Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Тайтл Карта сайту Wordpress: Google XML Sitemaps плагін

  1. Навіщо потрібен XML sitemap WordPress?
  2. All in One Seo Pack плагін створює карту сайту для WordPress
  3. Google XML Sitemaps плагін
  4. Додавання карти сайту WordPress в пошукові машини.

  На моєму блозі вже було цілих дві статті про те, як створити  карту сайту HTML WordPress На моєму блозі вже було цілих дві статті про те, як створити карту сайту HTML WordPress . Сьогодні ж ми розберемо генерацію sitemap.xml для WordPress. Існують спеціальні онлайн-сервіси, що генерують таку карту, їх мінус в тому, що її доводиться кожен раз створювати заново.

  Карта сайту WordPress генерується автоматично за допомогою плагінів, які оновлюють її, після кожного додавання нової статті. Спочатку давайте з'ясуємо, навіщо потрібен sitemap для WordPress, а після перейдемо до його автоматичного створення.

  Зміст статті:

  Навіщо потрібен XML sitemap WordPress?

  Нам вже відомо, що текстовий файл robots.txt вказує пошуковій машині, яка інформація повинна індексуватися, а яка ні. А ось XML карта сайту для вордпресс виконує функцію упорядкування: що індексувати в першу чергу, а що менш важливо для індексації; як часто необхідно переіндексувати ті чи інші сторінки.
  Sitemap для WordPress допоможе пошуковому роботу досліджувати ваш сайт. Вона є путівником, який допомагає пошуковій системі швидше проіндексувати сторінки сайту, отже прискориться індексація сайту . Розглянемо технічне утримання даного файлу.

  XML-карта сайту - інформаційний файл формату xml, що містить в собі інструкції для пошукових систем (адреси всіх сторінок сайту, пріоритетність кожної з них від 0% до 100%, частота зміни сторінок і останнім вчинене зміна на сторінці).
  Для sitemap WordPress блогу встановіть наступні значення показників:

  • lastmod - для сторінок і постів потрібно встановити значення останньої зміни, а для головної сторінки значення найсвіжішої дати зміни будь-якого посту.
  • changefreq - щодня (daily) оновлювати для головної сторінки, weekly для постів, а monthly для сторінок.
  • priority - головна сторінка = 1, пости = 0.9, сторінки = 0.5

  Тепер розглянемо два плагіна для створення карти сайту - All in One Seo Pack (Цей плагін для сео-оптимізації вже розбирався на блозі) і Google XML Sitemaps плагін. До переваг першого можна віднести:

  • відсутність нав'язливих посилань на сайт автора
  • більш акуратний вигляд карти
  • відсутність додаткового навантаження (якщо ви вже використовуєте цей плагін, то не доведеться встановлювати додаткові, навантажуючи тим самим блог)

  All in One Seo Pack плагін створює карту сайту для WordPress

  Така функція у плагіна з'явилася відносно недавно, тому ще не все про неї знають. Для створення карти сайту WordPress плагін All in One Seo Pack буде оптимальним варіантом.

  установка:

  Сподіваюся, що даний плагін у вас вже встановлений і оновлений до останньої версії. У бічній панелі знайдіть посилання «Інструменти SEO». Виберіть «Інші модулі» і активувати модуль «XML карта сайту». В сайдбарі з'явиться нова посилання для переходу на сторінку управління картою.

  Хочу зауважити, що біля кожної настройки є знак питання, при натисканні на який спливає підказка. Але якщо ви не хочете розбиратися з настройками, то просто виставити мої значення:
  Хочу зауважити, що біля кожної настройки є знак питання, при натисканні на який спливає підказка

  Основні можливості налаштувань карти сайту:

  1. Інтегрування додаткових сторінок і сторонніх ресурсів.
  2. Можливість виключення з карти записи окремих сторінок (як правило, статичних).
  3. Налаштування пріоритету і частоти сканування. Вкажіть значення, які зображені на попередньому скріншоті.
  4. Найбільшою перевагою налаштувань є пункт «Динамічна карта сайту». Вона дозволяє автоматично генерувати карту сайту для wordpress при кожному зверненні до адресою ваш_сайт / sitemap.xml. Поставте галочку навпроти цього пункту, і вам не доведеться кожного разу заново створювати карту сайту. Динамічна карта не створює в корені сайту файлу sitemap.xml, а генерує карту на льоту. Тому в robots.txt обов'язково має бути посилання на сайтмап, інакше пошуковики її не знайдуть.

  Google XML Sitemaps плагін

  Це плагін не так зручний, як попередній, але він дуже популярний (я думаю, що просто не всі ще знають про нові можливості All in One Seo Pack). Тому Google XML Sitemaps теж варто розглянути в цій статті.

  Слово «Google» в назві плагіна не означає, що тільки цим пошукачем буде індексуватися ваш сайт. Sitemap.xml - універсальний формат, однаково індексований будь пошуковою системою. Установка плагіна стандартна. Ми розглянемо останню (на момент написання статті) версію - 4.0.4.

  Одним з переваг плагіна, як і в All in One Seo Pack, є генерірація карти сайту на льоту (sitemap.xml в корені сайту також не створюється). У разі якщо в кореневій папці вже перебувала раніше створена карта сайту (файл sitemap.xml), плагін зажадає її видалення - погодьтеся.

  Налаштуваннями Google-івський плагін мало відрізняється від попереднього. Раджу також використовувати мою конфігурацію:
  Налаштуваннями Google-івський плагін мало відрізняється від попереднього

  Додавання карти сайту WordPress в пошукові машини.

  Спочатку варто перевірити, чи є в файлі robots.txt посилання на /sitemap.xml.

  Зайдіть в Яндекс.Вебмайстер, знайдіть вкладку «Налаштування індексування» -> «Файли Sitemap». Впишіть адресу вашої карти сайту в форму введення.

  Також в вебмайстрів можна перевірити правильність створеної карти відповідної кнопкою. Якщо помилок не виявлено, натисніть кнопку «Додати».

  З Гуглом все аналогічно: зайдіть в Веб-майстер на вкладку «Оптимізація» -> «Файли Sitemap».

  Отже, ви створили sitemap.xml для WordPress, полегшивши тим самим роботу пошукових роботів. Але не забувайте, що ваш ресурс не для машин, а для людей! Працюйте в першу чергу над його корисністю для користувачів, тоді і пошукові системи це обов'язково оцінять.

  Отримуйте найсвіжіші статті, підписуйтесь на RSS-розсилку !

  Навіщо потрібен XML sitemap WordPress?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»