Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Тимчасова зупинка пошукового просування на термін від 1 до 3 місяців

  1. Приклади з недавніх ситуацій:
  2. Ризик зняття посилань

  Іноді від клієнтів надходять запитання про те чи можна зупинити просування на період в 1-2 або декілька місяців і чим це загрожує. Розглянемо які ризики можуть очікувати сайт, і взагалі, чи доцільно припиняти просування.

  Навіть якщо не ведуться активні роботи по розвитку сайту, такі як збір семантики, розширення структури, додавання нових типів сторінок, оптимізатор постійно стежить за станом сайту. Відстежується його індексація, внесення несанкціонованих впроваджень з боку програмістів клієнта, проводиться пошук різних багів пошукових систем.

  Приклад невеликої витримки з чекліст регулярних перевірок:

  Приклад невеликої витримки з чекліст регулярних перевірок:

  І це лише невелика частина перевірок, які регулярно проводить оптимізатор, щоб вчасно побачити проблеми, які можуть привести до падіння видимості сайту.

  На нашому досвіді не раз траплялося, коли у топових сайтів рунета програмісти викладали нову версію сторінок з тестового dev-сервера і забували прибрати забороняє файл robots.txt.
  Приклад: сайт входить в топ по "Пластиковим вікнам" так мало не позбудеться всього трафіку і міг би зазнати багатомільйонних збитків, якби оптимізатор вчасно не виявив зміна файлу robots.txt.
  І це, на жаль, не екстраординарний випадок - доводиться постійно відстежувати такі ситуації.

  Часто помилки бувають настільки витончені, що сам клієнт або сторонній оптимізатор, не знайома добре з проектом не зможе знайти їх в адекватні терміни.

  Приклади з недавніх ситуацій:

  А). У сторінок видавалася некоректна оптимізація, але помітити її парсером або через браузер візуально було неможливо. Некоректні сторінки віддавалися тільки роботу ПС, а решта користувачів бачили коректні сторінки.

  Б). Додавання невидимих ​​символів в URL або символів в неправильному кодуванні. URL сторінок і їх вміст виглядають на 100% однаковими, але пошукові системи вважають їх дублікатами, викидаючи основну сторінку з накопиченим віком, хорошими поведінковими чинниками, вагою. Сторінка підміняється на її клон і падають позиції.

  В). Точкове видалення сторінок і підміна їх іншими, відмінними на тире / нижнє підкреслення, точку, одну букву і т.п. Через що також відбувається падіння загального трафіку.

  Для своєчасного виявлення та виправлення перерахованих вище помилок просування сайту має бути безперервним. Закинувши SEO можна відкотитися в результатах на багато місяців назад або навіть повністю втратити трафік в разі якихось глобальних змін на сайті.

  Зупинка робіт з розвитку сайту за рахунок розширення семантики, структури, впровадження нових сторінок принесе втрату прибутку в майбутньому.

  Припустимо, що на сайті ведеться планомірна робота з семантикою, додаються нові сторінки, виходячи з пошукового попиту, які збільшують видимість (чистий трафік, без урахування сезонності) на 5% щомісяця.
  У якийсь момент припиняємо роботи і 3 місяці зростання відсутній - з'являється провал, який позначиться на всій динаміці трафіку / прибутку сайту в майбутньому.
  Якщо ж під час паузи відбулися якісь критичні помилки, які приведуть до падіння видимості зі 105% до всього 75% - в разі продовження позитивної динаміки і оптимізації сайт повернеться до нульової точки відліку тільки через півроку, тобто різниця з зупинкою і без до того моменту буде 106% до 171% (щодо базових 100% у стартовій точці графіка).

  Якщо ж під час паузи відбулися якісь критичні помилки, які приведуть до падіння видимості зі 105% до всього 75% - в разі продовження позитивної динаміки і оптимізації сайт повернеться до нульової точки відліку тільки через півроку, тобто різниця з зупинкою і без до того моменту буде 106% до 171% (щодо базових 100% у стартовій точці графіка)

  Ризик зняття посилань

  У деяких тематиках досі неможливо зайняти лідируючі позиції без проставляння платних посилань, які в більшості своїй мають погодинну оплату.
  Припинення продовження посилань тягне до їх зняття і, якщо продовжити їх оплату через якийсь час - швидше за все посилання вже будуть проставлені з інших майданчиків, сторінок.
  Весь накопичений вік і параметри старих посилань обнуляються.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»