Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  TeamCity & IIS SEO Інструментарій - Пригоди Wannabe Geek!

  1. Налаштування TeamCity для запуску програми
  2. Як я можу переглянути повний звіт?

  TeamCity виявився одним з найбільш корисних інструментів, якими я користувався останнім часом. Це допомагає мені від постійного розгортання сайтів до постановочних і виробничих середовищ, що дозволяє проводити тестування на проникнення безпеки, проводити автоматизовані тести на прийом з SpecFlow та багато іншого. Я дійсно сподівався, що буде спосіб, я можу перевірити можливості SEO щойно розгорнутого сайту. Зазвичай, коли я розгортаю сайт, я відкрию консоль IIS і запустити аналіз сайту по URL за допомогою SEO Інструментарій але я думав, що дійсно має бути спосіб запустити це з TeamCity.

  За останній тиждень або близько того я пишу прообраз коду, який дозволить мені використовувати інструменти для інструментів SEO для створення аналізу. Це працювало, щоб бути ефективним і так як я зміг запустити аналіз з коду, я зміг запустити програму від TeamCity.

  код для цієї програми знаходиться на дуже ранніх етапах, як це було написано за допомогою деяких зразків коду на MSDN. Це буде розвиватися з часом, і я зроблю це доступним. У планах програми - підтримка різних частин аналізу, які необхідно додати до звіту за допомогою параметрів конфігурації. Як я впевнений, цей код може бути неправильно я додав невеликий Thread.Sleep так, що він не може бути використаний для DoS атаки сайту. Я не приймаю жодної відповідальності за неправильне використання коду.

  Налаштування TeamCity для запуску програми

  Увійдіть до TeamCity як адміністратор і перейдіть на екран адміністрування.

  Натисніть "Створити проект" і введіть деякі деталі проекту:

  Далі ми хочемо створити конфігурацію збірки. Натисніть "Створити конфігурацію збирання":

  Додайте деякі загальні відомості - ім'я, опис та формат номера збірки. Найбільш важливо відзначити тут текстову область артефактів. До нього додано SEOReport.html. Це звіт, який створює програма-сканер. Ми додаємо це до артефактів, щоб додати результати до вкладки звіту.

  Нам буде запропоновано ввести деякі налаштування VCS. Мені довелося трохи зламати речі. Технічно я не повинен перевіряти цю програму з контролю версій. Отже, я вводжу шлях до файлу програми на шляху перевірки таким чином:

  Крок складання - це наступне. На етапах збирання натисніть кнопку Add Step Step і виберіть командний рядок зі спадного меню типу runner. Зараз ми називаємо програму зараз:

  Як ви можете бачити, ми залишаємо робочий каталог порожнім, оскільки вказали каталог вже на етапі VCS. Потім ми можемо викликати .exe з виконуваної команди. Параметри, де це стає цікавим. Ми переходимо на сайт для сканування - якщо сайт не вказано, виключення програми буде викинуто, і збірка не буде виконана.

  Після завершення налаштування та передачі на сайт запустіть збирання. На успішній збірці відобразиться сторінка деталей збірки (нещодавно налаштована) вкладка Звіт про сканера SEO:

  На успішній збірці відобразиться сторінка деталей збірки (нещодавно налаштована) вкладка Звіт про сканера SEO:

  Якщо ви не знаєте, як додати вкладку власного звіту, я охоплюю це в окремій публікації. Але на успішній збірці ми натискаємо на цю вкладку, щоб отримати дуже простий звіт:

  Але на успішній збірці ми натискаємо на цю вкладку, щоб отримати дуже простий звіт:

  Цей звіт містить лише резюме URL-адрес, посилань і порушень, а також коди статусу сайту та непрацюючі посилання. Але так як це додаток забезпечує повне сканування, що інструментарій SEO може зробити ми можемо зробити виведення додатків більш докладно. У наступних версіях коду я дозволю його налаштувати, до яких розділів можна додати до звіту.

  Як я можу переглянути повний звіт?

  Як я вже згадував, програма-сканер виконує повний аналіз сайту. Те ж саме, що і IIS. У кореневій папці програми папка IIS SEO Reports. Ця папка буде містити всі звіти про сканування. Так що якщо ви дійсно хочете, ви можете взяти папку сканування і скинути його на знання розташування IIS (для мене це MyDocuments / IIS SEO звіти) і IIS може відображати повний звіт, як це було б раніше.

  Ще один наконечник шапки до TeamCity. Я знаю, що це виконуваний файл, він може бути викликаний з будь-якого сценарію збирання, але його просто зробив дуже легко для мене з вбудованим бінром збірки і прийняттям параметрів.

  Як я можу переглянути повний звіт?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»