Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Терміни та визначення SEO

  Нещодавно я почав свою нову роботу з експертами Shopify Eastside Co. як професіонала SEO, і я незабаром виявив, що я розсилаю SEO пропозиції та пропозиції нашим клієнтам. Загальною проблемою при підготовці технічних пропозицій для нових клієнтів є те, що ви ніколи не знаєте, наскільки вони знайомі з термінами SEO та веб-дизайну і жаргоном.

  З одного боку, як цифрове агентство, ми повинні гарантувати, що кожен клієнт розуміє, що ми будемо робити зі своїм веб-сайтом, переваги і те, як наші дії можуть вплинути на його веб-сайт і трафік. З іншого боку, ми не хочемо перевантажувати пропозиції з потенційно непотрібними поясненнями, і ми не хочемо, щоб вони виглядали покровительством.

  Тому моє рішення цієї проблеми полягало в тому, щоб створити цей глосарій термінів SEO і посилатися на нього, коли це необхідно. Це допомагає нам утримати наші пропозиції коротко і до моменту, коли це необхідно, надаючи роз'яснення.

  Ми створили якірні посилання для кожного з наступних підзаголовків, щоб ми або будь-хто інший міг посилатися на певні підзаголовки.

  Або, якщо ви відчуваєте, що це занадто для вас, і вам потрібен професіонал, щоб подивитися на SEO вашого сайту, будь ласка, не соромтеся зв'яжіться з нами .

  SEO цитування є посиланням на ваш бізнес в Інтернеті. Цитати допомагають Google розпізнати ваші дані в Інтернеті як такі, що належать до одного суб'єкта господарювання, що дозволяє компанії добре класифікувати свою фірмову назву.

  Цитати не обов'язково включають посилання на веб-сайт компанії і зазвичай включають наступне:

  • Назва компанії
  • Адреса
  • Номер телефону

  NAP - це Ім'я, Адреса та Номер телефону. Використання узгодженого NAP в Інтернеті змусить Google дізнатися про присутність вашої компанії і має швидко покращити рейтинг вашого бренду в Google. NAP є важливою частиною локального SEO.

  Зворотний зв'язок, також відомий як вхідне посилання - це просто посилання з зовнішнього веб-сайту на ваш сайт. Зворотні посилання надзвичайно важливі для SEO та рейтингів. Вони показують Google та інші пошукові системи, що пов'язаний веб-сайт популярний, а інші веб-сайти вважають його цікавим або корисним, щоб посилатися на нього.

  Ключове слово - це те, що ми вводимо в полі пошуку Google (або Bing, якщо ви використовуєте Explorer), коли ми хочемо щось знайти. Ключове слово може бути одним словом або цілою фразою.

  Дослідження ключових слів - це діяльність, яка служить базою для будь-якої кампанії SEO. Дослідження ключових слів має на меті знайти і перерахувати всі ключові слова та фрази, які можуть принести трафік на певний веб-сайт, враховуючи популярність пошукового терміну, рівень конкуренції та відповідність досліджуваному веб-сайту.

  Ключові слова з довгими хвостами, на відміну від більш загальних ключових слів, є більш довгими та більш конкретними пошуковими термінами, які приносять менше трафіку на веб-сайт, але створюють більше конверсій, оскільки вміст сторінки має більше значення для того, що шукав користувач.

  Хорошим прикладом може бути більш загальний "цифровий маркетинг" у порівнянні з довгим хвостом "постачальник послуг SEO в Бірмінгемі Великобританії".

  SERP - це абревіатура, яка зазвичай використовується професіоналами SEO. SERP - це сторінка з результатами пошуку, яка відображає результати пошуку запитів користувача, включаючи посилання та фрагменти.

  Мета описи - це короткі фрагменти тексту, що представляють вміст сторінки. Вони можуть бути додані до кожної сторінки вручну, інакше фрагменти будуть витягатися Google автоматично. Мета описи не мають прямого впливу на SEO, однак, вони можуть поліпшити швидкість кліків і, отже, впливати на рейтинги опосередковано.

  Цей приклад показує, що більш чіткі описи є більш привабливими, оскільки вони надають більше пояснень користувачеві прямо зі сторінки результатів пошуку. [caption id = "attachment_9528" align = "alignnone" width = "631"] Цей приклад показує, що більш чіткі описи є більш привабливими, оскільки вони надають більше пояснень користувачеві прямо зі сторінки результатів пошуку Приклад мета-опису, що стосується SEO [/ caption]

  Багаті фрагменти Google - це фрагменти, які збагачуються додатковою інформацією, крім опису сторінки. Для веб-сайтів електронної торгівлі, які можуть включати ціну, доступність елемента, його рейтинг та подібні. Багаті фрагменти Google не створюються автоматично, а не звичайні фрагменти. Вони повинні бути помічені в коді сторінки вручну або шляхом встановлення плагіна, залежно від CMS. Багаті фрагменти Google - це фрагменти, які збагачуються додатковою інформацією, крім опису сторінки

  Канонічні посилання або "канонічні" - це посилання, які позначені як бажані для пошукових систем. Іноді такий самий вміст можна знайти під різними URL-адресами. Наприклад, ці два посилання www.shop.com/seo-blog/seo-terms-and-conditions та www.shop.com/tag-seo/seo-terms-and-conditions будуть розглядатися як дубльований вміст Google, хоча вони вказують на ту ж статтю. Щоб уникнути цього, одне з них має бути пріоритетним.

  Дубльований вміст - це вміст, який можна знайти за кількома URL-адресами. Це може бути викликане копіюванням та вставкою вмісту з інших веб-сайтів або через неправильне налаштування веб-сайту. Google уникає обслуговування SERP з однаковими результатами для користувачів. Тому, якщо сторінки з дубльованим вмістом розташовані, вони піддаються порівнянню один з одним, і Google покаже той, який є оригінальним або найкращим.

  Заголовок сторінки є фактором ранжування SEO, який може впливати як на рейтинг сторінки, так і на поведінку користувача. Заголовок сторінки встановлюється в коді веб-сторінки і відображається як назва сторінки на сторінці результатів пошуку. Заголовок сторінки є фактором ранжування SEO, який може впливати як на рейтинг сторінки, так і на поведінку користувача

  H1s & H2s - це HTML-теги, які встановлюються в коді сторінки для позначення заголовків і їх структури. H1, як правило, використовується для позначення назви сторінки, а H2, як правило, використовується як підзаголовок. H1 і H2 підкреслюються візуально і зазвичай будуть більшими, ніж решта тексту на сторінці. Ці теги, разом з назвою сторінки, впливають на SEO і дозволяють Google знати тему сторінки.

  Сайт теплової карти - це візуальне уявлення про поведінку користувача на веб-сайті; він показує, де користувачі найчастіше натискають на сторінці. Багато теплових карт також показують точний шлях, яким користувався користувач. Ці дані допомагають проаналізувати те, що привертає увагу, а що ні, а також дозволяють веб-майстрам знаходити вузькі місця та причини для користувачів, які залишають веб-сайт до завершення подорожі. Найбільш відомими трекерами поведінки користувачів є Crazy Egg і Google heatmaps, хоча це досить обмежено. Є також додаток heatmap для Shopify розроблено не хто іншим, як ваші улюблені фахівці Shopify, Eastside Co.

  Рейтинг в SEO - це позиція, на якій певна сторінка буде розміщена в SERP, під час пошуку конкретних ключових слів. Рейтинг може змінюватися в залежності від місцезнаходження користувача, його попередньої історії пошуку, локалізації Google: наприклад, www.google.co.uk vs google.de та інші фактори.

  Перевірка рейтингу є ключовим для оцінки ефективності кампаній SEO. Позиції веб-сайту можна отримати за допомогою платних інструментів або вручну шляхом пошуку слова в режимі анонімного перегляду, щоб уникнути ваших попередніх пошуків, які впливають на результати.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»