Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Технічний фахівець в онлайн-бізнесі (інтерв'ю з Дмитром Вороновим)

  1. Про школу "Нумерологія і Матриця Долі"
  2. Технічний фахівець і його функції
  3. Сервіси для онлайн-бізнесу
  4. SEO, як головне джерело лидов
  5. Як технічному фахівцеві підняти собі зарплату
  6. Де знайти технічного фахівця

  Друзі, сьогодні у нас в гостях Дмитро Воронов, засновник школи "Нумерологія і Матриця Долі" . Ми поговоримо про те, як влаштований бізнес Дмитра, якого масштабу вдалося досягти за три роки роботи. Також, торкнемося теми технічного фахівця в онлайн бізнесі, які його функції, з якими завданнями доводиться працювати, яку цінність він дає бізнесу і на що потрібно звертати увагу технічному фахівцеві в першу чергу, щоб працювати ефективніше, приносити більше користі і, і відповідно, більше заробляти.

  Про школу "Нумерологія і Матриця Долі"

  Микола: Вітаю, Дмитро Микола: Вітаю, Дмитро!

  Дмитро: Микола, вітаю!

  Н: Радий що ти погодився прийти до мене на зустріч. Розкажи, будь ласка, чим займаєшся, якого масштабу у тебе бізнес і скільки людина в команді?

  Д: Почну, мабуть, з кінця. У нас в штаті працює 7 осіб, ми існуємо три роки, потихеньку ростемо, йдемо не проривним, а неспішним, але комфортним темпом. Так як наша школа працює в області духовного розвитку, тут власні темпи, стратегії і моделі бізнесу.

  Н: Скажи, а яке загальна кількість осіб вже пройшло у вас навчання?

  Д: За три роки близько 2000-2500 осіб, плюс на регулярній основі в клубі бере участь десь 700 осіб. Але, звичайно, у мене мета сягнути 1000 учасників і піти далі, то-есть, займати певний відсоток ринку.

  Н: Дмитро, правильно я розумію, що ці 700 осіб вносять щомісячну оплату?

  Д: Так, так, так, звичайно.

  Н: Здорово!

  Д: Я не називаю це школою, так як це клуб за інтересами. Основна перевага клубної системи - регулярні платежі, це створює певне бачення, розуміння фінансових показників на майбутнє.

  Н: Дмитро, людина приходить до тебе в клуб і оплачує щомісяця певну суму. Що він отримує за це?

  Д: Є підготовлена база знань, з якої він знайомиться відразу після вступу в клуб. Щомісяця ми проводимо три, чотири онлайн зустрічі на різні теми, записи яких, також, зберігаються в особистому кабінеті. Крім того, щомісяця ми ведемо різні курси, про які сповіщаємо учасників клубу, і якщо їм це цікаво то можна підключатися до більш глибинного вивчення. Цією бази, яку він отримує на старті, досить для того, щоб сформувати бачення, розуміння куди прийшов і цікава ця тема. Якщо цікава - людина залишається з нами, якщо немає - просто йде. Буває так, що люди повертаються через якийсь час, вже на іншому рівні розуміння. Значить, все-таки, було цікаво.

  Технічний фахівець і його функції

  Н: Чи є технічний фахівець у вас в штаті, який виконує основну технічну роботу?

  Д: технар, з одного боку, є я сам, бо мені це подобається - навіть вчився на інженера. Також, є дівчина, що займається технічними завданнями, які я їй делегував: робота з сайтом, зі сторінками і робота з клієнтами - якщо у них виникають якісь технічні питання. Часто таке буває з людьми похилого віку, так як вони не знайомі з базовими речами: роботою скайпу, ази користування особистим кабінетом, і т.д. Вона займається технічними завданнями, які вимагали б від мене занадто багато часу. Сама може організувати вебінар, якщо мене немає - все підготує, відкриє доступи і відправить листи.

  Н: Якщо в процентному співвідношенні, то скільки ти, а скільки вона технічних завдань за обсягом закриває?

  Д: Навіть не думав ... я займаюся Getresponse, розсилкою, а вона - іншим. Тобто, вона повністю бере на себе сайт і публікації статей, зміну банерів - робить їх, всю дизайнерську частину, це робота в Фотошопі, якісь посади, реклама, робота з відео, заливка відео на канал. Я можу тільки текст підготувати, якщо необхідно. Я від себе прибрав певну рутину, яку може робити вона, а я в цей час займаюся більш продуктивними речами.

  Н: Тобто ти, в основному, займаєшся email розсилками вірно?

  Д: Так. Так як мені потрібно підготувати лист, написати його - у мене немає копірайтера, який би писав досить добре, пробував, але поки не знайшов. Це якийсь вид творчості, певний. Навіть більшою мірою.

  Сервіси для онлайн-бізнесу

  Сервіси для онлайн-бізнесу

  Н: Так, складно знайти хорошого копірайтера, у багатьох такі проблеми. Ти згадував про Getresponse, скажи які ще сервіси ви використовуєте?

  Д: Сервіс прийому платежів Tooligram . Зазвичай, я з ним працюю, там все досить просто, але якщо є якісь більш об'ємні завдання, то я звертаюся до неї. Також, у мене є стороння людина, який може допомогти з програмною частиною. Так як в цьому напрямку ні вона, ні я не розбираємося. Користуємося ще сервісом Vimeo, цей сервіс за призначенням схожий на YouTube. YouTube я не користуюся, як майданчиком для завантаження відео, тому що він безкоштовний і може відображати чужі ролики в твоєму відео. Vimeo використовую для вставки відео в особистий кабінет учасників.

  Н: Платну версію Vimeo використовуєш?

  Д: Так, платну, так як вона дозволяє більш гнучко налаштовувати плеєр і доступ до відео. Наприклад я можу розмістити свій банер, логотип, одне з посилань. Він платний, але не дорогий, там річна підписка. Ще користуюся мембершіп системою на WordPress - Memberlux . Вона має зручний дизайн, також мене влаштовує що потрібно всього лише раз оплатити і можна користуватися продуктом весь час.

  Н: Я так розумію що якщо стоїть Memberlux то, відповідно, сайт на WordPress зроблений, вірно?

  Д: Тільки сайт клубу на WordPress, основний сайт на Joomla зроблений.

  Н: Зрозумів. Може ще якісь сервіси використовуєте, для ботів, SMS, дзвінків?

  Д: SMS я поки не користувався. Стоять ще у мене push-повідомлення від Sendpulse . Чат-боти, це сервіс Сhatfuel, але останнім часом особливо ботами не користуємося. Зараз чоловік у мене вивчає соціальні мережі, рекламу і будемо запускати підписку через Вконтакте, щоб ми могли відправляти повідомлення в месенджер всім, хто підписаний. Хочемо протестувати цю функцію. Для інстаграм користуємося сервісом Tooligram - який дозволяє відстежувати статистику, також, там використовуємо функцію відправки привітального повідомлення при підписці.

  Н: Ви користуєтеся якимись сервісами по організації завдань?

  Д: У нас все це відбувається через командний Skype-чат, так як кожен знає свої завдання - добре спрацьована команда. У нас немає, якогось глобального задачника для цього - поки що не було потреби впроваджувати щось подібне. Ми ж не багато проектна компанія.

  SEO, як головне джерело лидов

  Н: При зборі лидов, і їх прогріву використовуєте якусь автоматизацію, в тому ж Getresponse , Наприклад? Або це більше ручна робота?

  Д: Так, Getresponse ніж і хороший, що має відмінну систему автоматизації. І воронка у мене побудована на варіативності дій передплатників. Це дуже цікавий функціонал, який дозволяє з різних реакцій людини виробляти потрібні дії - відправляти листи, нараховувати бали, відправляти спецпропозиції і т.д. До речі, у нас, практично, всі Ліди приходять з органічного трафіку. За рахунок того, що ми три роки працюємо в цій галузі - з багатьох ключових запитах показує в пошукових системах. Хоча, на нашому сайті не проводилася SEO-оптимізація і ніхто не займався цим питанням. Це, як раз, одна з наших найближчих, пріоритетних завдань, щоб наш сайт відображався в топі видачі за різними запитами. На сьогодні, ми отримуємо близько 50 підписок в день, завдяки тільки природному трафіку.

  Н: Здорово! А скільки, в середньому отримуєте денних відвідувань?

  Д: Свіжою інформації у мене немає, але в місяць було 15 000 і більше унікальних відвідувачів

  Н: Виходить 500 в день, значить.

  Д: Так. До речі, наш технічний фахівець, також, відповідає за аналітику. Раз на місяць вона готує відео зі звітом за всіма показниками за місяць. Наприклад, в останньому звіті я побачив, що до нас стало приходити більше людей з мобільних пристроїв, хоча раніше більше було з Desktop. Також, помолодшала аудиторія до 34 років, раніше була 40 і вище. Запити, переходи - ці показники кожному власнику бажано дивитися хоча б раз на місяць. Дивитися які тенденції, які ключові запити, звідки приходять люди. Якщо сайт не адаптований під мобільну версію, а у вас велика частина переглядів з мобільних пристроїв - це погано, вони будуть йти в пошуках більш зручних сайтів і т.д.

  Як технічному фахівцеві підняти собі зарплату

  Н: Що може зробити технічний фахівець для твого бізнесу, щоб ти йому підняв в два рази зарплату? І взагалі, чи можливо таке?

  Д: Так, мені часто пишуть - наприклад, "я крутий продвігатор в Youtube, можу за таку-то суму тебе просунути". Я звичайно не реагую на такі повідомлення, так як досить важко перевірити професіоналізм такого фахівця. І з великою ймовірністю буде слив бюджету. Було б куди цікавіше, якби він спочатку дав цінність. Для бізнесу важливі насамперед Ліди, клієнти. Те-є, співробітник каже - я, наприклад, вмію працювати з чат-ботами, або якимось іншим сервісом, який допоможе збільшити кількість клієнтів, або повернути старих, або хоча б кількість підписок збільшити в 2, 3 рази і при цьому збільшилася частота покупок, то можна говорити про збільшення прибутку цього співробітника. І тут розмір винагороди вже залежить від загальної принесеного прибутку. Чи не на постійній основі, а як бонус, так як відразу в два рази підняти зарплату не вийде - може це одноразово у нього так вийшло або в наступних місяцях він не буде нічого такого робити, а зарплату то потрібно щомісяця платити.

  Н: Яка ключова цінність технічного фахівця, для твого бізнесу?

  Д: Технарь повинен бути в курсі всіх тенденцій, так як в світі інтернет-бізнесу все стрімко змінюється, йому важливо тримати руку на пульсі всіх нововведень. Стежити і прибирати те, що вже не працює і оптимізувати. Йому повинно бути цікаво розвиватися професійно, показувати і фіксувати свої результати, рекорди. Це потрібно йому, в першу чергу, - якщо буде потрібно перейти в іншу компанію або почати свою діяльність - йому досить буде показати свої показники, як було до того, як він почав працювати і як стало після того, як він впровадив певні нововведення. Навіть, я б сказав, що є два типи працівників - перший робить чисто доручені йому завдання і нічого більше - у них і зарплата відповідна. А другий - працює ближче до клієнта - впроваджує чат-боти та інші нові сервіси, навіть якщо його про це не просять. І те, що я говорив - більше відноситься до другого типу, у них очі горять, вони майстри і, відповідно домогтися більшого можуть. Їх і "Ханти" будуть всі навколо.

  Н: Скажи, Дмитро, чи є якісь гострі, невирішені питання всередині компанії? Яка найболючіша тема.

  Д: SEO-оптимізація, SEO-просування сайту та налаштування, ведення реклами в соціальних мережах і Google / Yandex. SEO потрібно для того, щоб не витрачати гроші на рекламу для залучення відвідувачів, а сама реклама, природно, повинна бути налаштована, той же ретаргетінг - коли людина зайшла / вийшов на сайт - гнати його рекламними оголошеннями. Це два основних напрямки, на сьогодні.

  Н: Яке з них на першому місці?

  Д: SEO я б поставив на перше місце.

  Н: Хороша думка, я теж недавно відновив свій блог і почав дивитися на інші блоги зі схожою тематикою. Є блоги, які на органічному трафіку отримують по 30.000 відвідувачів на добу. І ніша, досить вузька.

  Д: Ось це моя мета.

  Де знайти технічного фахівця

  Де знайти технічного фахівця

  Н: Куди ти звертаєшся, коли шукаєш технічних фахівців?

  Д: В першу чергу, я звертаюся до знайомих людям, з якими вже маю досвід спілкування, співпраці і питаю чи немає у них когось на це місце. Потім можу звернутися до своїх клієнтів - може серед них є той, хто володіє необхідними знаннями, навичками. Є ще варіант взяти людину з нуля, але лояльного до бренду і навчити його необхідного - це займе більше часу, але зате йому це буде цікаво і якийсь час залишиться в компанії, так як йому потрібно досвід набрати. Але тут є ризик, що йому може в кінці не сподобається і час буде витрачено даремно. А шукати на фрілансі або ще десь - буду в останню чергу. Так як з цими людьми немає досвіду, і невідомий їх рівень компетенції. Крім того - вони абсолютно не прив'язані до теми моєї компанії. Це теж важливо. Потрібно, щоб людина відчувала куди ми прямуємо. Були у нас такі ситуації, що я звертався до хороших фахівців у своїй ніші, досить відомим, але вони не розуміють в моїй області та я не був задоволений показниками.

  Н: Те-є, для тебе ключовим є знання твоєї ніші, ніж практичні навички?

  Д: Ні, я б все-таки, вибрав того, хто знає і вміє працювати з технічною частиною. Так як він вже знає і вміє багато, швидше включиться в роботу, в проект, ніж той, якого потрібно насамперед вчити з нуля. А вже в процесі він зможе вникнути в тему проекту.

  Н: Дмитро, скажи, який розвиток, зростання, перспективу може дати твоя компанія технічного фахівця, який хоче працювати в твоїй компанії?

  Д: Напевно, багато що залежить від рівня компанії в яку йде працювати такий фахівець. Якщо це велика компанія, то можна рости спочатку до управління іншими технарями, потім до ради директорів і так далі. Якщо ми говоримо про малий бізнес, то тут можна йти рекордами і бонусами, як я вище казав. Якщо він дає зростання компанії - робить прориви, то за це отримує бонуси. Те-є, його особисте зростання професійний - і є його головною метою. І рано чи пізно, хороший фахівець переросте компанію, і піде далі. Уже в велику компанію. Але в малому бізнесі він напрацьовує свій досвід і отримує перші результати. Це його фундамент.

  Н: Дмитро, чи є у тебе якесь побажання для тих, хто вирішив стати технічним фахівцем?

  Д: Вони повинні для себе визначити, ким вони хочуть стати. Або звичайними виконавцями, спокійно робити свою роботу, але в такому випадку вони повинні розуміти, що і перспективи будуть відповідні і зарплата. Або, готові постійно бити рекорди і розвиватися, тоді для них ніяких обмежень немає.

  І друге - давати більше і просити менше. І навіть якщо керівник не буде помічати їх досягнень - їх завдання робити це для себе, це їх зростання, професійний розвиток. І якщо будуть міняти роботу, розлучатися з роботодавцем - завжди важливо залишатися в добрих відносинах з тим роботодавцем, з тим бізнесом, в якому вони були - тому що ніколи не знаєш, як далі складуться обставини. Можливо, він порекомендує своїм іншому знайомому. Це один з важливих моментів.

  Н: Дмитро, дякую тобі велике. Нагадаю, що сьогодні у нас в гостях був Дмитро Воронов - засновник школи "Нумерологія і Матриця Долі" . Якщо Вам стало цікаво дізнатися докладніше про школу - переходите на сайт Дмитра >>>

  Н: Дякую, Дмитро.

  Д: Микола, дякую, було дуже цікаво поспілкуватися.

  Н: Взаємно. Поки що!

  Нижче ви можете послухати повну версію інтерв'ю Нижче ви можете послухати повну версію інтерв'ю. Підписуйтесь на наші подкасти, щоб оперативно отримувати нові випуски.

  подкаст: завантажити (Тривалість: 43:48 - 40.1MB) | вбудувати

  Розкажи, будь ласка, чим займаєшся, якого масштабу у тебе бізнес і скільки людина в команді?
  Що він отримує за це?
  Ти згадував про Getresponse, скажи які ще сервіси ви використовуєте?
  Може ще якісь сервіси використовуєте, для ботів, SMS, дзвінків?
  Або це більше ручна робота?
  А скільки, в середньому отримуєте денних відвідувань?
  І взагалі, чи можливо таке?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»