Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Створення, підтримка, просування сайтів

  1. Хочеш якісний сайт? Тобі в Zexler
  2. Створення і просування своїми руками

  Зміст статті

  Зміст статті

  Кому не хотілося б мати в інтернеті стабільне джерело прибутку? Ідеальний варіант для цього - запуск свого сайту. Ось тільки не кожен в цьому розбирається, але ж проект ще доведеться просувати і постійно підтримувати. Куди простіше перекласти всі ці обов'язки на плечі професіоналів.

  Створення, підтримка, просування сайтів коштує недешево, доведеться розщедритися. Наскільки? Все залежить від ваших побажань. Який саме ресурс потрібно створювати, якими методами просувати, наскільки буде висока конкуренція в ніші і, що саме буде входити в обов'язки при супроводі.

  Хочеш якісний сайт? Тобі в Zexler

  Дана компанія професійно займається різними видами просування, фахівці беруться за створення сайтів будь-якої складності, враховують будь-які побажання і готові допомагати з супроводом. Просування сайту з Зекслер в основному використовується великими компаніями, ціни високі, якість відповідна.

  Варіант більше підходить для тих, хто планує запускати віртуальний бізнес. Якщо все набагато простіше, у вас немає великого бюджету, то краще звернутися до фрілансерам. Частина роботи можна виконати самостійно. Наприклад, замовивши розробку сайту, а рекламу взявши в свої руки. на Weblancer величезна кількість професіоналів з портфоліо, готових допомогти починаючому веб-майстру:

  Щоб переконатися в професіоналізмі фрілансерів, подивіться приклади виконаних замовлень, почитайте відгуки. Бажано особисто поспілкуватися з кандидатами, заздалегідь обговоривши вартість роботи і терміни виконання. Зібравши цю інформацію, ви зможете вибрати кращого розробника.

  Створення і просування своїми руками

  Залучення фахівців обходиться занадто дорого. Навіть фрілансери можуть зажадати понад 1000 $ в місяць за послуги, що надаються. Можливо, простіше зробити все самостійно. Якщо не планується створювати який-небудь складний сервіс, а звичайний блог або інформаційний портал, серйозних знань для цього не буде потрібно.

  В інструкції як зробити сайт самому безкоштовно , Представлений план дій для новачка. На безкоштовній платформі можна відкрити першу площадку. Варіант підходить для простих ресурсів, по крайней мере, ви потренуєтеся. Плани більш серйозні? Тоді використовуйте движок WordPress, на ньому зараз створюються соціальні мережі та інтернет-магазини.

  Щоб взяти розкрутку в свої руки, доведеться дечому навчитися. Дізнайтеся, що таке СЕО просування сайту і обов'язково спробуйте просування сайту безкоштовно . Старт ви забезпечите, а далі вже подумаєте про платну рекламу і закупівлю посилальної маси. На це теж потрібні великі гроші, хоча з будь-яким бюджетом можна почати.

  Що стосується підтримки, то її найпростіше виконувати самостійно. Залежно від типу сайту, обов'язки можуть бути різні - видалення спаму, наповнення сайту, спілкування з клієнтами і так далі. Якщо ви заощадите на двох попередніх факторах, зможете залучити людину, яка допоможе вам позбавитися від витрат часу. Підтримка не так дорого коштує, як розробка або просування сайту.

  Як не крути, а створення, підтримка, просування сайтів влітає в копієчку. Кожен новачок повинен правильно оцінювати свої можливості. Якщо немає грошей і бажання робити що-небудь, краще подумати про доцільність реалізації своєї ідеї. Можливо, варто почекати з усім цим і почати вчитися, щоб не з'явилася діра в гаманці.

  Хочеш якісний сайт?
  Наскільки?
  Хочеш якісний сайт?
  Плани більш серйозні?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»