Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Створити сайт недорого | Створення сайтів в Казані | Створення корпоративного сайту недорого

  1. Замовити корпоративний сайт Казань.
  2. Замовити Лендінгем Пейдж недорого в Казані.
  3. Зробити сайт візитку.

  Наші клієнти

  Ці компанії і організації вже скористалися нашими послугами. З багатьма з них ми продовжуємо співпрацювати і підтримувати дружній контакт.

  З багатьма з них ми продовжуємо співпрацювати і підтримувати дружній контакт

  Найчастіше Вебстудія - не більше ніж конвеєр, для якого важливіше кількість клієнтів і виплати найманим фахівцям, а приватний веб-майстер це завжди індивідуальний підхід, більш гнучкі умови, що дозволяють створити простий і якісний сайт недорого, при цьому багато опції Ви отримаєте безкоштовно. Ви можете замовити створення одностранічнік (Лендінзі), посадкову сторінку (Landing Page), корпоративний сайт, онлайн-каталог і т.п. У будь-якому випадку в вартість повністю готового сайту увійде весь комплекс робіт - від визначення завдань, до розміщення на хостингу і початкового просування.

  Створення сайтів недорого в Казані, Татарстані і інших регіонах. Команда Webplustudio дає реальну можливість в короткі терміни запустити особистий веб-сайт. Швидко і якісно, ​​порівняно дешево. Також передбачений комплекс заходів з безпеки сайту *

  Замовити корпоративний сайт Казань.

  Сайт для вашої фірми, підприємства, агентства, який містить детальну інформацію, блок статей, фотоматеріали. Замовляючи корпоративний сайт, люди часто називають його просто сайтом або фірмовим сайтом. І це очевидно, адже дана категорія веб проектів найбільш поширена і проста для розуміння обивателя.

  Замовити корпоративний сайт в Казані недорого. У вартість даної послуги входить:

  • Розробка індивідуального дизайну. Продумане розташування блоків, наступне принципам сучасного онлайн-маркетингу. Підбір кольорової гами, шрифтів, зображень.
  • Система управління вмістом (CMS). Вона ж адмінпанель для редагування контенту. Встановлюється за бажанням.
  • Складання семантичного ядра, початкова SEO оптимізація .
  • Адаптація під відомі браузера, а також мобільні пристрої та планшети.
  • Налаштування заходів безпеки, захисту сайту від зараження, злому і крадіжки даних.
  • Розміщення на надійному хостингу (рекомендуємо Beget.ru), покупка домену в будь-якій зоні на ваш розсуд.

  Як правило, створення корпоративного сайту займає 4 - 7 днів, базовий сайт складається з 5-10 сторінок. Ціна корпоративного сайту в webplustudio: від 15 000 до 30 000 руб.

  Замовити Лендінгем Пейдж недорого в Казані.

  Послуги по створенню Лендінгем Пейдж користуються колосальним попитом по всьому світу, а за останні роки їх поширення тільки зростає. Така тенденція пов'язана з загальним переходом бізнесів на інтернет-майданчики і механізми e-маркетингу. Як охопити ринкову нішу? Як залучити клієнтів з мережі? Як заявити про себе швидко і красиво? Посадкова сторінка дає чітку відповідь на ці та багато інших питань.

  Замовити Лендінгем Пейдж недорого в Казані. Без зайвих казок і «солодких» обіцянок. Тільки робочі, красиві і прості Лендінзі! У вартість даної послуги входить:

  • Розробка привабливого дизайну з опорою на передові вимоги в сфері webdesign.
  • Розробка фірмового стилю (в разі, якщо його немає).
  • Тематичні логотип, шрифти, креативні заголовки, короткі тексти.
  • Базова СЕО-оптимізація контенту.
  • Тестування Лендінзі на різних браузерах. Перевірка адаптивності на мобільних пристроях.
  • Коротких каталог товарів (при необхідності). Функціонал онлайн вітрини з можливістю заявки з сайту.
  • Налаштування заходів безпеки, захисту сайту від зараження, злому і крадіжки даних.
  • Розміщення на надійному хостингу (рекомендуємо Beget.ru), покупка домену в будь-якій зоні (ru, com, рф і т.п.) на ваш розсуд.

  Ціна Лендінгем Пейдж в середньому у нас складе 19 000 рублів, що в 2-3 рази вигідніше, ніж в великих Вебстудіо. Перша демо-версія одностранічнік буде готова через 3-5 робочих днів.

  Зробити сайт візитку.

  Якщо вас цікавить полегшений варіант персонального сайту, то webplustudio рекомендує зробити сайт-візитку. Як правило, це легкий сайт з 1 - 6 сторінок, не обтяжений комплексним функціоналом і товарними вітринами. У категорію подібних проектів можна віднести сайт-портфоліо (наприклад, фотографа), або укорочений варіант Лендінзі для збору лидов. Згодом такий сайт можна розвинути і розширити до повноцінного корпоративного або навіть інтернет-магазину.
  З Weblustudio у вас є можливість зробити сайт візитку недорого. Вартість такої послуги починається від 15 000 руб., При цьому ви не переплачуєте за непотрібний функціонал, плюс до всього ми не нав'язуємо платні послуги сумнівної якості. При розробці сайту-візитки ми ретельно аналізуємо вашу ринкову нішу, порівнюємо ваш проект в конкурентами, відсікаємо малоефективні варіанти і придумуємо запам'ятовується зовнішній вигляд.


  * На всі сайти безкоштовно встановлюється компонент Firewall (брандмауер). У наш час цього вимагає будь-який проект, зроблений на Wordpress, Joomla і подібних CMS-системах. Компонент дозволяє запобігати ін'єкції sql, захищати сервер від атаки ддос і спаму, здійснювати перевірку файлів сервера і забороняти вхід в адмінпанель. Передбачена функція оповіщення адміністратора на e-mail про злом сайту або про атаку. Також за бажанням встановлюється спеціальний блокуючий сервіс, що дозволяє заборонити копіювання матеріалів та статей Вашого сайту.

  ** Вартість послуги виготовлення сайтів під ключ може змінюватися як меншу, так і в більшу сторону, в залежності від ваших уподобань і вимог техзавдання. Наше кредо - оптимальний і доступний веб-дизайн, ми не нав'язуємо сумнівні послуги і працюємо індивідуально з кожним клієнтом!

  Як охопити ринкову нішу?
  Як залучити клієнтів з мережі?
  Як заявити про себе швидко і красиво?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»