Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Тексти для нерухомості: що писати, щоб вам довіряли

  1. Навіщо ріелторам потрібні хороші тексти
  2. ТОП-10 помилок в текстах на сайтах агентств нерухомості
  3. Що потрібно для просування в сфері нерухомості
  4. Що робити агентствам
  5. Що робити ріелтору: стратегія просування
  6. 7 підказок для ріелторів, що просувають себе в інтернеті

  Які тексти потрібні для агентств нерухомості і ріелторів? Як вибирати контент? Як починати просування в інтернеті, якщо поки що нічого не зроблено? Ці та інші питання хвилюють представників різних сфер діяльності. Але ця стаття сфокусована на нерухомості з кількох причин.

  Але ця стаття сфокусована на нерухомості з кількох причин

  У жовтні я виступала з доповіддю на конференції «Реальний маркетинг в сфері нерухомості» в рамках Міжнародного ярмарку нерухомості. Готувалася до виступу ретельно, щоб упакувати в півторагодинний виступ максимум користі про правильні текстах для такого непростого ринку ріелторів. Але основні інсайти чекали мене вже під час конференції - слухачі розкривалися, задаючи спікерам наболілі питання по просуванню.

  Навіщо ріелторам потрібні хороші тексти

  Моя доповідь про текстах був одним з останніх. Аудиторії вже розповіли про різні інтернет-каналах комунікації з цільовою аудиторією і способах роботи там. Тому я почала з того, що попросила представити ідеальну ситуацію просування агентства нерухомості в інтернеті.

  Уявіть собі, що після конференції ви налаштували все канали, платите за контекстну і таргетовану рекламу, платите СММ-щіку або ведете самі групи / сторінки, робите розсилку по теплій базі. А толку немає.

  Навіть трафік є, можливо, навіть цільової. Але нічого не відбувається. Відвідувачі заходять і йдуть:

  • не читають,
  • не можуть звертатися подробиці,
  • не стають клієнтами.

  Чому?

  ТОП-10 помилок в текстах на сайтах агентств нерухомості

  А далі були слайди 🙂 І розповідь про найпопулярніші помилки, які я знайшла на сайтах агентств нерухомості, просто взявши перші з пошукової системи. Помилках, які набагато серйозніше орфографічних і пунктуаційних. Помилках, які впливають на конверсію.

  Ось, наприклад, така.

  коментар: коментар:

  Підкреслені червоним фрази - це штампи. Їм не вірять, не сприймають всерйоз, це «загальне місце». Такі фрази може написати будь-яка компанія. Тільки погіршує сприйняття сухий канцелярський мову офіційних документів.

  Зеленим кольором підкреслена конкретика. Але і вона вимагає правильної подачі. Перша частина будь-якого тексту повинна бути не про вас, а про ваших клієнтів.

  Решта помилки я зібрала в чек-лист «ТОП-10 помилок в текстах на сайтах агентств нерухомості. Що перевірити в текстах на вашому сайті і рекламної продукції ». Його ви можете отримати разом з матеріалами майстер-класу «Тексти для сфери нерухомості» .

  Що потрібно для просування в сфері нерухомості

  При підготовці до конференції я провела невелике опитування , З якого дізналася, що головна складність ринку нерухомості - тотальна недовіра потенційних клієнтів (коментарі можна почитати за посиланням).

  Тому головне, що потрібно зробити ріелторам і АН - налагодити клієнтоорієнтований сервіс. Так вони відразу виділяться на тлі конкурентів.

  Реальна ситуація постала в коментарях: негатив і недовіру до професії в цілому. Від тих, кому не передзвонили або спробували «впарити» погану квартиру, з ким розмовляли некоректно або обіцяли, але не робили.

  Ви ж не такий? Правда?

  Так покажіть це. Донесіть цю думку до своєї цільової аудиторії. І найкраще місце для цього - ваш сайт і соціальні мережі. Створіть своє сарафанне радіо і свою теорію 6 рукостискань.

  Кілька порад, як це зробити.

  Що робити агентствам

  Опрацювати блоки довіри на сайті і в окремо взятих текстах - текст про компанію, гарантії, актуальні, питання, блоки з відгуками у всіх текстах, кейси з складними варіантами пошуку.

  Що робити ріелтору: стратегія просування

  Ріелтор - це самотній вовк. У нього може не бути сайта. Він може працювати з агентствами, але його хвилюють, в першу чергу, особисті продажу. І йому потрібно просувати себе. І якщо чесно, в чем-то йому це робити навіть простіше, ніж великим неповороткому агентству.

  Головний канал вибору ріелтора - це сарафанне радіо. Ми віримо своїм друзям і знайомим, а значить, потрібно налаштувати його засобами інтернету. А сарафан в інтернеті - це соціальні мережі.

  7 підказок для ріелторів, що просувають себе в інтернеті

  1. Використовуйте для просування особисту сторінку. Так, ту саму, з якої ви спілкуєтеся з друзями і близькими і постите приколи. Особливо якщо поки не готові вкладати в розкрутку гроші, але готові вкладати час.
  2. Додавайте своїх друзів, клієнтів, їх друзів і натхненно пишіть про свою роботу. Це багато хто боїться робити, вважають, що свою робочу частину потрібно приховувати. Але чому? Кого ви боїтеся? Людям, яким цікаві ви, цікава ваша робота.
  3. Важливо, що ви будете писати в соціальних мережах і як ви будете це робити. Не потрібно робити репости посилань на ваші об'єкти на сайтах з нерухомості - їх ніхто не читатиме. А ось живі історії про вирішення проблем - так. Живе опис об'єктів з подробицями, які дійсно цікаві потенційним покупцям - теж.
  4. Про що писати: використовуйте ідеї блоків довіри, описані для АН - на кожну з цих тем можна писати пости.
  5. Нехай ваш контент буде присвячений 4 ключовим групам тем: професійної, профільної, персональної і «прикольною». Так ви зможете втримати баланс між особистим інтересом і демонстрацією експертність.
  6. Часте оману - навіщо додавати в друзі клієнта, який вже купив. Адже наступного разу квартира знадобиться йому не скоро. Задоволений клієнт - це ваш золотий запас, основа вашого сарафана, перша ланка в ланцюжку 6 рукостискань. Додавайте і спілкуйтеся з ним, можете поцікавитися чи всім задоволений, наприклад.
  7. Коли ви ввійдете в смак до особистій сторінці додайте публічну (паблік). На ній можна запускати платне просування і рекламу. А потім можна створювати сайт. Так ви будете знати, що туди писати, так як вже спілкуєтеся з цільовою аудиторією.

  Створіть свою теорію 6 рукостискань, свій сарафан. І він обов'язково буде приносити вам нових клієнтів.

  Детально про текстах і кожному кроці просування ріелторів я розповідаю на двогодинному майстер-класі «Тексти для сфери нерухомості». Подивіться подробиці і доступні матеріали на цій сторінці .

  Ще по темі:

  Як вибирати контент?
  Як починати просування в інтернеті, якщо поки що нічого не зроблено?
  Чому?
  Ви ж не такий?
  Правда?
  Але чому?
  Кого ви боїтеся?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»