Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Створення сайту приватної практики - Частина 4 (SEO)

  1. Що таке SEO?
  2. Ось кілька порад, щоб зробити ваш сайт більш дружнім до Google і почати збільшувати рейтинг пошуку Google:
  3. Ось подкаст від Joe:

  Що таке SEO

  Що таке SEO?

  SEO або пошукова оптимізація це те, що ви робите, щоб зробити ваш сайт можна знайти в Інтернеті, коли хтось шукає вас. Зокрема, зробити ваш сайт доступним для пошуку в Google. В ідеалі, коли хтось збирається здійснювати пошук Google для консультанта або терапевта у вашому регіоні, ви хочете, щоб ваше ім'я з'явилося на першій сторінці Google. І в кращому випадку, "перед складанням", що означає біля верхньої частини сторінки, перш ніж почати прокручувати вниз. На жаль, це не відбувається автоматично. Зосередившись на SEO, ви можете допомогти вашому сайту піднятися у своєму "рейтингу Google" і стати більш помітними для пошукової системи Google. Google використовує складні алгоритми, які використовують їхні комп'ютери для пошуку веб-сайтів.

  SEO - складний матеріал. Знов, є тони, я маю на увазі ТОНИ інформації про це там. Один з кращих способів допомогти вашому зору Google сумісний є використання WordPress. Також є купа плагінів, які можна використовувати з вашим сайтом WordPress, щоб допомогти вам зробити свій приватний веб-сайт практикою більш привабливим для пошукової системи Google. Плагін, який я використовую, - це Yoast SEO ( https://yoast.com/wordpress-seo/ ), яка в основному допоможе вам зробити кожну сторінку SEO дружньою.

  Ось кілька порад, щоб зробити ваш сайт більш дружнім до Google і почати збільшувати рейтинг пошуку Google:

  1. У вашому доменному імені є термін «консультування» або «терапія». Наприклад: "janesmithcounseling.com" допоможе з релевантністю в пошукових системах.
  2. Переконайтеся, що копія чи вміст вашого веб-сайту залишається оновленим і використовує "ключові слова", які мають відношення до того, що ви робите. Ключові слова - це слова, які люди використовують для пошуку. Подумайте про те, які терміни користувач може використовувати. Одним з кращих інструментів для цього є інструмент добору ключових слів Google. Ви можете ввести пошукові фрази, і він дасть вам список інших ключових слів, які люди можуть використовувати, щоб знайти вас.
  3. Пов'яжіть свій веб-сайт із соціальними медіа. Якщо у вас є бізнес-сторінка Facebook або обліковий запис Twitter, переконайтеся, що на них пов'язаний приватний веб-сайт практики. Pinterest і LinkedIn також є великими соціальними медіа-платформами для використання приватними терапевтами.
  4. Спробуйте створити якомога більше посилань на свій сайт. Зокрема, спробуйте створити на своєму веб-сайті стільки посилань, скільки ви можете. Зареєструйтеся якнайбільше вільних бізнес-довідників, про які ви можете думати. Google, Yahoo і Bing мають безкоштовні бізнес-довідники, до яких можна зареєструватися. Також розмістіть свій офіс на Картах Google. Ви також можете зареєструватися в платних каталогах, таких як Directory Psychology Today. Перевагою використання платної директорії є те, що вони вкладають всю роботу в SEO на передньому кінці. Так що якщо ви перераховані з ними і є посилання на ваш сайт з каталогу, ваш сайт автоматично легше знайти. Мета з усіма з них полягає в наявності посилань на ваш сайт, який допомагає з SEO.
  5. Запустіть блог. Ви можете або не любите писати, але якщо ви цього не зробите, то варто було б переглядати свої навички письма. Що робить блог, це збільшити обсяг вмісту, який ви маєте на вашому приватному веб-сайті практики. Чим більше нового та відповідного вмісту ви маєте на своєму сайті, тим більше він виділяється пошуковим системам.
  6. Використовуйте зображення та відео. Google особливо любить відео. Переконайтеся, що фотографії є ​​оригінальними або мають відповідні посилання. Те ж саме з відео. Як я зробив у цій посаді, ви можете легко вставляти відео з YouTube, які прекрасно добре і Google любить. Ресурс для фотографій, які мені дуже подобається, - це Unsplash.com. Фотографії високої якості та вільні для використання, як ви бажаєте. Потім ви можете скористатися програмою, подібною до canva.com, щоб додати копію до фотографій (використовується для фотографії для цієї публікації). Є багато інших.

  Це лише деякі з основ SEO. Як я вже згадував, мета SEO полягає в тому, щоб зробити ваш приватний веб-сайт практикою привабливим для пошукової системи Google. Чим більше вмісту, що безпосередньо співвідноситься з тим, що шукають користувачі, тим більше шансів знайти вас Google.

  Ось ще кілька ресурсів про SEO для приватних веб-сайтів. Я великий шанувальник Джо Санока, і він написав великий пост в блозі, який більш детально описує SEO.

  http://www.practiceofthepractice.com/seo-strategy-private-practice/

  Ось подкаст від Joe:
  Рекомендоване читання:

  Рекомендоване читання:

  Л Л. Гордон Брюер-молодший. LMFT - Гордон - президент і засновник Kingsport Консультування Associates, PLLC . Він також є консультантом і наставником бізнесу Практика терапії.

  Пов'язані

  Що таке SEO?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»