Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Швидке керівництво SEO для веб-сайту нерухомості

  1. ЗВЕРНІТЬ ДЕТАЛЬНІ ДОСЛІДЖЕННЯ КЛЮЧОВИХ СЛОВА
  2. ЗБЕРЕЖІТЬ ЧИСТИЙ ВАШ URL
  3. ЗБЕРЕГТИ ПРИРОДНІ СТРУКТУРИ ЗВ'ЯЗКУ
  4. РОЗРОБЛЕННЯ ПРОФІЛІ СИСТЕМНОГО НАЗАДУ
  5. НАПИСАТИ КЛІЄНТОВИЙ ДРУГИЙ ЗМІСТ
  6. ВИКОРИСТОВУЙТЕ ПРОСТІ, ВИСОКИЙ ЯКІСТЬ Зображень
  7. МОНІТОР СКОРОСТІ ВАШОЇ САЙТУ
  8. ЗБІЛЬТЕ СОЦІАЛЬНІ МЕДІА
  9. ІНШІ ДЛЯ РОЗГЛЯДУ

  Національна асоціація ріелторів припускає, що понад 90% покупців починають пошук нерухомості в Інтернеті.

  Це робить вашу нерухомість SEO і маркетингової стратегії головним пріоритетом. Майже всі запити користувачів надходять через органічний пошук і не платять рекламу в Google та інших подібних рекламних платформах.

  Простіше кажучи, більш високі рейтинги можуть переводити на більш високі продажі. Але ринок нерухомості може бути складною галуззю для просування в Інтернеті.

  Нерухомість SEO і маркетинг є більш складним, ніж інші форми інтернет-маркетингу з ряду причин.

  Веб-сайти з нерухомістю, як правило, великі та складні завдяки високому рівню функціональності та можливості пошуку, необхідним для задоволення потреб відвідувачів вашого сайту.

  Якщо ви думаєте про наймання агентства для вашого сайту нерухомості, переконайтеся, що ви знайдете професійний сервіс SEO, який має послужний список у SEO експертних послуг для нерухомості .

  Цей короткий SEO і маркетинг Керівництво для агентів з нерухомості і професіоналів призначений, щоб ви думаєте про найбільш важливих завдань SEO. Я також покажу вам, як реалізувати їх для себе або найняти SEO-сервіс, який розуміє онлайн ринок нерухомості.

  ЗВЕРНІТЬ ДЕТАЛЬНІ ДОСЛІДЖЕННЯ КЛЮЧОВИХ СЛОВА

  Конкуренція за ключовими словами в сфері нерухомості надзвичайно висока. Кожен конкурує за подібний набір комбінацій ключових слів. Такі фрази, як "Будинки для продажу" та загальні слова, такі як назва міста чи міста ранжування на першій сторінці в результатах пошуку Google виключно важко.

  Ваше найважливіше дослідження ключових слів має бути довгостроковим. Оскільки конкуренція настільки висока для найбільших цільових ключових слів у промисловості, виконуючи свою домашню роботу і розробляючи стратегію ключових слів із довгим хвостом, це допоможе вашому веб-сайту покращити рейтинг в результатах пошуку Google.

  Як індивідуальний агент з нерухомості або невелика фірма, істина полягає в тому, що ви ніколи не зможете пробитися в першу десятку, «La Quinta Homes for Sale», тому що ви конкуруєте з великими основними брокерськими сайтами та іншими ключовими веб-сайтами, наприклад, Homes.com, Zillow, Trulia та Realtor.com.

  Однак, якщо ви можете успішно здійснити націлювання на деякі з ключових слів із довшим хвостом, які мають меншу конкуренцію, але з високим рейтингом переходів, можна створити веб-сайт, який з часом збільшує кількість продажів.

  ЗБЕРЕЖІТЬ ЧИСТИЙ ВАШ URL

  Після того, як ваші ключові слова відображаються, настав час розпочати їх застосування. Якщо ви працюєте в декількох місцях, визначте структуру URL-адреси, перш ніж створювати свій сайт.

  Це дуже важливо. Структура URL-адрес і її ключові слова з часом матимуть накопичувальний ефект, що підвищує позицію пошуку або створює замітку Google.

  Плутанина виглядає так: / idaho-будинки / сіетл-хауси тощо

  Прикладами хорошої архітектури URL-адрес будуть:

  • / житлові будинки-для-продажу
  • / бюджетні будинки-для продажу-ідахо
  • / buy-a-home-in-redwood
  • / idaho-нерухомість-для-продажу

  Яку б структуру ви не вирішили, дотримуйтеся цього. Чим зрозуміліше і систематичніше ваша структура URL-адрес, тим простіше Google визначить, які сторінки мають найбільше значення і на що вони повинні бути.

  Проблеми субдомену

  Агенти з нерухомості, які охоплюють декілька міст, вимагають ще більш складної стратегії SEO та маркетингу, щоб задовольнити широкий спектр таких змінних, як ключові слова, місце розташування, ціновий діапазон і технічні характеристики будинку та будівництва.

  Я пропоную, щоб 99% ваших стратегій зворотного зв'язку та повноваження сторінки рангу повинні бути зосереджені на вашому основному домені з посиланнями на дочірній домен. Агенти з нерухомості також мають додаткову складність Сценарії Multi Listing (MLS) та послуги IDX.

  Це іноді вимагає використання субдоменів. Але, уникайте надмірного використання суб-доменів. Там, де каталоги розглядаються як частина основного сайту, субдомени діють як їх власна сутність.

  Це означає, що будь-які зворотні посилання, побудовані на окремих субдоменах, не будуть віднесені до основного сайту, розбивши загальну вартість посилання та обмеживши рейтинг потужності головного сайту.

  ЗБЕРЕГТИ ПРИРОДНІ СТРУКТУРИ ЗВ'ЯЗКУ

  Зробіть користувачам простіше для навігації по сайту. Це може здатися просто ідеєю, але це вимагає часу і думки. Для мене це зазвичай означає олов'яний свинцевий олівець і деякий папір.

  Станьте на місце інвестора або потенційного покупця. Також розумійте, що Google надає перевагу ясним і природним структурам, меню та навігації внутрішніх посилань. Якщо ви продаєте по регіону, маєте регіональне меню.

  Продаж за ціною? У меню ціноутворення. Переконайтеся, що меню відображаються в одному і тому ж порядку на кожній сторінці.

  Хлібні крихти також корисні на складних веб-сайтах. сухарі допомагають людям візуалізувати, де вони знаходяться в лабіринті ваших списків нерухомості.

  сухарі допомагають людям візуалізувати, де вони знаходяться в лабіринті ваших списків нерухомості

  Структура та навігація вашого сайту мають вирішальне значення з трьох причин і є фундаментальними для хорошого SEO:

  • Індексація - допомагає пошуковим системам знаходити всі ваші сторінки.
  • Лише якщо сторінку індексується пошуковою системою (наприклад, Google), вона може відображатися на сторінках результатів цього двигуна.
  • Юзабіліті - допомагає користувачам знаходити те, що вони хочуть швидко (з якомога меншою кількістю кліків)
  • Посилайте владу - поширюючи її на всі сторінки.

  Потужність посилань походить від інших сайтів, що посилаються на ваш. І для всіх, крім найменш конкурентоспроможних ключових слів, це найважливіший фактор у вирішенні того, де з'являється сторінка на сторінках результатів пошуку (SERP).

  Як обговорюється нижче, потужність посилання має вирішальне значення, і вашим сторінкам не вистачає (особливо найважливіші сторінки на вашому сайті).

  Один сайт, який робить це дуже добре і варто згадати, - це Андрій Фортунс, Великі будинки Колорадо . Великі будинки Колорадо має інтуїтивну і чисту структуру URL, що робить навігацію по сайту вітер.

  Структура меню мінімальна, але містить все, що хтось шукає властивість хотів би бачити. Єдине, що відсутнє, що збільшить авторитет сайтів і довіру користувачів - це чітко виражена сторінка і деякі смачні хлібні крихти.

  Ніколи-менш, місце є насолода переглядати, незважаючи на те, що я є 8.281 миль далеко з колись купую дім у Colorado.

  РОЗРОБЛЕННЯ ПРОФІЛІ СИСТЕМНОГО НАЗАДУ

  Що таке профіль Backlink? Це цілеспрямована спроба створити зв'язки між одним сайтом та іншим, а також зв'язки між сторінками на вашому сайті.

  У мене є показали, як це робиться детально в іншому місці. Тут я просто висвітлю головні ідеї.

  Ваша загальна мета - інформувати Google про найбільш важливі сторінки. Ви робите це, створюючи посилання на цю сторінку - вашу «грошову сторінку» більше, ніж ваші інші сторінки.

  У сфері нерухомості, оскільки ваш MLS змінюється настільки часто, ви хочете мати більш постійну сторінку - вашу сторінку власності або регіону, щоб зайняти найкраще місце. Ця сторінка матиме посилання на вічнозелену сторінку MLS або IDX або піддомен.

  Обидва види стратегій зворотного посилання (внутрішні та зовнішні) важливі для вашого SEO.

  Профілі внутрішніх посилань

  Деякі сторінки є більш важливими, ніж інші.

  Один із способів розповісти Google про це - створення чіткого шаблону посилання всередині або на сайті. Для вашого сайту нерухомості, це може виглядати приблизно так. Один із способів розповісти Google про це - створення чіткого шаблону посилання всередині або на сайті Ключовим питанням тут є створення постійно зростаючої моделі внутрішніх зворотних посилань, які з часом збільшують рейтинг сторінки для ваших найважливіших сторінок. Кожна сторінка пов'язана в одному напрямку.

  Профілі зовнішніх посилань

  Ці зворотні посилання походять з соціальних медіа, веб-сайти з високим профілем, які так чи інакше пов'язані з вашим ринком та іншими видами контент-маркетингу, такими як сайти прес-релізів.

  Ідея полягає в тому, щоб генерувати трафік, розміщуючи посилання на ваші статті, які потім створюють повноваження на найбільш важливі сторінки за допомогою ретельно розміщених посилань у статті.

  Таким чином, зовнішній профіль Backlink може виглядати приблизно так. Таким чином, зовнішній профіль Backlink може виглядати приблизно так Ключ полягає в тому, щоб бути методичним, продуманим у своєму виборі посилань і обережно підтримувати їх у хороших “ланках”. Уникайте спам-сайтів за будь-яку ціну.

  НАПИСАТИ КЛІЄНТОВИЙ ДРУГИЙ ЗМІСТ

  Створення високоякісного, гіпер-локального вмісту. Після того як ви виконали ретельне дослідження ключових слів і вирішили про деякі великі ключові слова, розробити вміст, націлений на ці ключові слова. Деякі речі, які потрібно пам'ятати:

  1. Спробуйте націлити кожне ключове слово на одній сторінці. Наприклад, якщо ви націлюєте як покупців, так і продавців, створіть одну сторінку для покупців, а іншу - для продавців. Це допомагає пошуковим системам краще зрозуміти фокус вашого вмісту.

  2. Будьте послідовними. Послідовне створення вмісту зберігає ваш сайт свіжим і актуальним, заохочуючи пошукові системи до сканування вашого сайту частіше, а також сприяючи розвитку вашої спільноти.

  Якщо у вас немає часу писати власний вміст, наймайте позаштатних авторів, щоб взяти частину роботи з вашої тарілки. Деякі з них можуть навіть мати фон нерухомості.

  Я б також запропонував шукати когось місцево, тому що вони будуть більш знайомі з житловим фондом і ринком нерухомості у вашому районі. Будьте прискіпливими.

  3. Використовуйте інструменти, які доповнюють ваш сайт. Люди, які шукають нерухомість, часто розглядають іпотеку. Можливо, ви можете вказати їх на відповідного кредитора.

  А ще краще, подумайте про додавання безкоштовного іпотечний калькулятор віджет, щоб люди не повинні залишати ваш сайт.

  Подумавши над дизайном сторінок і змістом, подумайте про корисні інструменти, а не тільки про те, що продається.

  4. Пишіть про те, про що люди дбають. Деякі люди скаржаться на те, що агенти з нерухомості не мають уяви і просто ставлять посади, що показують новий будинок на ринку. Але чи є це браком уяви чи мудрості? Хоча може бути корисно написати про інші аспекти вашої спільноти, ви перебуваєте в грі з нерухомістю.

  Люди не приходять на ваш сайт, шукаючи автобусні розклади або шкільні карнавали. Вони приходять шукати власність. Поставте себе у свідомості потенційних покупців і продавців.

  Що вони шукають? Які питання вони можуть задати? Отже, я виступаю за те, щоб залишатися поруч із цільовою аудиторією і залишатися на доріжці з вашою темою. Тим не менш, змішування його іноді не зашкодить вашим SEO. Нижче наведено кілька пропозицій щодо окремих частин:

  • Історія місцевої архітектури
  • Багаті, відомі або ганебні місцеві персонажі купують будинки
  • Нова промисловість, яка може забезпечити роботу в цьому районі
  • Будинок, двір і озеленення супутніх товарів або новин
  • Події місцевої громади варто відзначити
  • Нові квартали, комплекси чи громади будуються
  • Програми або гранти на придбання житла у вашому регіоні

  ВИКОРИСТОВУЙТЕ ПРОСТІ, ВИСОКИЙ ЯКІСТЬ Зображень

  Нерухомість сильно залежить від зображень. Зробіть свої зображення:

  • Висока якість
  • Уніформа за розміром
  • Рівномірне положення
  • Швидке завантаження
  • У комплекті з описами, тегами alt, розмірами та заголовками

  Уникайте надмірних зображень. Зробіть відвідувачам сайту легше пошук зображень, розміщуючи їх на одному й тому ж місці на кожній сторінці та підтримуючи послідовне брендування для графіки нерухомості, як і для знаки відкритих дверей , брошури та інші друковані копії маркетингових матеріалів.

  МОНІТОР СКОРОСТІ ВАШОЇ САЙТУ

  Google зробив це досить зрозумілим, що він враховує швидкість сайту в своїх рейтингових факторах. Ви хочете, щоб ваш сайт завантажувався за три секунди. Після цього люди починають закриватися і переходити на інший сайт. Веб-сайти з нерухомості використовують великі ресурси. Погляньте на всі дрібнички на вашому сайті і виключіть будь-які, які не працюють у напрямку зручного користувальницького досвіду і заклик до дії.

  Зберігайте свій сайт в чистоті та простоті. Наявність снігопаду на вашій сторінці не призводить до продажів, а до збільшення кількості дратівливих відволікань.

  Мінімізуйте рухомі частини вашого сайту. Автоматичні слайд-шоу дратують і сповільнюють ваш сайт. Якщо я хочу побачити наступне зображення, надайте мені просту кнопку "Далі".

  Один популярний безкоштовний сервіс для керування та зміни швидкості сторінок Пінгдом .

  ЗБІЛЬТЕ СОЦІАЛЬНІ МЕДІА

  Не всі соціальні медіа створюються рівними. У моєму досвіді Facebook є практично марним для більшості форм спілкування в нерухомості. Twitter, Pinterest і Google plus - все це добре для бізнесу, як і Linkedin.

  Але потрібно розглянути, як їх використовувати. Наприклад, я працював на сайтах з нерухомості, які продають знаменитостям. Отже, статті про те, хто купує те, що, поряд з зображеннями своїх кричущих особняків, добре працює на вищевказаних сайтах - навіть Facebook.

  Люди цікавляться тим, що Леонардо ДіКапріо мав на сніданок, а також, де він живе, і скільки басейнів у нього більше, ніж шукати каліфорнійське поле для гольфу. Twitter добре згадує про дрібниці, як найбільший продаж місяця, найбільший будинок місяця, поточні новини ринку житла тощо.

  Це цінна інформація для інвесторів, багато з яких обертаються навколо Twitter. Pinterest дозволяє вам демонструвати приголомшливі зображення будинків, які ви продаєте, і не тільки корисні для трафіку, але й для можливих продажів. Бізнес-сторінка Google Місця на карті також є активом.

  Вона дозволяє обмінюватися вмістом на чистий, візуально привабливий спосіб. він також може принести тонну трафіку і деякі цінні зворотні посилання. Перейдіть на веб-сайт Google.com і введіть "Luxury Desert Homes". Подивіться на цю гарну річ справа. Приємно, а? і все безкоштовно!

  ІНШІ ДЛЯ РОЗГЛЯДУ

  Для створення надійної стратегії SEO потрібно час. По дорозі ви, або ваша служба SEO, повинні стежити за такими додатковими запитаннями:

  • Які сервіси MLS IDX є найбільш зручними для пошуку?
  • Як Google індексує та розміщує ваш вміст?
  • Який вміст потрібно писати, щоб залучити ваших цільових клієнтів?
  • Як ви обираєте свої ключові слова - і чому?

  Інтернет-маркетинг нерухомості є делікатним бізнесом, і потрібно терпіння. Якщо ви сподіваєтеся зберегти свій SEO та он-лайн маркетинг в будинку, я пропоную веб-консультації з маркетингу, які можуть забезпечити спеціальну допомогу, коли вам це потрібно, і додаткове навчання, щоб допомогти вам зберегти вашу команду маркетингу попереду гри.

  Краще уникати помилок, які роблять інші, а не виганяти витрати на фіксацію того, що може стати основними проблемами в Інтернеті та штрафними санкціями. Якщо час, талант і можливості не доступні для вас, я пропоную вам працювати з SEO-сервісом, готовим вступити до короткострокових контрактів.

  Уникайте довгострокових зобов'язань щодо SEO-послуг, які не забезпечують легких засобів зв'язку. Якщо ви не відчуваєте, що у вас є час або досвід, щоб створити і впровадити ретельну стратегію SEO, ви можете інвестувати в найм досвідченого і надійного SEO, щоб допомогти вам і реалізувати роботу.

  SEO, безумовно, може бути неймовірно вартим інвестицій, просто не забудьте уникнути загальних SEO пасток і шахрайства там.

  • Інформація про автора
  • Більше з цього автора

  Давид - консультант з маркетингу та маркетингу. Він має досвід в галузі управління бізнесом, а також пише для Business.com, GrowMap і Born2Invest.

  Продаж за ціною?
  Але чи є це браком уяви чи мудрості?
  Що вони шукають?
  Які питання вони можуть задати?
  Приємно, а?
  Як Google індексує та розміщує ваш вміст?
  Який вміст потрібно писати, щоб залучити ваших цільових клієнтів?
  Як ви обираєте свої ключові слова - і чому?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»