаправлені на Ваш сайт на «Бітрікс» і автоматично авторизовані. Користувачам будуть доступні всі платіжні системи, які працюють у Вас на сайті, а також всі методи доставки товарів.

  Популярні платформи інтернет-магазинів також пропонують готові рішення для інтеграції з сервісом товарів ВКонтакте:

  МойСклад - https://support.moysklad.ru/hc/ru/articles/226865387
  1С-Бітрікс - https://marketplace.1c-bitrix.ru/solutions/vkapi.vkmarket/,https://marketplace.1c-bitrix.ru/solutions/bxmaker.vk/
  inSales - http://www.insales.ru/collection/sotsialnye-seti/product/cinhronizatsiya .. .
  YML -VK-Sync, Soc-commerce

  Не обмежуйтеся одним сервісом

  Додаток «Товари» підходять для невеликих магазинів. До п'яти замовлень в день можна обробити самостійно, домовившись про оплату і пояснивши умови доставки. Якщо вибір товарів солідний, кількість клієнтів зростає - необхідний інтернет-магазин. Покупець вибирає і оплачує покупку самостійно, а всі продажі враховуються автоматично.

  Кращим рішенням є сторінка спільноти з налаштованим блоком «Товари». В такому випадку покупець бачить звичний інтерфейс, особисту сторінку продавця і розуміє, чи можна Вам довіряти. Потім він може перейти на сторінку додатка, щоб ознайомитися з усім асортиментом і зробити покупку.

  Способи просування спільноти або додатки Вконтакте

  1. Вручну.
  Процес цей займає багато часу і нервів - необхідно запрошувати друзів, знайомих, і просто тих, у кого в налаштуваннях не закриті функція «Запрошувати в друзі». Кожні 50 користувачів Вконтакте буде перевіряти не бот ви, змушуючи набирати зазначені символи. В окремих випадках вашу сторінку можуть і зовсім заморозити, поки не перевірять безпеку. Серед плюсів можна виділити, що це безкоштовно.
  2. Прийти на готовеньке.
  Можна купити «готове» популярне співтовариство, і використовувати його як магазин, або базу для магазину, проводячи наполегливу рекламу товарів в ньому.
  3. Реклама в популярних спільнотах.
  Більшість спільнот охоче розмістять Вашу рекламу за певну плату. Зазвичай оплата залежить від кількості користувачів і часу, яке вона буде активна. Реклама може бути оформлена у відповідності зі стилістикою спільноти - це може бути жарт або стильне фото, повторює стилістику спільноти.
  4. Фрілансери - наше все.
  Можна найняти людину, яка буде займатися розсилкою пропозицій за вас, як правило, вартість таких послуг фіксована - 4 центи за запрошення. Серед мінусів можна відзначити недобросовісних виконавців, які не виконують план.
  5. Спеціальні програми.
  Наприклад, Ліцензійна версія Viking Inviter, автоматично розсилає додатки.
  6. контексной реклама Вконтакте.
  Являє собою розміщення зображення вашого товару в лівій частині сторінки під основною інформацією. Така реклама зазвичай дуже таргетованою - вона буде точно знаходити свою аудиторію, відповідно до зазначених вами ознаками.

  На закінчення, варто відзначити, що якщо ви плануєте розвивати інтернет-магазин і розширити число майданчиків для інтеграції, то краще створювати повноцінний самостійний онлайн-магазин. Таке рішення викличе довіру покупців, і Ви станете власником власної функціональної точкою продажу. А довіривши його створення професіоналам, Ви отримаєте можливість постійної настройки та покращення його користувальницьких якостей, дизайнерських рішень і маркетингових інструментів.

  Перед створенням магазину перевірте свій товар, відповідно до переліком заборонених для продажу товарів «Вконтакте» . У нього входять вкрадені або потенційно вкрадені товари, ліки, алкогольні напої та інше.

  Як ефективно використовувати цей канал продажів і працювати з цільовою аудиторією?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»