Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Створення, підтримка і розкрутка сайту. Web-графіка

  Тут Ви знайдете значну колекцію програм для створення web-сайтів, редактрованія html-сторінок, підготовки web-графіки і створення web-анімації. Крім цього Ви знайдете навчальні посібники з Adobe GoLive, Microsoft FrontPage, Macromedia Dreamweaver, Macromedia Flash, ColdFusion, Homesite, web-програмування, підготовці web-графіки, web-анімації і дизайну web-сторінок. А для більшого розуміння додаються відео уроки, до програм (правда поки не до всіх).
  Підтримка і розкрутка сайту

  Для того щоб розкрутити сайт в Інтернеті, використовується маса технічних засобів. Часто вважається, що основним стрижнем популярності сайту є його унікальність і оригінальний контент. Інші експерти вказують, що барвистість порталу та наявність цікавих картинок мимоволі підстьобує уяву людини на інстинктивному рівні, а далі в справу вступає проста психологія.

  Читати докладніше ... Вибір хостингу і сервісів, підбір домена

  Доменні імена (домени) вказують або на адресу сайту, або на назву доменної зони Доменні імена (домени) вказують або на адресу сайту, або на назву доменної зони. Щоб сайт був видний в мережі Інтернет, йому потрібно привласнити яке-небудь доменне ім'я. За певну плату (зазвичай по підписці) будь-який власник сайту може придбати собі вільний сподобався домен, типу "my-product.com", на спеціалізованих інтернет-сервісах.

  Читати докладніше ... Вибір хостингу і сервісів, підбір домена

  Отже, ви вирішили створити для себе сайт, візитку або інтернет-магазин. Підібрали собі потрібний, відповідний домен. Можливо ви протестували ваш проект на локальному комп'ютері. Одним словом ваш сайт довели до розуму.

  Читати докладніше ... Підтримка і розкрутка сайту

  У наш час високих технологій багато людей займаються просуванням власних веб проектів. Якщо ви задаєте собі питання як же все-таки розкрутити сайт, то ця стаття саме для вас. Все починається з ідеї. Для початку вам потрібно придумає концепцію для свого ресурсу. Подумайте, чим ваш вебсайт буде відрізнятися від інших. Якщо з обраної тематики вже існує безліч популярних інтернет проектів з великою відвідуваністю, не турбуйтеся.

  Читати докладніше ... Створення web-сайтів з нуля

  Односторінковий сайт або Лендінгем є ефективним інструментом, без якого неможливо обійтися в сучасних реаліях ведення бізнесу. Його використовують інтернет-підприємці для залучення потоку цільового трафіку, фрілансери для реклами своїх послуг і пошуку нових клієнтів, і навіть великі компанії з метою проведення промо-акцій і популяризації свого бренду.

  Читати докладніше ... Створення web-сайтів з нуля

  Для ведення прибуткового бізнесу необхідно також мати свій сайт, який буде представляти широку гаму товарів Для ведення прибуткового бізнесу необхідно також мати свій сайт, який буде представляти широку гаму товарів. На основі цієї гами кожен покупець зможе поцікавитися широким асортиментом товарів або послуг, які пропонує бізнесмен своїм клієнтам. Сайти дають дуже велику перевагу:

  Читати докладніше ...

  Інші статті ...

  << <> >>


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»