Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Тематичне дослідження: компанія оголошень США

  1. Фон
  2. Наш аудит
  3. Що ми виявили
  4. Що ми зробили
  5. Результати

  У наших тематичних дослідженнях ми не розкриваємо жодні URL-адреси.

  Фон

  Це дослідження SEO було зроблено на раз популярний сайт оголошень США, які збанкрутували, а потім придбала інша компанія, яка прагнула перезавантажити веб-сайт. Їхній органічний трафік мав масовий занурення влітку 2017 року, тому вони зв'язалися з нами, шукаючи допомоги.

  Їхній органічний трафік мав масовий занурення влітку 2017 року, тому вони зв'язалися з нами, шукаючи допомоги

  Це показує трафік з 1 квітня 2017 р. До 22 жовтня 2017 р., Коли ми вперше зв'язалися з цією компанією. У цей час трафік скоротився до 1245 відвідувачів Google. Перед масовим падінням сайт був в середньому близько 4500 відвідувачів в день.

  Наш аудит

  Як завжди, перше, що ми зробили, - ми провели аудит веб-сайту, починаючи з всебічного технічного аналізу, щоб побачити, чи є якісь очевидні проблеми, які можуть спричинити скорочення трафіку сайту.

  Спочатку ми не могли знайти жодних очевидних питань, тому ми почали ставити питання так, щоб ми могли заповнити деякі прогалини в історії сайту, довгострокові і за останні 6-12 місяців. Ми дізналися, що вони співпрацюють з компанією в Європі, яка вносила деякі зміни до «програмного забезпечення» сайту. Ця компанія зробила багато змін лише за останні 3 місяці, тому було трохи важко зрозуміти, які зміни можуть спричинити будь-які проблеми на сайті.

  Що ми виявили

  Після ретельного аналізу змін і сортування через журнали, ми помітили, що мета-теги (описи і теги заголовків) були змінені. Ми перевірили це, використовуючи різні інструменти, які ясно показали, що ці зміни відбулися протягом цього періоду часу.

  Іншою проблемою, яку ми виявили, було те, що переадресація геолокації використовувала застарілу базу даних, що викликало помилки, коли відвідувачі прибули на сайт. Вона автоматично перенаправляє на певну URL-адресу держави та міста, незалежно від того, звідки прийшов відвідувач. Це завжди була одна й та ж URL-адреса. У цьому ланцюжку переадресації ми помітили, що додаткового перенаправлення не потрібно було робити.

  Що ми зробили

  Ми ретельно склали план, щоб виправити ці помилки, але, на жаль, нам постійно доводилося чекати відповідей команди з розвитку в Європі. Після того, як ці місяці перехопили їх, зміни відбувалися повільно, але точно. Однак, не всі зміни були зроблені правильно, тому знадобилося деякий час, щоб переконатися, що всі вони зроблені з нашими специфікаціями.

  Теги заголовків і метаданих були змінені назад і оптимізовані до того, як вони були до оновлення програмного забезпечення.

  Мережа переспрямування домашньої сторінки (3x) була виправлена, хоча проблема геолокації досі існувала.

  Було також близько 15 інших менших питань, які також були фіксованими, але, ймовірно, не були настільки критичними, як питання, описані вище.

  Потім ми залишили клієнта план нападу і проконсультувалися з їхньою командою побудови зв'язків, де вони мають зосередитися, хоча ми також допомагали просунути деякі дуже солідні соціальні посилання, щоб допомогти деяким внутрішнім сторінкам і знову отримати деякі URL.

  Результати

  Результати зрозумілі, сайт зараз рухається вгору до місця, де колись був.

  Ми сподіваємося, що сайт не просто повернеться до норми, а перевершить його минулі номери. Виконання роботи тривало приблизно 2 місяці, але в основному через затримки команди розробників у відповідь.

  Хочете побачити такі результати? Зателефонуйте нам сьогодні !

  Хочете побачити такі результати?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»