Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Типовий договір на просування сайту, договір розкрутки і просування сайту, заявка на просування сайтів, бриф на просування сайту

  Поступово ми звикаємо до того, що для виконання будь-якого виду робіт, бюджет яких є мало-мальськи значимим, необхідно пройти процедуру укладення договору. Причиною такого стану справ стала необхідність отримання гарантій вкладення коштів, сума яких може перевищувати не одну тисячу умовних одиниць. Поступово ми звикаємо до того, що для виконання будь-якого виду робіт, бюджет яких є мало-мальськи значимим, необхідно пройти процедуру укладення договору

  Договір на просування сайту, як для компанії виконавця, так і для замовника, важливий атрибут співпраці. Тут не грає ролі віртуальність предмета договору і географічна віддаленість замовника від виконавця. Є багато способів, як укласти договір розкрутки і просування сайту і ряд інструментів, які дозволяють оцінити якість проведених робіт.

  Про те, що укладення такого виду договорів цілком виправдано, говорить адвокатська практика, згідно з якою існує ряд прецедентів судових тяжб, результатом яких є захист прав потерпілої сторони. Незважаючи на відносну складність проведення судового процесу, грамотно складений договір на просування сайту стає підставою для пред'явлення претензій, а на захист порушених прав тієї чи іншої сторони стають експерти. Їх кількість активно збільшується з кожним днем.

  Типовий договір на просування сайту

  Розробка типових договорів на просування сайтів говорить про початок якісного опрацьовування питання. Безумовно, в існуючі шаблони ще будуть вноситися корективи, покликані врахувати додаткові аспекти, але вже зараз можна розраховувати на укладення офіційного договору, який виключить ймовірність неоднозначного розвитку ситуації.

  Сам по собі, типовий договір на просування сайту повинен мати ряд пунктів, що описують предмет договору та відповідальність сторін. У числі інших, він повинен містити такі статті:

  - реквізити сторін, які укладають договір (юридична адреса, дані керівників, фінансові реквізити);

  - опис предмета договору, на який будуть спрямовані дії виконавця (адреса веб-сайту, вказівка ​​його дзеркал, іноземних копій і т.д.);

  - вказівка ​​критеріїв, за якими необхідно поліпшити ситуацію (види пошукових систем і позиції, які бажає досягти замовник, обсяг цільового трафіку або обсяг кінцевих продажів);

  - короткий опис методів розкрутки, рекламних та інших компаній, які спрямовані на досягнення результату;

  - вказівка ​​календарних термінів виконання проекту, періоду звітності виконавця перед замовником;

  - визначення термінів і порядку оплати;

  - визначення рівня відповідальності в тих випадках, коли порушений договір на просування сайту, порядок вирішення спірних ситуацій;

  - порядок внесення змін до договору на просування сайту або в бриф на просування сайту;

  - процедура залучення третіх осіб, для реалізації обраної концепції просування;

  - порядок дій у разі настання форс-мажорних ситуацій.

  Остаточний перелік пунктів суто індивідуальний і залежить від рівня професійної підготовки компанії. Оцінити якість представленого на розгляд документа зможе тільки фахівець, для якого слова «просування», «сайт», «рейтинг» не є чужорідними.

  Бриф на просування сайту - зайвий атрибут або корисний інструмент?

  Бриф на просування сайту - зайвий атрибут або корисний інструмент

  Коли ми приходимо в магазин, у нас є уявлення про бажану покупку. У тому випадку, коли мова йде про замовлення нових послуг, які є принципово новими і мало зрозумілими, ситуація докорінно змінюється. Тут вже не обійтися без допомоги професіоналів або додаткової консультації. Щоб спростити цю ситуацію, були придумані анкети-опитувальники (бріфи), що допомагають замовнику чітко і ясно висловити свої бажання.

  Мета брифа на просування сайту - допомогти перейти замовнику і виконавцю на зрозумілу мову спілкування. Ставлячи найбільш значущі питання, компанія намагається для себе визначити обсяг і вартість майбутньої роботи, щоб назвати терміни виконання проекту і очікуваний бюджет.

  По тому, як складена конкретна заявка на просування сайтів, вже можна судити про рівень компанії. Якщо відповідати на питання брифа виходить легко і однозначно - значить і цю частину взаємодії з клієнтом співробітники пропрацювали якісно.

  Якщо виданий компанією бриф на просування сайту складно заповнити через відсутність необхідних специфічних знань, можна звернутися в компанію за консультацією через електронну пошту або по телефону. Проте, така заявка на просування сайтів ще не несе ніякої юридичної сили, отже, деякі поля можуть бути не заповненими або містити позначку про необхідність додаткового узгодження.

  Взаєморозуміння клієнта і постачальника послуг - запорука гарного результату, тому договір розкрутки і просування сайту, бріфи на послуги та інші атрибути ділового спілкування, повинні перейти з розряду незвичайної новинки, в цілком прийнятний спосіб організації роботи.

  Бриф на просування сайту - зайвий атрибут або корисний інструмент?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»