Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Три головних правила успішного розкручування сайту-2

  Добрий день. У попередній статті я почав розглядати три основних правила, виконання яких сприяє успішній розкрутці сайтів. У цій статті я продовжу цю тему.

  Наступна вимога пошукових систем - не просувати сайт забороненими методами, не обманювати пошукові системи, діяти тільки за правилами.

  Не можна, наприклад, штучно завищувати кількість ключових фраз на сторінках, тим самим змушуючи індексуючих роботів просувати ваш сайт в топи по цих запитах.

  Такий спосіб просування називається «ключовим спамом», і зазвичай з його допомогою просуваються спеціально зроблені для цього багатосторінкові сайти - дорвеи.

  Дорвеи ніколи не робляться руками, вони генеруються автоматично спеціальною програмою - дорогенератором.

  Ніякого виразного контенту на сторінках дорвеев немає, а є тільки групи ключових фраз, які повторюються на сторінці багато разів, створюючи враження релевантного тексту.

  Багато веб-майстри використовують цей прийом і на звичайних, зроблених вручну сайтах.

  Звичайно, є професіонали, які роблять це так, що ніякої комар, як то кажуть, носа не підточить, а вже пошуковий робот - і поготів.

  Але новачки часто так перевантажують сторінку ключовими словами, що їх сайти часто потрапляють під фільтр, а то і йдуть в бан.

  В такому випадку можна порадити новачкам наступний спосіб наповнення сайту контентом з найоптимальнішим кількістю замішаних в ньому ключових слів.

  Вибираємо ключову фразу, по якій ми хотіли б просунути ту чи іншу сторінку сайту, наприклад, в Гуглі.

  Потім вбиваємо цю фразу в рядок пошуку того ж Гугла і дивимося на видачу.

  В топах ми бачимо сайти, які примудрилися пробитися по цій фразі вище всіх.

  Заходимо на кожен такий сайт і знімаємо з них статті, які перебувають на пробилися в топи сторінках.

  Статті ставимо на свій сайт, при цьому не забуваємо ставити посилання на першоджерело, інакше нас звинуватять у крадіжці контенту.

  Як правило, у всіх цих статтях ключові фрази розставлені як треба, інакше сайти просто не потрапили б в топи.

  Таким чином треба зняти контент з перших 20-30 сайтів, далі сенсу брати немає, так як якщо сайт виявився за межами ТОП-30, то це може означати тільки одне - його контент виявився слабким, і користуватися ним не можна.

  Однак нам не треба всього лише 20-30 статей, нам треба набагато більше. Значить, змінюємо ключову фразу або беремо її синонім і повторюємо операцію заново, і так до тих пір, поки є бажання.

  Коли бажання далі працювати пропадає, можна і відпочити. Але пам'ятайте, що подібну операцію треба проводити до нескінченності, тому що виграють в основному ті сайти, які оновлюються найактивніше своїх конкурентів.

  Таким чином, у вас, не професіонала, є можливість просунути свій сайт вище сайтів своїх професійних конкурентів, використовуючи їх контент, який ви самостійно створити не зможете, і свою енергію і невтомність, яких часто не вистачає навіть багатьом найбільш досвідченим професіоналам.

  Пам'ятайте, що ваш непрофесіоналізм може з лишком окупитися вашої працездатністю.

  А досвід і професіоналізм прийдуть з часом, але на той час у вас вже буде прекрасний і розкручений в пошукових системах сайт.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»