Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Тенденції SEO-маркетинг послуг. погляд споживача

  15 Июня, 2011 11:31

  1484

  Останнім часом ми спостерігаємо стрімке зростання компаній, що займаються просуванням сайтів в мережі, контекстною рекламою, накруткою трафіку, просуванням в соціальних мережах і іншими вузькоспеціалізованими веб-напрямками Останнім часом ми спостерігаємо стрімке зростання компаній, що займаються просуванням сайтів в мережі, контекстною рекламою, накруткою трафіку, просуванням в соціальних мережах і іншими вузькоспеціалізованими веб-напрямками.

  Відчувається, що ринок даних послуг дійсно зростає: величезні штати SEO-компаній, відкриті вакансії, нескінченні конференції, публікації, журнали і т.д. За останні роки в інтернет виданнях навіть проглядаються деякі лідери ринку, кожен з яких номер 1 в тому чи іншому аспекті.

  Видача в гуглі: "просування сайту", велика кількість клієнтів, найвідоміша студія і т.п. Як це відбивається на споживача?

  Все, що описано нижче, буде моїм досвідом роботи з подібними компаніями.

  Отже, у Вас є інтернет магазин або онлайн сервіс. У моєму випадку, це онлайн сервіс на замовлення квітів онлайн з доставкою . Що залишилося зробити? Правильно - просунути сайт.

  У своїй квіткової тематики ми перепробували, здається, все галасливі SEO компанії України. Так що тут приховувати, все їх знають: uamaster, promodo, netpeak, web-promo, seo-studio, Ашманов і партнери і кілька інших.

  У них сертифіковані фахівці, на кшталт, розумні керівники, які знають предмет і стежать за тенденціями, які відвідують конференції тощо Але що ми маємо в результаті?

  У більшості випадків це жорсткий конвеєр. Ймовірність влучення з топ в цьому випадку - 50 на 50. А саме: чи потрапите, чи ні. SEO компанії за великим рахунком навіть не хвилює потрапите Ви в топ, тому що головне - це кількість клієнтів, і рубати-рубати-рубати.

  Менеджери і фахівці, яким Вас передають, і Ваш проект часто мають куди більш низькими SEO здібностями ніж ті, хто презентує SEO компанію.

  Вони клали з великого плеча на Ваші особисті гроші, які Ви вкладаєте в просування, в те, що бюджет спускається тижнями і місяцями даремно. Відсутність гнучкості мислення, та й досвіду в SEO призводять до того, що Ваша рідна проект відверто псують. І роблять це співробітники компаній, до яких Ви звернулися.

  І хоч 100 разів вони будуть знати ідеально теорію, все одно у них або не буде часу займатися цим проектом (ну да, звідки воно візьметься: 10 проектів і більше на 1 фахівця!), Відсутність бажання або мотивації, і безвідповідальність за результат. Ну, не просунули в топ, ну і чорт з ним, головне - гроші заплачені, досвід отриманий, і дай бог, висновки зроблені.

  До керівників звертатися тим більше марно: бо якщо у спеців від 10 проектів, то у керівників від 100 🙂 а ще й організаційні питання з обслуговування конвеєра, так що який там діалог ... Мінус один клієнт, та й добре.

  Доходило до смішного. Ось деякий з того, що мені запам'яталося за останні 2 роки:

  Одна з компаній витрачає в контекстній рекламі на запит 4000 моїх грн в місяць. Конверсія за запитом: 0,00%. І що Ви думаєте? Намагалися пояснити, що це збір статистики 🙂

  Доводилося жорстко розлучатися. А інші, наприклад, заявляючи високий бюджет на просування, говорили, що результат гарантований. Ви знаєте хоч одну SEO компанію, хто по-справжньому гарантує результат? В результаті: позицій немає і образа, що ми перестали платити 🙂

  Мені найбільше шкода тих, хто вкладає в це бюджети, а потім каже, що інтернет не ефективний. Адже SEOшнікі як будівельники: завжди скажуть що ті, хто до них робив, все нахалтурілі, що матеріали погані і вони ні до чого, що потрібно доплатити, так як обсяг роботи виявився більше, ну, і так далі. Так що без професійного виконроба нікуди. Ось, кого на ринку немає, так це цих самих виконробів. Звичайно! Вони все трудяться над своїми проектами.

  Ще мене тішить, коли такі seo-promo компанії пропонують створити акаунт у соціальних мережах за 100 дол. 🙂 Дивно, що поштову скриньку за 50 не пропонує ... може прийшов час нормального SEO?

  Ще одна компанія просила попіарити їх за відкат. Вобщем, все як завжди в наших реаліях. Гроші платимо, результат не гарантується. Інша справа - фахівець в штаті з оплатою в 1,5 рази вище, ніж в сеостудіях і цікавою роботою над одним проектом (!)

  Разом з цим підкреслю, що всі компанії занадто далекі від реальних потреб споживача.

  Найсумніше бачити, що фахівцям цих компаній видають "корочки" про відповідність рівню спеціаліста, а на Ваш проект як і раніше витрачається 2 години на тиждень і, звичайно, цього не достатньо, щоб домогтися того, чого заслуговуємо: ТОП1.

  висновки:

  1. Чи не лізьте в галузі, де нічого не розумієте. Вас гарантовано розведуть. (Банальний висновок, правда?)
  2. Жодна компанія не гарантує результат. Можливо, варто спробувати російське SEO (там гарантії анонсуються вже давно)
  3. Аналізуйте або пробуйте знайти виконроба, який відповість за результат.
  4. Шукайте компанію, з якою будуть результати, яка буде відповідати за договором і з якої зручно працювати.
  5. Не вірте, якщо SEOшнікі кажуть, що від них нічого не залежить.
  6. Якщо у Вас кілька проектів, то спробуйте передати їх в руки різних SEO-компаній, а потім вже робіть висновки.
  7. Останній висновок: На ринку є хороші руки, але думати над стратегією SEO та маркетингу в Вашому проекті доводиться самому.

  Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити нам.

  Також підібрали для вас

  Як це відбивається на споживача?
  Що залишилося зробити?
  У них сертифіковані фахівці, на кшталт, розумні керівники, які знають предмет і стежать за тенденціями, які відвідують конференції тощо Але що ми маємо в результаті?
  І що Ви думаєте?
  Ви знаєте хоч одну SEO компанію, хто по-справжньому гарантує результат?
  Може прийшов час нормального SEO?
  Банальний висновок, правда?
  Помітили помилку?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»