Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Три швидких кроки, щоб поліпшити свій ресторан SEO з Yoast

  1. 1. Налаштуйте шаблони назви сторінок
  2. 2. Створіть велику назву для своєї домашньої сторінки
  3. 3. Підвищіть значення періодичного вмісту
  4. Це магія! Чи не так?

  Пошукова оптимізація (SEO) є жорсткою. Але для ресторанів покращення рейтингу пошукових систем може мати величезний вплив на трафік, який отримує ваш сайт. Найвищий результат від пошуку Google отримує a третина всіх кліків , після чого висадка крута.

  Що це означає? Це означає, що якщо ви не підходите до верхньої частини для найбільш релевантних пошукових фраз для вашого ресторану, ви отримаєте лише невелику частину трафіку, який ви можете отримати.

  Оцінити свій сайт за конкурентними умовами не просто. Якщо у вас є великі місцеві конкуренти, які виходять з високим рейтингом, ви повинні розглянути компанію з цифрового маркетингу, яка розуміє SEO і може допомогти вам покращити ваші фактори на місці та за межами об'єкту.

  Але на деяких ринках ви зможете захопити чудове місце лише з невеликими змінами. У цій статті я покажу вам три швидкі кроки, які можуть зробити більшість ресторанів, кафе та барів, щоб поліпшити їх рейтинг. Ми будемо використовувати (безкоштовно) Yoast SEO підключати. Цей плагін рекомендується встановити з усіма моїми теми WordPress і вам знадобиться його активація на вашому сайті, щоб слідувати.

  1. Налаштуйте шаблони назви сторінок

  Заголовок кожної сторінки на вашому сайті має бути унікальним і містити важливу інформацію, яка допоможе Google повернути ваш результат. Yoast надає корисну систему шаблонів, щоб можна було визначити, як буде побудовано заголовок кожної сторінки.

  За замовчуванням, якщо у вас є повідомлення під назвою "Дегустація вин", а назва сайту - "Vino Life", назва сторінки буде:

  Дегустація вин - Vino Life

  Якщо ви перебуваєте в місті Спрингвілл, штат Іллінойс, ваші місцеві клієнти будуть шукати "дегустацію вин у місті Спрингвілл, штат Іллінойс". Додамо до назви ваше місто та штат, щоб він містився в кожному з назв публікацій.

  Для цього перейдіть на сторінку SEO в панелі інструментів адміністратора WordPress.

  Натисніть на вкладку Типи публікацій. У розділі "Повідомлення та сторінки" ви побачите заплутаний код, подібний до цього:

  %% title %% %% page %% %% sep %% %% sitename %%

  Якщо ваше місцеположення ще не вказано в імені вашого сайту, додайте його до кінця файлу, наприклад:

  %% title %% %% page %% %% sep %% %% sitename %%, Спрингвілл, Іллінойс

  Ви можете повторити цей крок для інших типів спеціальних повідомлень, залежно від вашого сайту. Але це допоможе за допомогою сторінок і повідомлень.

  2. Створіть велику назву для своєї домашньої сторінки

  Тепер ви встановили типову назву для публікацій і сторінок. Але ви також можете змінити це для кожного окремого повідомлення та сторінки. Це чудово, якщо ви зробили багато досліджень ключових слів.

  Але якщо ви просто шукаєте легкий удар, спробуйте редагувати назву домашньої сторінки вашого сайту. Відкрийте сторінку для редагування в адміністративній області WordPress. Прокрутіть вниз нижче основного блоку вмісту, і ви побачите панель під назвою WordPress SEO від Yoast .

  Прокрутіть вниз нижче основного блоку вмісту, і ви побачите панель під назвою WordPress SEO від Yoast

  З цією панеллю ви можете багато чого зробити, і я настійно рекомендую вам прочитати SEO Керівництво для WordPress . Але зараз ми зосередимося лише на кращому титулі.

  У розділі "Попередній перегляд фрагмента" ви побачите назву поточної сторінки або публікації. Ви можете перезаписати це у полі "Заголовок SEO" нижче. Ми будемо використовувати це поле для створення назви великої домашньої сторінки.

  Що робить великий заголовок домашньої сторінки? Подумайте про те, що ваші клієнти будуть шукати, а потім напишіть назву, яка відповідає цьому. Ви справжній мексиканський ресторан? Спробуйте це:

  Автентична мексиканська кухня в Колорадо-Спрінгс - Пабло Такерія

  Ви подаєте італійські страви за доступними цінами? Спробуйте щось подібне:

  Сімейна італійська кухня в Альбекерке, штат Нью-Мексико - Luciana's

  Дивіться шаблон? Зосередьтеся на фразі, яку шукатимуть ваші клієнти, а потім забийте свій будинок своїм власним брендом і характером.

  Якщо у вас є професіонал з маркетингу, який допоможе вам, послухайте їхніх порад. Вони будуть проводити дослідження ключових слів, щоб знайти найцінніші фрази для вашого бізнесу.

  3. Підвищіть значення періодичного вмісту

  Ця остання - найважча частина. Якщо ви добре займаєтеся онлайн-маркетингу, ви регулярно розміщуватимете вміст. Можливо, це стосується майбутніх подій, подій у вашій громаді, змін у вашому меню або спеціальних призів чи призів для лояльності клієнтів.

  Подібно до того, як ми редагували назву вашої домашньої сторінки, ми можемо редагувати назви будь-яких сторінок або публікацій.

  Припустимо, ви - бар, і ви маєте подію, щоб відсвяткувати місцеву культуру домашнього пива. Можливо, ви написали повідомлення про це, назвали його "Home Brew Event", і розмістили його на своєму сайті.

  Ви можете подумати, що, оскільки це одноразова подія, не варто ставити час у статті. Проте ця стаття може продовжувати приносити трафік на ваш сайт протягом багатьох років, якщо це буде добре на Google. Можливо, багато людей цікавляться місцевою культурою домашнього пива. Вони можуть також бути вашими клієнтами одного дня.

  Спробуйте назву, подібну до цього:

  Святкуйте місцевих домашніх пивоварів у Канзас-Сіті з баром Папа

  Тепер ми розробили назву сторінки на вашому локальному ринку, тому люди, які шукають домашню пиво в Канзас-Сіті, мають більше шансів побачити вашу посаду.

  Це магія! Чи не так?

  На жаль, немає. SEO дійсно дуже важко, і жодна з запропонованих тут рекомендацій не приведе вас до вершини рейтингу Google на конкурентному ринку. Якби це було так просто, всі були б там.

  Але за допомогою цієї поради ви можете уникнути деяких поширених помилок і переконатися, що назви ключових місць на вашому сайті не працюють проти вас.

  Якщо ви захочете взяти це далі, я б вказав вам Yoast SEO керівництво знову. Ви також можете найняти фахівця з дослідженням ключових слів. Вони можуть допомогти націлювати правильні ключові слова - ті, які використовують ваші потенційні клієнти.

  Чи не так?
  Що це означає?
  Що робить великий заголовок домашньої сторінки?
  Ви справжній мексиканський ресторан?
  Чи не так?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»