Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Створення та просування сайтів в Казані

  1. Просування сайтів

  Інтернет-агентство «Платін» - одна з небагатьох інтернет компаній в Казані, яка існує на ринку з 2002 р Інтернет-агентство «Платін» - одна з небагатьох інтернет компаній в Казані, яка існує на ринку з 2002 р. Перші наші проекти почалися зі студентської лави, і цей інтерес до сучасних інтернет технологій переріс з розряду хобі на професію. Сьогодні «Платін» - агентство повного циклу не тільки зі створення та просування сайтів, але, також ми займаємося інтернет рекламою, копірайтінгом.

  За 10 річний досвід роботи наше агентство заробило авторитет серед замовників. Наше завдання - це не просто створення продукту, а створення інструменту для залучення клієнтів і додаткової аудиторії.

  Просування сайтів

  Просування сайту - це шлях до вершин пошукової видачі. Це серйозна робота, що вимагає відповідального підходу і невсипущого контролю. Це справжня бойова кампанія, що має на увазі значний часовий ресурс, грамотні фінансові вкладення і терпіння (як з боку замовника, так і з боку виконавця). Тільки-тільки «вилупилося» сайт з працею здатний на самостійний зліт - його необхідно дбайливо курирувати (поступово підключаючи також послугу «Розкрутка мережевого ресурсу»). Чим і займається «Платін» -овая команда казанського інтернет-агентства.

  Наше завдання - максимально яскраво і «смачно» розповісти про Вас інтернет-спільноті. Давайте разом зробимо так, щоб у користувачів збудився апетит і приємно почастішало серцебиття від зустрічі з Вашим ресурсом!
  Скромно зауважимо, що багата клієнтська база інтернет - агентства «Платін» виступає красномовним свідченням нашого професіоналізму, порядності та досвіду. «Платін» запалив не один десяток зірок на небосхилі казанських брендів, багато солідні компанії і до цього дня є нашими постійними клієнтами і добрими друзями.

  Просування вашого сайту! Ми запрошуємо до співпраці і Вас! Ростити Досконалість & Достаток на просторі рідної землі - що може бути краще?

  - моніторинг і цілодобовий автоматизований аналіз вашого ресурсу;  - захист від DDOS атак сайту; - моніторинг і цілодобовий автоматизований аналіз вашого ресурсу;
  - захист від DDOS атак сайту;

  Наша система цілодобово відстежує стан вашого ресурсу, при виявленні підозрілих дію негайно повідомляє адміністратора безпеки. У роботі ми використовуємо сучасне програмне забезпечення, як з точки зору безпеки, так і практичності для кінцевого користувача. Ваші дані під надійним захистом.

  - щоденне резервне копіювання і архівація даних;  - використання хмарних технологій; - щоденне резервне копіювання і архівація даних;
  - використання хмарних технологій;

  Ваші ресурси будуть надійно розміщених в швидкісних дата-центрах Росії або Європи. Якісний захист ресурсу - навіть якщо перестане працювати один з наших серверів, система автоматично переключиться на резервні віртуальні сервера за технологією "хмара".

  Для більшої надійності, щодня відбувається автоматична архівація і резервне копіювання сайту і баз даних.

  У наших розробках, ми використовуємо кроссплатформенную і кросбраузерності технологію, що дозволяє використовувати ваш сайт з рівними можливостями: будь це комп'ютер, ноутбук, планшет або смартфон. Ми створимо сайт таким чином, що він буде відображатися також стильно, як в оригіналі - без горизонтальних смуг прокручувань і з'їхали блоків і картинок, так і на маленькому екрані телефону. Ми використовуємо responsive-css технологію (або просто гумовий макет) - як ні зменшуй або збільшуй розмір вікна браузера буде підганяти під будь-який дозвіл екрана.

  Ми використовуємо responsive-css технологію (або просто гумовий макет) - як ні зменшуй або збільшуй розмір вікна браузера буде підганяти під будь-який дозвіл екрана

  Ростити Досконалість & Достаток на просторі рідної землі - що може бути краще?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»