Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Створення сайтів в Ростові-на-Дону, недорого, замовити сайт, просування сайтів в Ростові. Веб-студія Rostov-Design

  1. Основними напрямками діяльності нашої Web-студії є створення сайтів в Ростові, просування, обслуговування...
  2. Замовте професійне створення сайту за низькими цінами в нашій Web-студії!
  3. від 3000 руб.
  4. від 5000 руб.
  5. від 6000 руб.
  6. від 15000 руб.
  7. від 12000 руб.

  Веб-студія «Rostov-Design» в Ростові-на-Дону, розробляє сучасні, красиві, повністю керовані сайти. При створенні сайтів ми використовуємо просту і зручну CMS, якій зможе управляти будь-який користувач. Сайти, розроблені нашою веб-студією в Ростові-на-Дону, відповідають всім стандартам і оптимізовані для їх подальшого просування.

  • Створення сайтів в Ростові-на-Дону будь-якої складності від 3000 рублів, просування сайтів і їх обслуговування.
  • Досвід роботи по створенню та просуванню сайтів вже більше 10 років, створено вже понад 500 проектів.
  • Створюємо сайти на базі сучасної CMS (системи управління контентом) і тільки з унікальним дизайном.
  • Створення інтернет-магазинів, з можливістю оплати через платіжні системи (ФЗ-54) і інтеграцією з 1С-Підприємством
  • Створюємо сайти без передоплати, професійно, швидко і недорого, а так же укладаємо договори.
  • Реєстрація доменного імені БЕЗКОШТОВНО, обслуговування сайту на 1 рік в ПОДАРУНОК.
  • Безкоштовно проводимо пошукову оптимізацію і реєструємо Ваш сайт в пошукових системах.
  • Можливе створення сайту в розстрочку.
  • Терміни і вартість створення сайту закріплюються договірними відносинами.

  Основними напрямками діяльності нашої Web-студії є створення сайтів в Ростові, просування, обслуговування сайтів, розробка логотипів і фірмового стилю.

  З УСІХ ПИТАНЬ ТЕЛЕФОНУЙТЕ

  8- (863) -298-59-49, 8-918-558-59-49

  8- (863) -298-59-49, 8-918-558-59-49

  З УСІХ ПИТАНЬ ТЕЛЕФОНУЙТЕ

  8- (863) -298-59-49, 8-918-558-59-49

  займаючись створенням сайтів в Ростові-на-Дону , WEB-студія Rostov-Design використовує індивідуальний підхід до кожного клієнта, ми завжди будемо намагатися зрозуміти Вас і запропонувати Вам оптимальне рішення. Ми не беремо передоплати і все відносини оформляємо юридичним договором.

  Наші ціни на створення сайту Вас приємно здивують! Всі сайти ми створюємо на базі сучасної (CMS) -системи управління контентом , Тобто Ви зможете при бажанні надалі редагувати і управляти своїм сайтом самі без додаткових навичок на рівні простого користувача персонального комп'ютера, так само Ви отримаєте докладну інструкцію і консультації по користуванню Вашим сайтом.

  Замовте професійне створення сайту за низькими цінами в нашій Web-студії!

  Замовте професійне створення сайту за низькими цінами  в нашій Web-студії


  від 3000 руб.

  Інформаційний сайт, як правило складається з 1-3 сторінок, з мінімумом інформації. Підійде для приватної особи або невеликої організації, що надають послуги або продають товари, як правило містить 3 сторінки (головна, послуги, контакти) оформлення такого сайту розробляється на основі шаблону, але можливий і індивідуальний дизайн.

  Підійде для приватної особи або невеликої організації, що надають послуги або продають товари, як правило містить 3 сторінки (головна, послуги, контакти) оформлення такого сайту розробляється на основі шаблону, але можливий і індивідуальний дизайн


  від 5000 руб.

  Невеликий сайт, як правило, складається з декількох веб-сторінок (до 10), і містить основну інформацію про комерційну або некомерційну організацію, приватну особу, компанію, товари або послуги, прайс-листи, контактні дані та форму зворотного зв'язку. Дизайн такого сайту розробляється індивідуально.

  Дизайн такого сайту розробляється індивідуально


  від 6000 руб.

  Відрізняється від сайту-візитки розширеним функціоналом і необмеженою кількістю сторінок (фото галерея, каталоги продукції, складні форми замовлень, статті, календар, калькулятор, спливаючі вікна, підписка, і т п.). Ексклюзивний дизайн.

  Ексклюзивний дизайн


  від 15000 руб.

  Створення інтерактивного веб-сайту, порталу, відрізняється від сайту-візитки і сайту-медіум ще більш розширеним функціоналом, необмеженою кількістю сторінок і категорій, що рекламує товар, послугу або будь-яку діяльність + всі функції «Сайту-Медіум". Унікальний дизайн. З функціями автоматизації внутрішнього документообігу, обліку показників компанії, управління персоналом, так само може бути оснащений функціями обміну інформацією між віддаленими філіями.

  З функціями автоматизації внутрішнього документообігу, обліку показників компанії, управління персоналом, так само може бути оснащений функціями обміну інформацією між віддаленими філіями


  від 12000 руб.

  Створення сайту, який рекламує товар або послугу, приймає замовлення на покупку, пропонує користувачеві вибір варіанту розрахунку і платіжної системи, способу отримання замовлення, інтегрованого з 1С-Підприємством.

  створюючи сайти наші фахівці використовують новітні технології програмування і Веб-дизайну, ми постійно вдосконалюємо свою майстерність і якість послуг. Дизайн наших сайтів індивідуальний (ми не використовуємо шаблони) і розробляється за погодженням із замовником, при цьому враховуються всі Ваші побажання.

  Створення сайтів відбувається з використанням анімації, динамічно мінливих зображень, слайд-шоу, що в свою чергу привертає увагу потенційних клієнтів і не робить створені нами сайти нудними і одноманітними. У своїй роботі ми керуємося психологією сприйняття кольорів і розташуванням тих чи інших матеріалів, об'єктів на сайті, тим самим посилюючи залучення уваги потенційного клієнта до потрібної інформації на сайті.

  Створення сайту відбувається в кілька етапів: узгодження технічного завдання, укладення договору на створення та обслуговування сайту, власне саме створення сайту і здача робіт замовникові з виправленнями і доробками на вимогу замовника, якщо це необхідно.

  У нас працюють тільки професіонали своєї справи, всі сайти створюються відповідно до технічних завдань які узгоджуються з клієнтами заздалегідь, можливі ситуації коли за погодженням сторін можна відступити від технічного завдання додавши в нього нові елементи або змінивши їх, наша Веб-студія завжди йде назустріч клієнту і намагається зробити сайт таким яким його хоче бачити клієнт.

  Якщо Ви не знаєте яким повинен бути Ваш сайт, ми завжди запропонуємо Вам варіанти, підкажемо що має бути на сайті, де і в якій кількості.

  Більше половини створених нами сайтів не вимагає розкручування по регіональним запитам (залежить від ключових слів), ці сайти в пошукових системах і так на першій сторінці, це відбувається тому що ми професійно і якісно робимо сайти в Ростові-на-Дону і Росії і здійснюємо їх SEO -підготовку, Вам залишається тільки замовити створення сайту у нас і "розкрутку" сайту ви отримуєте як би в подарунок. Так само на всі створювані нами сайти ми безкоштовно встановлюємо лічильники відвідувань і реєструємо все створені сайти в основних пошукових системах.

  Всі створені нами сайти в рамках безкоштовного обслуговування ми щодня копіюємо і зберігаємо їх резервні копії.

  Всі сайти які ми створюємо в Ростові-на-Дону, ми ретельно перевіряємо на наявність помилок, а також встановлюємо захист від вірусів і "хакерських" атак.

  Якщо у наших клієнтів виникають питання по роботі сайтів ми надаємо безкоштовну консультаційну допомогу, так само абсолютно безкоштовно ми надаємо і практичну допомогу яка стосується питань роботи сайтів, якщо це необхідно.

  Всі клієнти після створення сайту отримують інструкцію з користування з паролями доступу до адміністративної частини сайту і до пошти клієнта, документи на сайт, а так же файли самого сайту і вихідні матеріали.

  Для того щоб замовити створення сайту , Ви можете скористатися формою замовлення сайту , формою створення ТЗ (Технічного завдання), або просто зателефонувати нам і ми Вас проконсультуємо з усіх питань створення сайту.

  Наша цінова політика Вас приємно здивує, у нас дійсно низькі ціни і при цьому високу якість виконуваних робіт. Ціни на створення сайтів в Ростові-на-Дону формуються індивідуально, в основному на підставі наданого Вами технічного завдання.

  У нас великий досвід створення сайтів так званих інтернет-магазинів або електронних каталогів товарів, в їх створенні ми використовуємо слайдери товарів, кошик замовлень, спрощене форму реєстрації при купівлі товару, автоматично формується прайс-лист товарів, модулі недавно куплених і переглянутих товарів, систему електронних платежів, інтеграцію з 1с Бухгалтерією і багато інших Веб-технології.

  На все створені нами сайти ми встановлюємо скрипт докладної інтернет-статистики Яндекс-метрика, за допомогою цього скрипта Ви зможете відслідковувати кількість відвідувачів, пошукові запити, цільовий трафік, поло-вікову категорію відвідувачів і багато іншого.

  Гнучкість, надійність і простота використовуваної нами CMS (системи управління контентом) дозволяє нам створювати сайти будь-якої складності, а так само модернізувати сайти клієнтів при необхідності.

  Останні роботи з нашого портфоліо .

  www.Ваше_Імя.ru в ПОДАРУНОК НАЗАВЖДИ

  З УСІХ ПИТАНЬ ТЕЛЕФОНУЙТЕ

  8- (863) -298-59-49, 8-918-558-59-49


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»