Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Технологія Trufla - сучасні технології, що забезпечують майбутні брокери в майбутньому

  1. Про нас Trufla надає цифрову стратегію на 360 ° - повний набір цифрових рішень для сучасних страхових...
  2. Tru Mobile
  3. Tru Connect
  4. Tru API
  5. Tru Leads
  6. Tru Insights
  7. Кар'єра

  Про нас

  Trufla надає цифрову стратегію на 360 ° - повний набір цифрових рішень для сучасних страхових брокерів.

  Від SEO та веб-дизайну до провідного менеджменту, фірмових мобільних додатків, даних та аналітики, а також API, технологія Trufla дозволить вам повною мірою скористатися даними ваших брокерських послуг і дозволити вам приймати рішення, керовані даними, що зробить ваш бізнес.

  Trufla розуміє індустрію страхування, оскільки ми виходимо з неї. Ми почали з розробки необхідних нами рішень. Наші інструменти надають клієнтоорієнтовану екосистему, яка переосмислює спосіб взаємодії людей зі страхуванням.

  Trufla - це універсальний магазин з галузевими експертами, які зібратимуть для вас технологічну головоломку. Це технологія a la carte. Ваша брокерська компанія може вибирати потрібні вам інструменти зараз, маючи максимальну гнучкість, коли ви зможете додати інших пізніше. Загальна гнучкість = загальні результати.

  Почніть розблокувати потенціал вашого брокерського ринку прямо зараз.

  Tru Web

  Ваш сайт - це ваше перше враження. Творчі фахівці Trufla фокусуються на інтерактивних спеціальних веб-сайтах. Тоді наші спеціалісти з SEO та цифрової реклами працюють над оптимізацією та підвищенням рейтингу та трафіку на ваш сайт. Ваші клієнти знайдуть вас, коли вони переглядають цифровий ліс.

  Tru Mobile

  Клієнти очікують миттєвого, безбар'єрного зв'язку.

  TruMobile виробляє вишукані, інноваційні та прості у використанні фірмові програми, які полегшують модель самообслуговування. Брокерським компаніям потрібно менше представників з обслуговування клієнтів, і брокери більше не витрачають часу на виконання основних завдань. Обмін повідомленнями, керованими даними - як повідомлення про поштовх - пропонують точок дотику брокерів, яких раніше не було з клієнтами.

  Обмін повідомленнями, керованими даними - як повідомлення про поштовх - пропонують точок дотику брокерів, яких раніше не було з клієнтами

  Tru Connect

  Цитата, Прив'язка, Випуск! TruConnect використовує дані реального часу, щоб доставити більше котирувань за менший час і поліпшити коефіцієнт прив'язки брокера. TruConnect - це найпопулярніший інструмент для цитування на ринку, який може працювати всередині або зовні.

  Tru API

  З набором спеціальних API для страхування ніколи не було швидше або простіше розгортати нові системи для вашого брокерського бізнесу. Чи є ідея для чогось унікального та звичайного для вашого бізнесу? Ми можемо допомогти створити унікальний досвід користувача, щоб можна було зосередитися на своїх клієнтах.

  Tru Leads

  Найголовнішою причиною, по якій не стають клієнтами, є те, що вони падають з радара. TruLeads - це наше керівництво та рішення для автоматизації маркетингу, що дозволяє розвивати свої перспективи та максимально підвищувати конверсію в реальному часі! Гнучка і проста, вона дозволяє вашій команді продажів успішно керувати великою кількістю потенційних клієнтів, у той час як вона створює відносини з клієнтом за допомогою автоматизованих текстових і електронних повідомлень.

  Докладніше про truleads.io .

  io

  Tru Insights

  Дані є найбільшим активом будь-якого брокера. Її можна використовувати для залучення та залучення клієнтів, визначення та прогнозування тенденцій, а також для максимізації рейтингу конверсій. З TruInsights, ви маєте право зробити ваші брокерські цифрові дані та аналітику роботи для вас, щоб рости свій бізнес.

  Кар'єра

  Trufla Technology - перша в своєму роді - компанія, що пропонує повний набір цифрових рішень для сучасних страхових брокерів. Від SEO та веб-дизайну, до провідного менеджменту, фірмового обслуговування клієнтів і API, Trufla надає цифрову стратегію на 360 ° для брокерських компаній і переосмислює спосіб взаємодії своїх клієнтів зі страхуванням.

  Страхування мислення нудно? Подумати ще раз.

  Переглянути можливості роботи

  Переглянути можливості роботи

  Чи є ідея для чогось унікального та звичайного для вашого бізнесу?
  Страхування мислення нудно?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»