Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Створити інтернет-магазин з нуля самому | Створення інтернет-магазину з нуля самостійно - Конструктор Recommerce

  Цей текст являє собою невелику покрокову інструкцію для тих, хто хоче самостійно створити власний інтернет-магазин з нуля. Інтернет торгівля може бути хорошою можливістю спробувати себе в якості підприємця, отримати основні знання в цій сфері. Сучасні розробки роблять весь процес максимально демократичним і доступним.

  Створення інтернет-магазину з нуля самостійно на конструкторі не вимагає спеціальних технічних знань. Для успіху досить бажання працювати і заробляти. З кожним днем ​​набирають популярність високотехнологічні інтернет платформи, на основі яких кожен клієнт може практично миттєво створити власний інтернет-магазин не вдаючись до допомоги програмістів і дизайнерів. Одним з таких трендових проектів є Recommerce - платформа, яка дозволяє створити власний інтернет-магазин всього за кілька хвилин. Безкоштовний і зручний конструктор не вимагає спеціальних знань, дозволяє отримати ідеальний сайт для торгівлі та інтернет бізнесу.

  Recommerce це:

  • Власний інтернет-магазин.
  • Каталог товарів без обмеження наповнення.
  • Корпоративний блог.
  • Сучасні інструменти SEO-просування.
  • Інтеграція з соціальними мережами.
  • Технічна підтримка та актуальні оновлення.

  Готовий інтернет-магазин має універсальну структуру, максимально адаптовану під його функціональні завдання.

  Інтернет-магазини на платформі Recommerce має торговий каталог з чіткою структурою:

  • Каталог товарів вільного порядку.
  • Фільтр товарів (класифікація по конкретному принципом).
  • Спеціальні пропозиції (приховані категорії).
  • Пошукова система (пошук за назвою, опису, ціною і т.д.).
  • Сортування за ознакою (ціною, алфавітом).
  • Службові параметри.

  Самостійно створити інтернет-магазин з нуля на конструкторі Recommerce займає всього кілька хвилин. Для початку власного бізнесу достатньо клікнути поле « створення сайту на платформі »І ввести необхідні дані. Питання хостингу і технічної підтримки вже вирішені розробниками. Дизайн магазину максимально зручний і функціональний, користувачеві платформи досить вибрати один з готових варіантів або замовити індивідуальну розробку. Після цього залишається тільки завантажити зображення товарів і їх опис. Функція «zoom» допоможе потенційним покупцям детально розглянути товар. Заповнення магазину не потребує багато часу. Сервіс дає можливість імпортувати вже наявну дані в Excel або 1С, а також закачати зображення з Google або відео. Розмір каталогів не обмежений, передбачена функція інтеграції з соціальними мережами.

  Управління магазином також все максимально зручно. Функціонал сайту дозволяє багато чого, наприклад, редагувати терміни доставки або вказати курси валют. Інтернет-магазин, який створюється з нуля на платформі Recommerce, вже має мобільну версію, що гарантує його популярність у найактивнішою категорії населення - користувачів мобільних пристроїв.

  Інтернет-магазин, який створюється з нуля на платформі Recommerce, вже має мобільну версію, що гарантує його популярність у найактивнішою категорії населення - користувачів мобільних пристроїв

  Після створення магазину у Вас є 14 днів безкоштовної роботи сервісу в «тестовому режимі». Цього часу цілком достатньо, щоб розібратися в функціональних можливостях сайту і розпланувати його подальшу роботу. Тільки після цього відбувається оплату обслуговування, яка можлива за кількома тарифом. Зручні умови оплати і вигідна система знижок роблять Recommerce по-справжньому хорошим і доступним сервісом для відкриття власного інтернет-магазину з нуля.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»