Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Топ 10 SEO інструменти для цифрового маркетингу

  1. 1. WooRank
  2. 2. Сітелайнер
  3. 3. Кричала жаба
  4. 4. Ахреф
  5. 5. WordStream
  6. 6. SEMRush
  7. 7. BrokenLinkCheck
  8. 8. MOZ Pro
  9. 9. DeepCrawl
  10. 10. Majestic Seo
  11. Висновок

  [Ознайомтеся з оновленим списком зверху SEO інструменти в 2019 році ]

  Ми використовуємо інструменти для виправлення машини, коли вона не працює, так само в SEO, ми використовуємо інструменти для оптимізації, коли веб-сайт відчуває падіння в рейтингу. SEO - це процес оптимізації вашого вмісту. Як правило, ми використовуємо інструменти SEO для оптимізації наступних тем

  • Дослідження ключових слів
  • Оптимізація вмісту
  • Створення посилань
  • Технічні SEO
  • Відстеження рейтингу
  • Аналіз зворотної лінії зв'язку

  Оптимізація веб-сайту є дуже важливою і постійним процесом, щоб залучити більше відвідувачів на веб-сайт. Ця стаття запевняє про кращі 10 SEO інструментів для цифрового маркетингу.

  1. WooRank

  WooRank

  WooRank - це інструмент, який надає короткий огляд основних компонентів веб-сайту. Ми знаємо, що вдосконалення веб-сайту обертається навколо трьох основних напрямків, а саме: "Огляд веб-сайту", "Панель управління" та "Маркетинговий план", і саме тут світить WooRank. Це дає вам повний аналіз на сторінці. Цей інструмент дає короткий звіт про SEO, мобільний режим, юзабіліті, технології, помилки сканування і т.д., а також надає чіткий звіт для завантаження у форматі PDF. Woorank: пропонує безкоштовну пробну версію протягом 14 днів. Ціни Pro - $ 49 / місяць. Преміум - $ 149 / місяць. Підприємство - $ 249 / місяць.

  2. Сітелайнер

  Сітелайнер

  Програма Siteliner перевіряє загальний вміст і знаходить повторюваний вміст. Це дає чіткий звіт про загальний вміст, унікальний вміст і дубльований вміст. Цей інструмент порівнює наш веб-сайт з нашими конкурентами, а також звіти про середній час завантаження сторінки, середній розмір сторінки, кількість слів на сторінці, співвідношення тексту в HTML, внутрішні посилання та зовнішні посилання на сторінку, загальні посилання на сторінку та вхідні посилання на сторінку такі звіти є необхідними для оптимізації сайту. Siteliner: пропонує безкоштовний аналіз до 250 сторінок на місяць. Вартість Siteliner Premium коштує $ 250 на рік і може проаналізувати 25000 сторінок.

  3. Кричала жаба

  Кричала жаба

  Screaming Frog - це інструмент SEO, який дозволяє сканувати URL-адреси веб-сайтів, щоб знайти непрацюючі посилання (404) і помилки сервера. Він може ідентифікувати ланцюги та петлі перенаправлення, завантажувати набір URL-адрес для аудиту сайту та ефективно виявляти дублікати URL-адрес за допомогою перевірки алгоритму md5. Він може переглядати URL-адреси, заблоковані robots.txt, мета-роботи і може ідентифікувати "noindex" або "nofollow", а також canonicals. Під час сканування він також аналізує назви сторінок і метаопису. Крик жаби: Безкоштовно до 500 URL. Вартість коштує $ 186 / рік для необмеженої версії.

  4. Ахреф

  Ахреф

  Ahref є найкращим інструментом для зворотних посилань. Ми знаємо, що зворотні посилання покращують органічний рейтинг і призводять до ефективного індексування, тому за допомогою цього інструменту ми можемо знайти кількість посилальних доменів, наприклад .gov або .edu, посилання на наш веб-сайт (оскільки такі сайти мають високий рівень пошуку) і кількість унікальні посилання в них. Цей інструмент також може бути використаний для перевірки щільності прив'язки тексту, а також для пошуку непрацюючих посилань, і він має ще одну ефективну функцію під назвою "Провідник вмісту", яка корисна для маркетологів вмісту. Ahref: Пропонує 14-денну безкоштовну пробну версію. Вартість Lite - $ 99 / місяць / 1 користувач. Стандарт - $ 179 / місяць / 1 користувач. Розширений - $ 399 / місяць / 3 користувачі. Агентство - $ 999 / місяць / 5 користувачів.

  5. WordStream

  WordStream

  Ми знаємо, що ключове слово відіграє ключову роль у SEO. WordStream - це інструмент ключових слів, який працює краще, ніж Google. Цей інструмент надає точні пропозиції та обсяг оцінок ключових слів. Цей інструмент допомагає знайти ключові слова з великим обсягом і низькою конкуренцією, ключові фрази, мінус-слова, мета-ключові слова, ключові слова для КПП та ключові слова SEO. Він має трильйони пошукових запитів, які дають найкращі можливості для ключових слів. Wordstream: безкоштовна пробна версія протягом 7 днів. Вартість премії коштує $ 249 / місяць.

  6. SEMRush

  SEMRush

  SEMRush - це веб-додаток, що дозволяє аналізувати величезну кількість даних SEO, пов'язаних з вашими даними та вашими конкурентами. Він має 106 мільйонів ключових слів і 46 мільйонів доменів. Це найкращий інструмент для відстеження веб-сайту вашого конкурента. Він може бачити і вивчати органічну позицію вашого конкурента, тексти оголошень і їх рейтинг. Він відстежує величезну кількість органічних даних у BIP і Google SERPs. Він може порівняти кілька сайтів разом і проаналізувати їх SEO та показники ключових слів. Він надає докладні та точні дані про зворотні посилання та рейтинг. Він також може виконувати найкраще дослідження ключових слів. SEMRush: пропонує 14-денну безкоштовну пробну версію. Ціни Pro - $ 99 / місяць. Гуру - $ 199 / місяць. Бізнес - $ 399 / місяць.

  7. BrokenLinkCheck

  BrokenLinkCheck

  Створення посилань має важливе значення в SEO, оскільки він приносить більше трафіку на сайт, потрібно час від часу перевіряти посилання, чи функціонують вони правильно чи ні. Це BrokenLinkCheck це інструмент, який може сканувати необмежену кількість веб-сторінок, щоб знайти мертві гіперпосилання. Він виявляє linkrot і перевіряє як внутрішні, так і зовнішні URL-адреси і, повідомляє про погані посилання або непрацюючі посилання у вашому HTML-коді. Він показує посилання на нас так само, як і користувач або пошукова система. BrokenLinkCheck: пропонує безкоштовну пробну версію до 3000 сторінок. Ціни (доменні органи) DA40 + (авторизація сторінки) PA40 + зворотні посилання починаються від $ 3.

  8. MOZ Pro

  MOZ Pro

  МОЗ допомагає підвищити рейтинг за один крок за часом. Це відмінний інструмент для дослідження цілей і відстеження SEO. Ви також можете досліджувати інноваційні типи даних і показники, застосовуючи цей інструмент. Це допоможе вам зрозуміти, як пошукова система переглядає ваш сайт, і що ви можете зробити, щоб покращити свій рейтинг. Це дає найкращі дані про посилання та пропозиції ключових слів. Він має інструмент для дослідження популярних тенденцій пошуку і, також має інструмент SEO аудиту під назвою SEO toolbar. MOZ Pro: пропонує 30-денну безкоштовну пробну версію. Стандартний тариф - $ 99 / місяць. Середня - $ 149 / місяць. Великий - $ 249 / місяць. Преміум - $ 599 / місяць.

  9. DeepCrawl

  DeepCrawl

  DeepCrawl це веб-сканер, який аналізує архітектуру вашого сайту для моніторингу різних питань для поліпшення продуктивності SEO. Це допомагає відслідковувати технічні проблеми, які забороняють веб-сайту покращити роботу у видачах. Після запуску сканування він надає детальний аналітичний звіт про всі органічні цільові сторінки, пошкоджені органічні цільові сторінки, відсутні органичні цільові сторінки та лише на органічних цільових сторінках. На основі цих результатів ми можемо оптимізувати цільові сторінки для збільшення рейтингу, видимості та продажів сайту. Згенеровані звіти можна спільно пересилати посиланням на одержувача, а також має можливість запланувати сканування. DeepCrawl: пропонує 2-тижневий пробний період. Стартова ціна - $ 79 / місяць. Консультант - $ 199 / місяць. Агентство - $ 499 / місяць. Корпоративні - $ 1950 / місяць.

  10. Majestic Seo

  Majestic Seo

  Majestic SEO - це інструмент аналізу зв'язків, який містить 2,6 трильйонів URL-адрес, 350 унікальних URL-адрес і має індекс 52 мільярда сторінок. Як і деякі великі пошукові системи, Majestic SEO також має свою власну базу даних в Інтернеті. Індексація тегів посилань і індексування якоря тексту є кінцевою функцією в Majestic SEO. Це добре для експорту даних через CSV і API. Цей інструмент надає загальний звіт про URL-адреси домену, якорі, домени, Ref TLD, щоденні оновлення, завантаження, параметри. Majestic Seo: Немає вільного судового розгляду. Вартість срібло - $ 79 / місяць / 1 користувач. Золото - $ 170 / місяць / 5 користувачів. Платина - $ 400 / місяць / 15 користувачів.

  Висновок

  Як цифровий маркетолог, наш девіз - побачити наш веб-сайт у верхній частині першої сторінки Google, Bing або будь-яких інших пошукових систем. Щоб отримати найкращий результат, потрібно оптимізувати наш веб-сайт, оскільки він є постійним процесом. Хоча існує велика кількість інструментів для SEO на ринку, ці 10 інструментів є достатніми, щоб бути успішним цифровим маркетологом.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»