Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Traffic Factory: Optimization Tips

  1. джерело трафіку
  2. динамічний трекінг
  3. Статистика
  4. Наскільки важливі банери?
  5. Як зібрати групу якісних банерів?
  6. оптимізація банерів
  7. Як вибрати бід?
  8. Кеппінген
  9. новий Таргетинг
  10. Знайте коли зупинитися
  11. висновок

  Якщо ви вже вмієте створювати кампанії на Traffic Factory, ця стаття - наступний етап.

  Якщо ви зацікавлені в цій рекламній мережі, але не впевнені з чого потрібно почати, ми рекомендуємо вам прочитати першу частину.

  Мета цієї статті - навчитися оптимізувати кампанії на Traffic Factory, і тут ми будемо розглядати приклади роботи з банерними кампаніями і з кампаніями для простих телефонів старих моделей.

  джерело трафіку

  На Traffic Factory ви можете купити трафік з двох сайтів: xvideos.com і xnxx.com. Ці сайти - одні з найбільших адалт сайтів з великою кількістю відвідувачів.

  Не забувайте про те, що в зв'язку з відсутністю опції таргетування оператора, у вас не вийде зорієнтувати Wifi і трафік мобільних операторів окремо.

  В середньому, ми отримуємо близько 80% Wifi трафіку і 20% трафіку мобільних операторів, в залежності від сегмента.

  динамічний трекінг

  Щоб отримати більше інформації про ваших кампаніях, вам слід налаштувати динамічний трекінг . Його додавання в Smartlink дозволить вам отримати більш детальну, цікаву для вас інформацію кожен раз, коли проходить клік, показ і конверсія.

  Найбільш використовувані:

  campaign.id - ID кампанії

  user.device - Інформація про пристрій

  banner.id - ID банера

  categories - Категорії

  user.region - Регіон користувача. Ви можете знайти коди регіонів по цій засланні

  Статистика

  Traffic Factory не надає детального статистики, проте ви можете отримати інформацію по ряду параметрів. По-перше, ви можете подивитися статистику по кожному банеру: кількість показів, кліків і CTR.

  По-перше, ви можете подивитися статистику по кожному банеру: кількість показів, кліків і CTR

  Інформація по кожному банеру

  Якщо ви зайдете в розділ "Actions" і виберете статистику кампанії, ви побачите таблицю яка містить покази, кліки, CTR, витрати, бід, і eCPC. Інформація розподілена по днях для конкретного банера.

  Інформація розподілена по днях для конкретного банера

  Якщо ви вже оптимізували банери, ви можете вибрати Actions -> Stats for this campaign. Ви побачите таблицю, схожу на таблицю банерів, надану нижче, де кожен рядок відповідає певному дню.

  Доступна статистика по кампанії

  Наскільки важливі банери?

  Рейтинг на Traffic Factory залежить не тільки від того, скільки ви готові заплатити, але і від якості банерів, тобто CTR.

  CTR - найважливіший показник визначення якості банера, тому що він дає вам відношення між кількістю кліків і показами банера, в відсотках в перерахунку на.

  При використанні банера з високим CTR, ви можете платити менше за більш високу позицію (хороший рейтинг), таким чином, вибір банера має значення.

  Також варто звернути увагу на інший важливий показник - CR (відношення числа конверсій до числа показів). CTR на Traffic Factory зазвичай впливає і на CR (більше кліків - більше переходів). Але є один випадок, який може ввести в оману.

  Уявімо, що ви використовуєте спеціально адаптований банер для певного офера. Він не принесе багато кліків і показів, так як занадто специфічний. Незважаючи на це, будь-який, хто заходить на сайт вже чекає цей банер, що означає високе співвідношення конверсій до кліках.

  На цій біржі ми радимо вам спробувати різні комбінації банерів з високим CTR і CR.

  Як зібрати групу якісних банерів?

  Ви на правильному шляху, якщо вже прочитали наше статтю про корисні підказках по роботі з банерами , Однак ми все одно виділимо тут основні правила, яких варто дотримуватися.

  Існує золоте правило щодо кількості використовуваних банерів - не менше 3-х і не більше 5-ти, в залежності від обсягів трафіку для даного сегмента.

  Якщо ви використовуєте більш ніж 5 банерів, вам буде потрібно багато часу і грошей, щоб зібрати релевантну статистику, проаналізувати і порівняти результати; якщо ви використовуєте менше 3-х банерів, ви не можете порівняти результативність кожного з них.

  • Для кампаній з великим обсягом трафіку, ви можете використовувати до 5 банерів.
  • Для кампаній з невеликим обсягом трафіку, рекомендуємо використовувати 3 банера, таким чином ви отримаєте достатню кількість інформації по кожному з них.

  Самі банери повинні бути звернені до вашої цільової аудиторії. Реакція користувача на банер залежить від країни, культури, мови, віку, статі, і інших параметрів.

  В першу чергу потрібно зрозуміти, хто ваша цільова аудиторія.

  Припустимо, що ви таргетіруете регіон, де люди розмовляють іспанською, значить текстові банери повинні бути на тій же мові.

  Припустимо, що ви таргетіруете регіон, де люди розмовляють іспанською, значить текстові банери повинні бути на тій же мові

  Банер, таргетір Іспаномовних користувачів

  Банер, таргетір Іспаномовних користувачів

  Банер, що симулює користувача і таргетір Індію

  Як ви пам'ятаєте з першої статті, у Traffic Factory є тільки два вебсайту, і ви можете це використовувати, симулюючи антураж сайту, вибираючи схожі кольори, і інші характеристики.

  Якщо ви тільки почали оптимізацію, пам'ятайте, що банери це перший і найважливіший параметр оптимізації.

  оптимізація банерів

  Ви можете оцінити ефективність банера, спираючись на ваш CTR, прибуток і статистику.

  • Спочатку виберіть період c достатньою кількістю інформації.
  • Далі ви повинні подивитися ваш дохід з даного банеру на партнерській програмі.
  • Перевіряючи статистику по банеру, виберіть той же період і підрахуйте прибуток, як різницю між доходами і витратами.
  • Порівняйте CTR і прибуток по кожному з банерів. Банери з високим CTR дозволять вам платити менше за трафік кращої якості, а банери з високим CR можуть збільшити вашу прибуток, навіть якщо CTR не такий високий.
  • У разі необхідності, замініть неефективний банер новим, більш схожим на банери з хорошими показниками.

  Підказка: постарайтеся розміщувати різні банери, наприклад два з високим CTR і один з високим CR.

  Як вибрати бід?

  Як і для інших бірж трафіку, ваша позиція впливає на якість трафіку. Вища позиція відповідає найкращому якості, нижча - більш низькому, відповідно.

  На Traffic Factory існують такі позиції: "хороша", "середня" і "погана", отже наша мета - завжди бути на хорошій позиції.

  Якщо ви оптимізуєте вашу кампанію вперше, і ви вже оптимізували банери, ми повинні підрахувати eCPC кампанії. На цій біржі ви платите за кожен клік (CPC), що означає що вам потрібно розділити дохід на кількість унікальних кліків.

  Зробимо це крок за кроком:

  1. Виберіть період часу з оптимальною кількістю даних (щодо нових) для аналізу. Якщо в даному сегменті великі обсяги, ми рекомендуємо вам вибирати останні 5-7 днів. Якщо мова йде про сегмент з низьким обсягом трафіку, і ви не помітили змін в Офер, ви можете вибрати більш тривалий період (10-15 днів).
  2. Виберете аналогічний період на партнерській програмі, таким чином ви отримаєте ваші доходи.
  3. Зайдіть в загальну статистику кампанії на Traffic Factory і виберіть той же період. Ви отримаєте кількість кліків (Traffic Factory дозволяє вам викуповувати трафік по CPC моделі).
  4. Ви можете розрахувати eCPC, розділивши ваш дохід на кількість кліків. У меню ви відображений ваш життєвий бід, AdRate (рейтинг біда і якості банерів), Max AdRate сегмента і ваш рейтинг (позиція). Якщо AdRate більше ніж Max, значить у вас хороша позиція.
  5. На цьому етапі, в залежності від умов, для вас будуть доступні кілька варіантів подальших дій, і можливі три сценарії:
  • а) Легкий сценарій, в якому у вас хороша позиція. Ви можете залишити бід рівний eCPC, але не забувайте що ви працюєте не за Smart CPC. Ми радимо вам проаналізувати ваш AdRate і Max AdRate, і постаратися платити менше, в той же час зберігаючи цю позицію.
   б) Якщо ваш eCPC не дозволяє вам встановити досить високий бід, щоб зайняти хорошу позицію, ви можете інвестувати більше, і підвищити бід, або ж попрацювати над банерами, залишаючи бід рівний eCPC. Ми більш схильні до другого варіанту, так як банери з високим CTR збільшать AdRate.
   в) Якщо ваш eCPC дозволяє вам займати тільки низьку позицію, у вас так само є два варіанти. Перший: ви можете залишити бід рівний eCPC і знову попрацювати з банерами, підвищуючи AdRate за допомогою підвищення вашого CTR. Другий: ваша кампанія не працює і вам потрібно її зупинити. Ви повинні це робити в крайньому випадку, після того, як ви перепробували всі інші варіанти.

  Кеппінген

  На Traffic Factory у кожної кампанії встановлено Кеппінген , Рівний одному.

  Якщо кампанія, яку ви створили, працює відмінно і приносить прибуток кожен день, ви не заробите більше, підвищуючи Кеппінген.

  Це розчаровує, але не переживайте, вихід є: створіть нову кампанію ідентичну першої, тоді з двома ідентичними кампаніями ваш Кеппінген буде дорівнює двом.

  Т ак ви зможете підвищувати Кеппінген на одну одиницю, кожен раз, коли ви створюєте нову копію старої кампанії.

  новий Таргетинг

  Ми радимо вам почати з двох або трьох кампаній, і встановити вузький таргетинг для кожної. Наприклад, ви вибрали Мексику, Android.

  Припустимо, що ви почали зі square. Якщо результати по даній кампанії позитивні, ви можете розраховувати на створення нової кампанії з двома іншими розміщеннями, заголовком і футером.

  Завдяки динамічному трекінгу, вам доступна інформація про категорії та регіонах, яку ви можете використовувати для більш вузького таргета (використовуючи гео інструмент згаданий у першій частині), і працювати з регіоном або містом.

  Якщо результати дуже хороші, ви можете збільшити Кеппінген для всього трафіку.

  Також, ви можете провести тест по пристроях. У такому випадку, якщо ви націлені тільки на Мексику, Android, ви можете створити нову кампанію і зорієнтувати iPhone, Windows Phones, інші смартфони та планшети в Мексиці.

  Не забувайте тестувати кампанії для простих телефонів старих моделей в країнах, що розвиваються, так як Traffic Factory має великими обсягами в Азії, Африці і Латинській Америці.

  Знайте коли зупинитися

  Зупинка кампанії повинна завжди бути одним з останніх варіантів. Звичайно, іноді трапляються випадки, коли сегмент просто не приносить прибуток.

  Якщо ви вже спробували різні позиції і банери, останнє що ви можете спробувати це залишити банери, які працюють краще за все, і поставити мінімальний бід.

  Якщо при цьому ви все ще будете втрачати гроші, спробуйте переглянути свій вибір цільової аудиторії, або таргетингу, або навіть зупинити кампанію.

  висновок

  Traffic Factory - досить зручна і нескладна мережу. Тут ви можете тестувати різні банери, використовуючи всі свої навички дизайну. Ви можете придумувати різні варіанти, створювати нові, кращі банери.

  Ми сподіваємося ця стаття була для вас корисною!

  Всім до зустрічі!

  326,882

  Що ще почитати

  Як зібрати групу якісних банерів?
  Як зібрати групу якісних банерів?
  Як вибрати бід?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»