Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Топ-5 секретів просування сайтів в США

  Топ-5 секретів просування сайтів в США. Поради з комплексного просування і оптимізації англомовних сайтів. Нюанси про які мовчать фахівці

  Якщо проаналізувати ринки різних країн світу, то одним з найбільш прибуткових є в США. Крім гарного доходу при просуванні свого проекту на американський ринок Ви стикаєтеся з неймовірно високою конкуренцією. Це легко пояснюється. На відміну від росіян, які відносно недавно почали здійснювати покупки через інтернет і не мають такої підтримки на законодавчому рівні, американці здійснюють будь-які операції через мережу у великих обсягах, ніж ми.

  Плюс законодавство США вже добре розвинене, споживачі мають можливість захистити свої права і закликати до відповідальності недбайливих продавців. При просуванні сайту необхідно керуватися не тільки власними інтересами, а й враховувати менталітет і побажанням аудиторії штатів, дотримуючись досить суворі закони.

  Щоб розуміти, як завоювати ринок і лояльність американців, насправді, не обов'язково там жити чи працювати, зараз можна просто звернутися до послуг професіоналів, які допоможуть вивести Ваш проект на ринки Америки і забезпечать хороші рейтинги без ризику втрати позицій в ТОПі при видачі.

  Чи існують секрети просування? Правильніше буде назвати їх не секретами, а особливостями, які допоможуть пробитися і утриматися при шаленій конкуренції на ринку.

  Виділимо 5 основних секретів або особливостей, які гарантують високі результати.

  Аналіз ринку і конкуренція

  Перш ніж приступати безпосередньо оптимізації і просуванню, буде потрібно провести аналіз ринку. Величезну роль грає рівень конкуренції, так як саме вона може стати основною причиною неможливості вибитися в лідери. Шукати потрібно сильні і слабкі сторони, щоб в процесі роботи можна було обійти їх або запровадити більш потужний інструмент.

  Комплексна SEO-оптимізація

  Маючи на руках інформацію про своїх конкурентів, вивчивши споживчий ринок, їх переваги, знайшовши важелі управління попитом, можна приступати до оптимізації сайту і його просування. На цьому етапі необхідно скласти структуру і розробити план заходів, враховуючи факт, що в Америці пошуковики встановлюють фільтри, які в нашій країні не використовуються. Не можна використовувати тільки один інструмент, результату добитися можна тільки з допомогою комплексне SEO-просування сайту .

  посилання

  Без нарощування посилальної маси не вдасться швидко подолати бар'єр і пройти в ТОП, тому над цим питанням варто працювати в повну силу.

  Але є одна маленька особливість, яка реально ускладнює весь процес - Google включає небачені нашим співвітчизникам фільтри, плюс покупка посилань обійде значно дорожче, ніж на українському ринку. Альтернативне рішення - знайти досвідченого професіонала, що знає вигідні біржі, або володіє власним секретом.

  контентний маркетинг

  Користувачі заходять на сайт з однією єдиною задачею - знайти необхідну інформацію. Це може бути пошук ради або рекомендації або ж пошук товару / послуги. У будь-якому випадку ресурс добре ранжируется за умови, якщо він інформаційно корисний користувачам. Це правило працює в усіх країнах. Тому, плануючи просування в США , Необхідно подбати про високоякісному контенті. В ідеалі це повинні бути інформативні статті, бажано оптимізовані під СЕО, блоги, розділ новин і т.д.

  На практиці просування на американському ринку обійдеться дорожче, але ще дорожче вона обійдеться, якщо Ви звернетеся до послуг американських компаній. Альтернативним варіантом може стати просування через компанію Seosfera.Com.Ua, яка гарантує високі результати і утримання позицій на тривалій дистанції.

  Чи існують секрети просування?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»