Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  ТОВ АІСТ. Агентство Інтернет реклами: створення сайтів, реклама в інтернет

  1. Якщо у Вас немає сайту в Інтернет:
  2. Потрібен недорогий сайт? Готові шаблони дизайну
  3. Якщо у Вас є сайт, і його потрібно підтримувати або вдосконалити:
  4. Чому вигідно працювати з «АІСТ»?

  ТОВ "АІСТ" представляє великий асортимент послуг в області Інтернет маркетингу і реклами. Більш ніж 17-річний досвід наших постійних співробітників напевно будуть корисні, якщо у Вас є ідея створення Інтернет сайту , Або Ви бажаєте залучати покупців і замовників з Інтернет.

  У нас немає конкурентів. Є колеги, з якими співпрацюємо в рамках спільних Інтернет проектів; рекламні агентства, яким ми допомагаємо обслуговувати клієнтів з Інтернет рекламі; власники Інтернет порталів, тематичних сайтів, рекламних майданчиків, яким ми наводимо рекламодавців або цільових відвідувачів.

  В Інтернеті місця вистачить для всіх, а наше завдання - зробити його яскравішим, цікавішим, інформативніше, більш структурованим і легким для розуміння. Впевнені, що Вам ми також будемо корисні. Як? просто покажіть Ваш сайт , Або ідею, яку хочете втілити в новому сайті ( заповнити анкету-бриф ).

  Сайт в Інтернет - це не тільки візитна картка або каталог продукції фірми. Це інтерактивне засіб взаємодії з читачем або потенційним покупцем, потужна зброя маркетингу, здатне проаналізувати аудиторію, повідомити про нові продукти або послуги, залучити нових клієнтів або створити співтовариство покупців.

  Кожен відвідувач сайту може стати Вашим реальним клієнтом, покупцем товарів і послуг, а значить впливати на успішний розвиток Вашого бізнесу.

  Вибираючи нас, Ви вибираєте комплексне обслуговування і професіоналізм.

  Якщо у Вас немає сайту в Інтернет:

  Індивідуальна розробка сайту

  Наші фахівці зроблять для Вашого сайту ексклюзивний дизайн , Який запам'ятається відвідувачам, Вашим потенційним покупцям. Почніть з заповнення анкети - Брифу на розробку сайту. або Зв'яжіться з нами для попереднього обговорення Вашого проекту.

  або  Зв'яжіться з нами  для попереднього обговорення Вашого проекту

  Потрібен недорогий сайт? Готові шаблони дизайну

  Ви можете самостійно вибрати готовий професійний дизайн сайту в магазині готових шаблонів . Чи буде це простий сайт-візитка, функціональний портал, або Інтернет-магазин, Ви знайдете недорогий неексклюзивними дизайн, а наші дизайнери допоможуть доопрацювати вподобаний шаблон, і програмісти - підключити систему керування вмістом (CMS), контент-менеджери - наповнити інформацією. Вибирайте дизайн сайту, максимально Вас влаштовує, і повідомте нас номер шаблону.

  Наші сервіси допоможуть зареєструвати доменне ім'я , Зробити для Вас сайт за допомогою величезної колекції готових шаблонів дизайну сайтів , або розробити індивідуальний дизайн і вже протягом декількох годин розмістити його в Інтернет (хостинг) . Для залучення відвідувачів до Вашого сайту, товару чи послуги ми організуємо контекстну рекламу в пошукових системі Google, та ін.

  Якщо у Вас є сайт, і його потрібно підтримувати або вдосконалити:

  Якщо Вам потрібно привести відвідувачів:

  Реклама в Інтернет має переваги перед традиційними ЗМІ, оскільки вона інтерактивна, точно спрямована - повідомляє інформацію зацікавленому користувачеві.

  Інформування величезної аудиторії Інтернет про новий продукт, торгову марку, формування попиту, популяризація Вашого товару або послуги (реклама за допомогою  банерів на провідних тематичних, новинних і рекламних майданчиках України  , Європи, Світу) Інформування величезної аудиторії Інтернет про новий продукт, торгову марку, формування попиту, популяризація Вашого товару або послуги (реклама за допомогою банерів на провідних тематичних, новинних і рекламних майданчиках України , Європи, Світу). Розширення цільової аудиторії Вашого сайту, залучення нових відвідувачів ( пошукова оптимізація і просування сайту , контекстна реклама )

  Чому вигідно працювати з «АІСТ»?

  • Комплексне обслуговування.
  • Ми стабільно працюємо з 2000 року. Всі провідні фахівці працюють у нас з самого початку.
  • АІСТ - авторизоване агентство, дилер пошукових систем

  АІСТ- агентство Інтернет-реклами повного циклу: від проекту і дизайну сайту, до залучення потенційного покупця на сайт

  Як?
  Потрібен недорогий сайт?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»