Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Трактір - нестандартні ходи в просуванні

  Можливості ПП «Трактір», що вирішують цю задачу:

  Як цікавий інструменту по залученню в заклад активних сучасних відвідувачів з'явилася можливість розміщувати на гостьових рахунках двомірні QR-коди .

  Велика частина сучасних телефонів-комунікаторів оснащені програмами для розпізнавання штрих-кодів. Зчитуючи такий код, гість може швидко і зручно отримати від закладу корисну інформацію, не вводячи її вручну.

  Як це можна використовувати в ресторані, кафе або клубі? Варіантів багато!

  В QR-коді, наприклад, може містити посилання на сайт закладу. Там клієнт може дізнатися що-небудь цікаве про ресторан, залишити свій відгук про відвідування або за допомогою онлайн-сервісу забронювати місце для свого наступного візиту.

  В QR-коді може міститися контактна інформація. Прочитавши такий код, програма-распознаватель запропонує зберегти отримані дані в адресній книжці смартфона. Гість зможе зручно записати контактний телефон, адреса цього або іншого закладу мережі.

  Інша корисне застосування - це запрошення гостя на будь-який захід. Прочитавши QR-код, гість зможе відразу занести це запрошення в свій календар, встановити нагадування. Імовірність того, що таке запрошення не загубиться і не забудеться, істотно зростає. Більшість програм розпізнавання штрих-кодів визначають час, записане в QR-коді, як відноситься до поясу GMT. При створенні QR-коду з типом «Подія» користувач тепер може вводити місцевий час свого часового поясу, яке буде автоматично перераховано в GMT для запису в QR-код.

  І ще як приклад - для відвідувачів кафе в рахунку за допомогою QR-коду можна зручно повідомити параметри підключення до WiFi мережі.

  Додати QR-код в гостьовій рахунок можна в налаштуваннях робочого місця. Для різних форматів кодів реалізований зручний шаблон введення.

  Для різних форматів кодів реалізований зручний шаблон введення

  У Трактір: Front-Office реалізована можливість групової розсилки SMS-повідомлень для оповіщення гостей про новини закладу, маркетингових акціях, поздоровляти з днем ​​народження і т.п.

  Для відправки повідомлення групі клієнтів доданий документ «Розсилка», в якому вказується текст повідомлення і заповнюється список його одержувачів.

  Текст SMS-повідомлення у зручний спосіб заповнювати за допомогою шаблону, де можна визначити стандартний текст для різних приводів розсилки, а також персональне звернення на ім'я одержувача.

  Список одержувачів розсилки може бути сформований по групі або по всім клієнтам з урахуванням ознаки «Не відправляти SMS», встановленого у клієнтів. Крім того, в список розсилки можна додати всіх клієнтів, які святкують свій день народження в обраний період.

  При формуванні в Трактір: Front-Office звітів з угрупованням по клієнтам додана можливість зберегти список клієнтів, які потрапили до звіту, і використовувати цей список для заповнення одержувачів в документі «Розсилка». Таким чином, можна робити розсилку гостям, вибраним за довільним показниками, наприклад, за давністю відвідування, сумою і кількістю замовлень, по обраних страв і т.п.

  Розсилка SMS проводиться через web-сервіс оператора мобільних послуг «StreamTelecom». Таким чином, для відправки СМС-розсилки необхідний доступ в інтернет і реєстрація аккаунта у оператора.

  Важливо (!) Функціонал рішення відповідає модулю Гостинність і може бути розширений додатковими модулями, які прив'язуються до робочого місця.

  «IRECA: Гість» - додаток від ГК «СофтБаланс», що заміняє відвідувачам меню ресторану і додає дуже ефективний маркетинговий канал для комунікації з гостями закладу. «Трактір: Гість» індивідуально розробляється для потреб кожного закладу і служить для залучення гостей у взаємодію з рестораном до, під час і після його відвідин.

  Додаток встановлюється на смартфони гостей і дозволяє ознайомитися з концепцією ресторану, кафе або бару, його меню, акціями та спеціальними пропозиціями до безпосереднього відвідування закладу.

  У ресторані гість зможе підключатися до «Трактір: Front-Office» і робити замовлення без участі офіціантів. Оформлені замовлення негайно надійдуть в «Трактір: Front-Office» і передадуться на кухню, що значно скоротить час очікування. Якщо у гостя є дисконтна карта, він зможе дізнатися про діючі в ресторані акції та бонуси.

  Користуючись додатком, гості зможуть ознайомитися з докладним меню закладу, що містить фотографії, описи, вартість та інші характеристики страв. Більш того, сформувати замовлення можна буде ще до відвідування закладу, щоб потім лише передати його в обробку. Викликати офіціанта або закрити рахунок також можна буде всередині «iRECA: Гість».

  Для початку роботи з додатком вашим гостям буде потрібно встановити «iRECA: Гість» з App Store або Google Play. Після цього офіціантові необхідно буде видати відвідувачеві QR-код, який прив'язує смартфон до конкретного замовлення. Далі гості самостійно зможуть оформляти замовлення, які тут же потраплять на кухню без участі офіціанта. Після походу в ресторан відвідувачі також зможуть залишити відгуки всередині програми або в соціальних мережах.

  Компанія «СофтБаланс» допоможе адаптувати «iRECA: Гість» для вашого ресторану, враховуючи концепцію закладу і керуючись вашими особистими побажаннями. Крім того, ми візьмемо на себе публікацію додатка в App Store і Google Play.

  Ознайомитися з більш детальною інформацією про програму ви зможете на офіційної промо-сторінці .

  В системі Трактір Front-Office v4 реалізована можливість бронювання місць через інтернет. Така послуга стає все більш затребуваною в сучасному світі мобільних технологій і інтернету. Можливість зручно і швидко спланувати свої відвідини ресторану важлива для активних динамічних людей і привертає до закладу нових гостей - користувачів глобальної мережі.

  Гість ресторану заповнює заявку на сайті онлайн-сервісів, звідки вона в оперативному режимі передається в систему управління рестораном - Трактір: Front-Office v4. Найбільш приємно те, що дана заявка потрапляє безпосередньо на робоче місце співробітника, що відповідає за планування відвідувань, а гість в режимі онлайн бачить результат свого запиту.

  Можливості системи бронювання дозволяють гнучко налаштувати процедуру введення заявки, адже, у різних закладів процедура бронювання може відрізнятися. Наприклад, може бути визначено, чи доступне гостю в заявці вибрати конкретний столик для бронювання, вказати тип залу (палить / некурящий) та інші опції.

  Для кожного закладу, який бажає використовувати онлайн-бронювання посадочних місць, необхідно зареєструвати аккаунт в системі онлайн-сервісів. Після цього ресторатор може налаштувати зовнішній вигляд форми, яку будуть заповнювати його гості, - додати опис і фотографії ресторану, план розстановки столиків. Крім того, необхідно вибрати варіант інтеграції системи бронювання з системою Трактір: Front-Office.

  Існує три основні варіанти:

  1. Без інтеграції. Заявка, введена гостем, надходить в заклад по електронній пошті, на адресу, вказану в налаштуваннях облікового запису. Гість отримує підтвердження відправки своєї заявки і чекає на відповідь співробітника закладу по телефону або електронній пошті.
  2. Регламентна синхронізація. Трактір: Front-Office v4 із заданою періодичністю синхронізує інформацію про заявки на бронювання. На сайті системи бронювання гість може побачити вільні столики на цікавий для його період часу і ввести заявку. Заявка гостя потрапляє безпосередньо в Трактір: Front-Office v4 і обробляється відповідальним співробітником, від якого гостю приходить відповідь по телефону або електронній пошті.
  3. Синхронізація зі зворотним зв'язком. Трактір: Front-Office v4 із заданою періодичністю синхронізує інформацію про заявки на бронювання. На сайті системи бронювання гість може побачити вільні столики на цікавий для його період часу і ввести заявку. Заявка гостя потрапляє безпосередньо в Трактір: Front-Office v4 і обробляється автоматично, при цьому гість на сайті відразу бачить результат бронювання.

  Система онлайн-сервісів розміщена на сайті www.traktir-online.ru . Заклади, у яких немає власного інтернет-сайту, не дивлячись на це, мають можливість приймати онлайн-заявки. Після реєстрації в системі форма бронювання буде доступна гостям за адресою http://www.traktir-online.ru/ + <Назва закладу>. Цю посилання заклад може вказувати в своїй контактної інформації для прийому онлайн-заявок на бронювання.

  Якщо біля ресторану вже є власний сайт, то форму заявки на бронювання можна інтегрувати в існуючий сайт, достатньо додати на ньому відповідний код.

  Форма бронювання адаптована, в тому числі, для мобільних користувачів інтернету, а так само захищена від спам-роботів.

  На додаток до можливості бронювання столиків через Інтернет реалізована вивантаження актуального меню закладу на сайт онлайн-сервісів Трактір . Для вивантаження на сайт може використовуватися або окремо сформоване меню, або те ж саме меню, з яким працюють співробітники на робочих місцях системи.

  Відвідувачі сайту крім ознайомлення з меню можуть використовувати його для складання попереднього замовлення при бронюванні столиків в закладі. Бронюючи столик або замовляючи банкет, можна відразу вказати в заявці потрібні позиції меню і прикинути загальну вартість замовлення.

  Запроваджена на сайті заявка на бронювання потрапить безпосередньо в Трактір: Front-Office і буде оброблена вручну або автоматично в залежності від налаштувань. Заповнений попереднє замовлення допоможе закладу заздалегідь підготуватися до відвідування, спланувати приготування необхідних страв, врахувати особливі побажання гостя.

  Після заповнення заявки на сайті гість відразу зможе побачити результат: прийнята його заявка - чи ні.

  Для початку використання онлайн-сервісів користувачам Трактира: Front-Office v4 досить:

  • Зареєструватися в системі онлайн-сервісів на сайті www.traktir-online.ru;
  • Налаштувати в особистому кабінеті необхідні параметри під свій заклад, додати опис, фотографії;
  • Отримати унікальну посилання, яку розмістити в контактній інформації або використовувати на своєму сайті для переадресації. За цим посиланням гості ресторану зможуть заповнити заявку на бронювання, яка потрапить безпосередньо в Трактір: Front-Office v4.

  За цим посиланням гості ресторану зможуть заповнити заявку на бронювання, яка потрапить безпосередньо в Трактір: Front-Office v4

  На додаток до сервісу бронювання столиків через Інтернет і розміщення попереднього замовлення за допомогою онлайн-сервісів Трактір доступна можливість приймати замовлення на доставку страв.

  При введенні замовлення на доставку інтернет-гості зможуть використовувати актуальне меню закладу, вказати свої контактні дані, адреса для доставки і додаткові побажання до замовлення. Всі замовлення, введені гостями на сайті онлайн-сервісів, потраплять безпосередньо в Трактір: Front-Office і будуть оперативно опрацьовані. Оператору, який приймає замовлення з доставкою, не доведеться вручну вводити замовлення - він отримає його в готовому вигляді. При необхідності, оператор зможе зв'язатися з гостем для підтвердження замовлення, уточнення необхідних деталей і, якщо буде потрібно, відкоригувати надійшов онлайн-замовлення.

  Для початку використання онлайн-сервісів користувачам Трактира: Front-Office v4 досить:

  • Зареєструватися в системі онлайн-сервісів на сайті www.traktir-online.ru
  • Налаштувати в особистому кабінеті необхідні параметри сервісу під свій заклад, додати опис, фотографії.
  • Отримати унікальну посилання, яку розмістити в контактній інформації або використовувати на своєму сайті для переадресації. За цим посиланням гості ресторану зможуть заповнити заявку на бронювання або ввести замовлення з доставкою, які потраплять безпосередньо в Трактір: Front-Office v4.

  Для мережевих закладів, де для прийому заявок на доставку організований виділений колл-центр, є можливість все замовлення, які надходять з сервісу Трактір-онлайн, завантажувати в колл-центрі, обробляти і передавати на виконання в різні заклади мережі.

  Розробка продає меню є важливим кроком для залучення і утримання гостей, адже саме після знайомства з ним складається стійке враження про ресторані. Оформлене за всіма канонами і відповідне концепції закладу меню дозволить продати більше вигідних позицій з максимальною маржею і допоможе перетворити випадкових відвідувачів на лояльних гостей, які повернуться до вас знову.

  Помилка багатьох рестораторів в тому, що вони приділяють увагу лише дизайну меню, забуваючи про грамотне і логічному складанні карти страв, без якої гості просто загубляться в хаотичному різноманітті позицій. Систематизувати дані, а також виявити рентабельність тих чи інших страв допоможуть звіти: ABC-аналіз, Сировинна матриця і Меню-інжиніринг.

  ABC-аналіз і меню-інжиніринг дозволяють оцінити економічні показники кожного блюда: число продажів, принесений блюдом оборот, маржинальний прибуток і так далі. Сировинна матриця допомагає проаналізувати меню з точки зору виходу страв, конкуренції по вхідних в них інгредієнтів, правильності ціноутворення та наповненню меню (загальної кількості страв, кількості груп в меню і т. П.)

  Використовуючи перераховані вище звіти ви зробите перший крок до аналізу меню вашого ресторану.

  Важливо (!) Функціонал рішення відповідає модулю Основна поставка і може бути розширений додатковими модулями, які прив'язуються до робочого місця.

  iRECA: Меню - мобільний додаток для планшетів на базі Android, призначене для самостійної роботи з замовленнями без участі офіціантів. Додаток повністю замінює собою паперове меню і містить картки страв з докладними описами, рецептурами, інгредієнтами і фотографіями. Отримавши в користування планшет на базі Android з встановленим додатком iRECA: Меню, гості зможуть самостійно знайомитися зі складом страв і оформляти замовлення, за рахунок чого прискориться обслуговування в закладах громадського харчування. Офіціантам залишиться лише подати готові страви і порадувати відвідувачів високою якістю сервісу.

  Користуючись додатком, гості завжди матимуть актуальні відомості про поточну сумі рахунку і кількості замовлених позицій. Виклик офіціанта і закриття рахунку будуть відбуватися в два дотики.

  З iRECA: Меню гості не будуть нудитися в очікуванні офіціанта і зможуть самостійно зможуть оформляти замовлення, що допоможе прискорити обслуговування і збільшити кількість дозаказ. Крім того, в процесі очікування відвідувачі зможуть почитати новини або пограти в ігри, встановлені на планшеті.

  Ми пропонуємо вам йти в ногу з часом і відмовитися від паперових меню. Ваші гості будуть в захваті, а прибуток в закладі збільшиться. Ознайомтеся з усіма можливостями рішення електронне меню .

  Як це можна використовувати в ресторані, кафе або клубі?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»