Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  створення сайту, просування сайту, ціна сайту, оцінка сайту, аналітика

  1. Ціна сайту, вартість інтернет-проекту, безумовно, є важливим фактором при вирішенні вибору веб-розробника....
  2. Наша компанія приділяє значну увагу на якість розроблюваних сайтів та інтернет-проектів. Що ми вкладаємо...
  3. Що гарантуємо ми?
  4. договору
  5. Дуже важливий момент, коли клієнт задає веб-студії таке питання: "А що я отримаю в результаті наших...
  6. Створенням сайту і укладенням додаткових договорів наші відносини не закінчуються, ми намагаємося допомагати...

  Ціна сайту

  оцінка сайту

  оцінка сайту

  Ціна сайту, вартість інтернет-проекту, безумовно, є важливим фактором при вирішенні вибору веб-розробника. Наша студія має ряд переваг, які допоможуть вам визначитися з бюджетом вашого майбутнього проекту. Цінова політика нашої компанії настільки гнучка, що ми можемо підлаштуватися фактично під будь-який бюджет клієнта. Отже, що пропонуємо ми:

  1. Розрахунок сайту за технічним завданням (ТЗ). Найпростіший і надійний спосіб точного розрахунку вартості сайту це з потмощью ТЗ, клієнт готує ТЗ і відповідно до нього ми підбираємо варіанти функціоналу, дизайну і контенту і на підставі цього пропонуємо вартість, потім ми її коригуємо і укладаємо договір.
  2. Самостійний розрахунок вартості вашого сайту. Ми пропонуємо вам самим розрахувати вартість вашого сайту. Причому зайшовши в розділ "Розрахунок сайту" , Ви можете переміщати бігунок лінійки вартості і підібрати сайт і його функціонал відповідно до вашим бюджетом. Ви відправляєте нам свій розрахунок, укладаємо договір і виконуємо ваше замовлення. Все швидко, просто і надійно.
  3. Бонусні картки знижок. Наша студія пропонує клієнтам три види бонусних карт: срібна (10%), золота (20%) і платинова (30%), причому отримати одну з них дуже просто: потрібно привести реального клієнта, який зацікавлений в створенні сайту, і ви отримаєте цей чудовий подарунок, що, безумовно, знизить вартість вашого сайту.
  4. Акції та знижки. Наша компанія приблизно раз на місяць оголошує Акції, які дозволяють отримувати значні знижки на наші послуги, іноді вони досягають до 50%, потрібно просто стежити за новинами в нашій компанії і хоча б раз в день відвідувати наш новинний портал.

  Якість нашої продукції

  Наша компанія приділяє значну увагу на якість розроблюваних сайтів та інтернет-проектів. Що ми вкладаємо в поняття якість? Якість - це, перш за все, ідеалізація всіх важливих критеріїв контенту сайту, функціоналу і застосовуваних розширень, що дозволяють створювати бездоганні сайти, здатні ставати лідерами рунета. Отже, які основні критерії якості ми пропонуємо:

  1. Кращі розширення. Ми постійно підтримуємо контакт зі світовими лідерами веб-розробки розширень, це дозволяє своєчасно грамотно доповнювати і змінювати конфігурацію сайту клієнта.
  2. Створення оптимізованого сайту. Оптимізація сайту клієнта по внутрішнім і зовнішнім факторам дозволяє вашому сайту боротися за вищі позиції в топі видачі пошукових систем Яндекса і Google (ПС). Причому, ми жорстко стежимо за унікальністю контенту, що дозволяє виключити потрапляння плагіату на ваш сайт, а це, в свою чергу, сприятливо позначається на загальній роботі сайту з ПС.
  3. Хостинг (парковка сайту). Наша компанія дуже відповідально підходить до вибору хостингу для своїх клієнтів, вибір хостингу - це як вибір корабля, на якому ви збираєтеся плисти в океані, виберіть діряву дешеву човник, і ваш чудовий проект буде тріщати по швах, ви замучитеся вигрібати воду (мучитися з вірусами і хакерів і тд.)
  4. Система управління сайтом CMS. В даний момент існує безліч систем управління сайтом, ми пропонуємо для наших клієнтів тільки перевірені і надійні системи, хоча і іноді йдемо назустріч клієнту і використовуємо обрану ними CMS, але при цьому Обьясняю ризики, пов'язані із застосуванням неперевірених CMS.

  Що гарантуємо ми?

  Гарантії - це найважливіший параметр відносин з нашими клієнтами. Судіть самі: нашої компанії більше 15 років, і деякі клієнти продовжують з нами співпрацювати після закінчення цього терміну. Довіра і професіоналізм - ось основні складові наших взаємин.

  1. Наша компанія гарантує 100% працездатність сайту клієнта протягом 13-ти років. Чому саме 13 років? Тому що пройшло 13 років з моменту створення нашої компанії і ми постійно підтримуємо відносини з нашими давніми проектами і з увагою ставимося до наших старих розробок, що дозволять з упевненістю сказати: ми можемо забезпечувати такий термін працездатності.
  2. Супровід сайту за пільговим тарифом. Протягом року ми забезпечуємо супровід сайту клієнта за пільговим тарифом, що гарантує його активність, життєстійкість в боротьбі з конкурентами і розвиток вашого бізнесу.
  3. Гарантія повернення грошей. Після запуску проекту та підписання акту здачі ми гарантуємо 100% повернення грошей протягом трьох місяців роботи сайту клієнта. Навіщо це потрібно: по-перше, це накладає додаткову відповідальність на нашу компанію і, по-друге, посилює фактор довіри до нас.

  договору

  Після завершення створення сайту ми пропонуємо укласти з нами договору за пільговими розцінками, що, безумовно, є додатковим нашою перевагою.


  1. Договір на супровід сайту клієнта. Супровід сайту є важливим моментом в життєдіяльності будь-якого інтернет-проекту, сайт як живий організм, має постійно розвиватися, приносити прибуток і брати участь у соціальному житті Інтернет-соціуму.
  2. Договір на просування сайту клієнта. Просування сайту у видачі пошукових систем Яндекса і Google (ПС) є серйозним і відповідальним заходом для розвитку сайту клієнта. Чому так важливий фактор просування? Все дуже просто: весь трафік концентрується в верхніх позиціях видачі пошукових систем Яндекса і Google і відповідно весь бізнес і прибуток в ТОП10, тому просування в ТОП1-ТОП10 для нас є пріоритетним важливим параметром.
  3. Договір на контекстну рекламу. У наш активно-агресивну час, всі хочуть заробити якомога більше грошей і, звичайно ж, обійти своїх конкурентів, але за все в цьому світі треба платити, що і пропонують гіганти пошукових систем, а саме Яндекс-Директ і Google AdWord.
  4. Договір на комплексне обслуговування сайту клієнта. Нами розроблена технологія, що дозволяє об'єднати всі три основні договору (супровід, просування, контекстна реклама) в один, що, безумовно, вигідно клієнтам, а саме, це набагато дешевше, ніж окремо і дозволяє більш динамічно розвивати сайт клієнта, що є безперечною перевагою в інтернет маркетингу. Що отримає клієнт?

  Дуже важливий момент, коли клієнт задає веб-студії таке питання: "А що я отримаю в результаті наших з вами відносин? Ось я заплатив гроші, ось я витратив час, а що я отримую ???"

  1. Повністю оптимізований сайт. Що значить оптимізований? У зв'язку з тим, що сайт це інформаційний Інтернет продукт і перехід на нього користувачем можливий в тому числі через ПС, значить розумно припустити, що у ПС є "вимоги до сайту", при виконанні яких він буде перебувати в верхніх позиціях видачі ТОП10, наша компанія завжди дотримується цих вимог ПС, і тим самим всі наші сайти пріоритетно знаходяться у верхніх позиціях видачі ТОП10. Наша компанія застосовує на сайті спеціалізовані розширення, що дозволяють відображати всі необхідні бізнес-процеси, такі як прайс-листи, розрахунки та планування, тим самим сайт стає більш привабливим, що, в свою чергу, збільшує поведінкові фактори, які сприятливо впливають на аналітику в ПС , отже, залучається більше клієнтів і відповідно збільшуються продажі товарів і послуг.
  2. Сайт повинен бути привабливим. Важлива вимога до сайту - це привабливість, дизайн і юзабіліті (зручність користувачів) Наша компанія залучає до розробок висококласних веб-дизайнерів і контент-менеджерів, тому наші сайти пріоритетно привабливі і сучасні.
  3. Рух до корпоративного рівня і Бренду. Багато наших клієнтів є досить багатими компаніями, які можуть собі дозволити розвивати свій бізнес-процес за законами Бренд -менеджменту. Це накладає ще більшу відповідальність на нашу компанію, з чим ми, звичайно, справляємося, що відбивається в наших відгуках і Бренд-досягненнях. Нашими партнерами є досить відомі Російські компанії.
  4. Синхронізація з соціальними мережами і форумами. Соціальні мережі є дуже важливим напрямком взаємодії з бізнес-клієнтом, що, безумовно, є дуже відповідальним моментом у розвитку їх сайту. Наша компанія використовує спеціальні розширення, які синхронізуються з відомими соціальними мережами, що є дуже корисним і ефективним для сайту клієнта.
  5. партнерки для сайту клієнта. Партнерками називаються банерна-бонусні системи, які дозволяють самому сайту заробляти гроші, деякі клієнти дуже охоче цим користуються ніж, безумовно, сприяють розвитку свого сайту. Що цікаво: деякі сайти самі себе утримують тільки за рахунок партнерських програм.
  6. Паспорт сайту. Наша компанія після підписання акта-здачі сайту видає клієнтові унікальний документ, розроблений нашою компанією, а саме "Паспорт сайту". Подальше співробітництво

  Створенням сайту і укладенням додаткових договорів наші відносини не закінчуються, ми намагаємося допомагати і інформувати наших клієнтів про нововведення та зміни в Інтернет-співтоваристві.

  1. Навчання адміністрування та управління сайтом. Навчання менеджера сайту є важливим для будь-якої компанії. Наша компанія розробила ряд навчальних програм адміністрування сайту, а також додаткові курси по SEO просування і контекстній рекламі.

  2. Залучення клієнтів до семінарів і прізентаціям. На численні прохання наших клієнтів наша компанія раз на півроку організовує зустрічі та семінари, що додатково об'єднує наших клієнтів в загальну команду. Такі зустрічі сприятливо позначаються на роботі компанії, які дозволяють створювати нові зв'язки і організовувати спільні бізнес-проекти.

  Що гарантуємо ми?
  Що ми вкладаємо в поняття якість?
  Що гарантуємо ми?
  Чому саме 13 років?
  Чому так важливий фактор просування?
  Що отримає клієнт?
  Дуже важливий момент, коли клієнт задає веб-студії таке питання: "А що я отримаю в результаті наших з вами відносин?
  Ось я заплатив гроші, ось я витратив час, а що я отримую ?
  Що значить оптимізований?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»