Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Створення сайту, просування сайту по Росії, розкрутка сайтів

  Влітку 2017 року «Рейтинг Рунета» підвів щорічний підсумок в секції «Рейтинг SEO-компаній - кращі компанії по просуванню сайтів», де ми в черговий раз підтвердили наш професійний статус, шостий рік поспіль опиняючись в ТОП 100!

  Щорічно участь в рейтингу бере понад 2000 компанії з Росії та СНД.

  Методологія побудови прозора: в рейтингу враховується кількість просуваються сайтів, а також їх тИЦ, PR та інші фактори.

  По суті чим більше у компанії сайтів на просуванні і чим вище їх оцінка з точки зору Google і Яндекс, тим вище займана seo компанією рядок. Щоб отримати максимально достовірні результати, в рамках рейтингу було вивчено 37 864 проекту.

  Крім основного ТОП-200 де ми займаємо 97 місце, ви можете ознайомитися з результатами по галузях бізнесу, а також географічним розташуванням.

  ... далі Контекстна реклама - це невеликі текстові оголошення з рекламою різних товарів і послуг, які шукає користувач. Уявіть, що ви хочете підібрати собі велосипед і вводите відповідний запит в пошукових сервісах Яндекс або Google. У результатах пошуку (вгорі, внизу або праворуч збоку) перед вами з'являться відповідні оголошення:

  Таким чином, контекстна реклама виступає в якості відповіді на введений веб-користувачем пошуковий запит. Контекстна реклама в пошукових системах Яндекс і Google дозволяє охопити до 95% інтернет-користувачів. У кожному разі вона має свої особливості, які необхідно враховувати в процесі настройки та ведення кампанії. наприклад:

  Оголошення, розміщені в Яндексі, кожен день бачать близько 72 992 900 чоловік, в тому числі 11 481: 100 з Москви. Google теж не відстає і названий вже другий за популярністю пошуковою системою в Росії, тому при належному підході контекстна реклама в цих сервісах завжди високоефективна. багато компаній , В тому числі і ваші конкуренти, вже давно переконалися в цьому.

  5 причин вибрати контекстну рекламу

  1. Цільові клієнти, а не випадкові перехожі

  Контекстна реклама не показується випадковим людям. Її бачать тільки зацікавлені у ваших послугах клієнти. Більш того, таку рекламу можна налаштовувати за регіоном проживання, статтю, віком та іншими параметрами.

  2. Дешевше, ніж інші види реклами

  У порівнянні з багатьма оффлайновими і онлайновими інструментами, контекстна реклама дешевше. Наприклад, на телебаченні показ 30-секундного ролика, який може зовсім не цікавити або дратувати глядача, обійдеться вам в десятки тисяч доларів. В Яндекс або Google цього бюджету вистачить на рік вперед, причому аудиторія буде виключно цільовий.

  3.Содержаніе корисної інформації

  Контекстна реклама не дратує, як мелькають графічні банери або черговий телевізійний ролик про гель від юнацьких прищів. Дослідження веб-аналітиків підтверджують, що веб-користувачі ставляться до неї лояльніше, ніж до інших способів реклами.

  4. Аналіз ефективності

  Ми надаємо нашим замовникам доступ до статистики. Ви зможете в режимі реального часу бачити, скільки було показів і переходів на ваш сайт і відслідковувати витрата коштів.

  5. Зростання продажів вже на 2-ий день після розміщення реклами

  Вже на 2-ий день після розміщення оголошень в Яндекс і Google цільова аудиторія зацікавиться вашою пропозицією, кількість дзвінків і замовлень збільшиться. По ряду спостережень, 1% користувачів пошукового трафіку - потенційні клієнти, а 20-30 кліків дають мінімум 1 покупку. Особливо контекстна реклама ефективна для прямих продажів.

  Як дорого це коштує?

  Контекстна реклама сьогодні охоплює різні області, тому підходить для всіх видів бізнесу. Вартість середнього переходу в кожному випадку відрізняється. Важливо знайти баланс, що під силу лише досвідченому фахівцеві:


  З прикладів видно, що для одного з наших клієнтів - ювелірного салону - ми склали оголошення, на яке за запитом «ювелірні магазини іжевськ» переходили всього за 0,05 у.о. (1 руб. 50 коп). CTR (процентне співвідношення переходів до показу рекламних оголошень) в даному випадку досяг 15.53. Це досить хороший показник.
  Вартість середнього переходу на вимогу «кава гондурас» становить 0,11 у.о. (3 руб. 30 коп.). За запитом «безпілотний вертоліт» на сайт переходили за 0,08 у.о. (2 руб. 40 коп.).

  Скільки людей шукають ваші послуги і товари?

  А чи знаєте ви, скільки людей шукають ваші послуги і товари? Дізнайтеся це тут: http://direct.yandex.ru/spros . Досить багато, чи не так?

  Якщо ви теж хотіли б отримати стимул для розвитку бізнесу, збільшити прибуток і знайти нових клієнтів, зателефонуйте нам за телефоном 8 (3412) 77-31-22 або напишіть на e -mail: [email protected]

  ... далі

  Шановні партнери та клієнти, тепер у нас є 4 цікавих пакета на контекстну рекламу - рекламу у вигляді текстових оголошень, які транслюються вашої цільової аудиторії в пошукових системах Яндекс, Google, Rambler і ін., А також на сторінках соц. мереж.

  Базовий (для тестування ніші, оцінки ефективності сайту), середній (для потоку цільових клієнтів, запуску і підтримки бізнесу), просунутий (для потоку цільових клієнтів, впізнаваності бренду, вже існуючого бізнесу) або VIP (для вибухового зростання продажів, гарантії перемоги над конкурентами ) - вибирайте той, який найкраще відповідає вашим завданням!

  Для зручності в кожному з них вже передбачений певний ціновий діапазон і функціонал. Ви можете вибрати найбільш прийнятну для вас рекламну систему: Яндекс чи Google. Запуск і ведення кампанії в кожній з них має свою специфіку, що відображено в наших пакетах. Контекстна реклама в Яндекс - це платні текстові оголошення в результатах пошуку Яндекса і на його сайтах-партнерах. Контекстна реклама в Google - текстові повідомлення в ведучих Google і на сайтах-учасниках його рекламної мережі (AOL, HowStuffWork, EarthLink, Facebook та ін.)

  Щомісячний платіж від 1500 рублів.

  В розділі контекстна реклама ви зможете ознайомитися з пакетами докладніше і зробити замовлення. Порівнюйте, вибирайте і замовляйте контекстну рекламу в компанії «Кодакс» на ще більш вигідних умовах!

  ... далі Як дорого це коштує?
  Скільки людей шукають ваші послуги і товари?
  Досить багато, чи не так?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»