Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Tooligram - бот для масслайкінга і массфолловінг в Інстаграм

  1. Автоматично ставити лайки (масслайкінг)
  2. Автоматична підписка (массфолловінг)
  3. Автоматична відписка від користувачів (анфолловінг)
  4. Використання декількох акаунтів (мультіаккаунтность)
  5. Підбір аудиторії (парсинг), таргетування
  6. автоматичне коментування
  7. Повідомлення в Директ

  Бот Tooligram для просування аккаунта в Instagram допоможе в мить привернути увагу користувачів соціальної мережі до вашого аккаунту або товарів і послуг. Вам будуть дані можливості масслайкінга, массфолловінг, комментінга і не тільки, які об'єднані можливістю широкого вибору аудиторії.

  Автоматично ставити лайки (масслайкінг)

  Ваш аккаунт буде самостійно лайкать профілі Instagram для залучення уваги, таким чином ви можете залучати передплатників, а так само продавати ваші товари та послуги.
  Цікава особливість цієї здавалося б простий функції, в Tooligram, в тому, що лайки в сервісі можна ставити також на коментарі користувачів. На таку активність ваша аудиторія зреагує набагато краще.

  Автоматична підписка (массфолловінг)

  Ваш аккаунт буде самостійно підписуватися на профілі Instagram для залучення уваги, таким чином, як і у випадку з масслайкінгом, ви можете залучати передплатників, а так само продавати ваші товари та послуги.


  Автоматична відписка від користувачів (анфолловінг)

  Ви можете автоматично відписуватися на підписані профілі через заданий період часу. Або ж просто можете позбутися разом від всіх підписок або тільки від навзамін.

  Використання декількох акаунтів (мультіаккаунтность)

  Використовуйте одночасно кілька акаунтів в Instagram. Ви зможете одночасно прокачувати кілька паблік або ж більш масштабно просувати свої товари та послуги, так як зможете привернути увагу більшої кількості користувачів.

  Підбір аудиторії (парсинг), таргетування

  Підбирайте аудиторію на основі передплатників або підписок інших акаунтів (ваших конкурентів), по гео локації, по хештегом, по активним користувачам (лайкнувшіе, що залишили коментар). Фільтр аудиторію за кількістю передплатників, підписок, наявності аватарки, підлозі, кількості днів з моменту останньої публікації і багато іншого. А також збирайте профілі Instgram з передплатників паблік Вконтакте.


  автоматичне коментування

  Ви можете в автоматичному режимі залишати коментарі під записами інших користувачів, наприклад, залишаючи коментарі на подобу "чудове фото!". Таким чином ви зможете привернути додаткову увагу до своєму аккаунту.

  Повідомлення в Директ

  Тепер ви можете розсилати вітальні повідомлення в Директ всім новим передплатникам. Таким чином ви моментально підігріваєте і так гарячого ліда, людини який вами зацікавився. Запропонуйте новому передплатнику знижку або ще щось, це збільшує конверсії! А за конверсіями наше з вами майбутнє, панове.

  Галерея

  Бот Tooligram для просування аккаунта в Instagram допоможе в мить привернути увагу користувачів соціальної мережі до вашого аккаунту або товарів і послуг


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»