Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Швидкий заробіток грошей в інтернеті без вкладень на Seosprint

  1. Як зареєструватися на Seosprint?
  2. Чим можна тут зайнятися?
  3. Проходження завдань
  4. Пару слів про рефералах

  На відміну від моїх попередніх тест-оглядів , По заробітку в мережі на сервісі Seosprint без вкладень я не буду робити експериментів - постараюся вкластися в один пост. Підемо по порядку.

  Як зареєструватися на Seosprint?

  Як зареєструватися на Seosprint

  При реєстрації для швидкого заробітку грошей в інтернеті без вкладень вас попросять вказати ваше ім'я, адресу електронної пошти і номер реферера. Вам видадуть логін і пароль, а після вам доведеться заповнити розділ «Особистих даних», де доведеться підтверджувати та імейл, і номер телефону, стать, місце проживання і багато іншого.

  Чим можна тут зайнятися?

  Чим можна тут зайнятися

  Робочий розділ для заробітку грошей без вкладень розташований у верхньому лівому кутку, і тут вам на вибір буде доступно кілька варіантів для отримання доходу:

  • Перегляд реклами на сайтах;
  • Читання електронних листів;
  • Проходження тестів.

  Перегляд реклами на сайтах;  Читання електронних листів;  Проходження тестів

  Про рекламному серфінгу, читанні всякої єресі і проходженні безглуздих тестів я особливо просторікувати не буду. Справа в тому, що середня ціна за перегляд однієї 20-секундної реклами варто 0.04 рубля, плюс ще потрібно буде ввести капчу для підтвердження.

  Іншими словами, за хвилину, в середньому, ви заробите 8 копійок без вкладень, які за годину перетворяться в 4.8 рубля в разі постійної наявності завдань (8 годин роботи = 40 рублів).

  Електронні листи являють собою практично аналогічний по вартість заробіток грошей в інтернеті на перегляді реклами. Тільки ще доведеться відповідати на контрольне запитання і чекати замість 20 секунд цілу хвилину (8 годин роботи = 24 рубля).

  На проходження тестів, ціна яких становить в середньому 20 копійок, ви зможете заробити 5-6 рублів за годину. Це в разі, якщо вони будуть регулярно оновлюватися, тоді, як в реальності за добу у вас вийде пройти максимум 10-15 штук.

  Проходження завдань

  Мабуть, на даному сервісі це єдиний більш-менш прибутковий і найреальніший швидкий заробіток в інтернеті . Більша частина завдань тут зводиться до реєстрації на інших буксах і «пірамідних сервісах», кліках по рекламних банерів на сайтах і Youtube, підписці на розсилки і в рідкісних випадках, прокачування ігрових акаунтів.

  Я проводив невеличкий експеримент за часом, і прийшов до наступного висновку: тільки якщо вийде зібрати багаторазові інтернет завдання в розділі «Вибране» і не доведеться витрачати час на пошук нових роботодавців, ви зможете заробити 20 рублів за одну годину без вкладень.

  Причому, завдання в інтернеті повинні виключати будь-яку реєстрацію або роботу на інших буксах - це не сильно вигідно. Краще присвятити весь робочий час склікування рекламних банерів на сайтах. Для виконання завдання вам потрібно буде надати кілька посилань з сайту замовника і пару посилань з сайту рекламодавця.

  Для виконання завдання вам потрібно буде надати кілька посилань з сайту замовника і пару посилань з сайту рекламодавця

  В середньому, на Seosprint представлено близько 200 багаторазових перевірених завдань для інтернету без вкладень, так що виходячи з розрахунку 30 завдань / 20 рублів / 1 година, за 7-ми годинний робочий день ви зможете заробити близько 150 рублів.

  Пару слів про рефералах

  Навіть не думайте ні за яких умов займатися залученням рефералів на Seosprint. По-перше, це зайва трата часу і грошей. По-друге, не думайте, що реферали будуть приносити вам дохід - кожен, хто навіть і зареєструється по вашому посиланню, максимум затримається на сайті пару днів - це вам не Trafficmonsoon .

  Іншими словами, поки не зрозуміє, що робити тут нічого. Адже всі новачки, охочі швидко заробити в мережі, будуть шукати більш високооплачувані проекти. І, по-третє, навіть якщо реферали залишатимуться активними, їх потрібно буде стимулювати високим рефбек і різними оплачуваними конкурсами, тобто чистий заробіток грошей без вкладень буде обчислюватися в копійках.

  Ось вам і огляд, і відразу швидкий і реальний експеримент. Моя думка про інтернет сервісі все ж позитивне, так як для новачка з урахуванням моїх рекомендацій навіть 150 рублів доходу будуть непоганим джерелом заробітку. А, вже набравшись досвіду, можна буде рухатися далі .

  Як зареєструватися на Seosprint?
  Чим можна тут зайнятися?
  Як зареєструватися на Seosprint?
  Чим можна тут зайнятися?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»