Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Twidium Accounter - програма для автоматичного наповнення Твіттера

  1. Можливості програми Twidium Accounter
  2. Для чого взагалі потрібні розкручені Твіттер акаунти:

  Привіт всім! Сьогодні пост про Твіттері, а точніше сьогодні продовження поста про програму Twidium Inviter (пам'ятаєте, я розповідав про те як розкрутити акаунт в Твіттері і навіщо це взагалі треба?) Так ось, сьогодні розповім про програму Twidium Accounter - програма для автоматичного наповнення Твіттера, яка дозволяє автоматично постити твіти в стрічку, ну і відповідно спробую пояснити для чого це потрібно!

  Twidium Accounter - програма для автоматичного наповнення Твіттера,

  Отже, якщо ви ведете кілька акаунтів в Твіттері (а є і такі у кого їх по 100 і більше) то постає закономірне питання: - А коли в них писати твіти, коли їх наповнювати ?? Так ось, розробники Twidium Inviter створили програму яка автоматично наповнює акаунти в Твітері, що шалено зручно і часу економить їж-пий - не хочу Отже, якщо ви ведете кілька акаунтів в Твіттері (а є і такі у кого їх по 100 і більше) то постає закономірне питання: - А коли в них писати твіти, коли їх наповнювати !!!

  Звичайно, якщо у вас один акаунт ( як зареєструватися в Твіттері ), І ведете ви його тільки для душі, то вам не потрібна ні Twidium Inviter, ні Twidium Accounter. А ось якщо акаунтів більше одного, і ведете ви їх: хто для заробітку на біржах по монетизації розкручених акаунтів, у кого сітка акаунтів для розкрутки власних проектів, то без цих двох програм не обійтися!

  Ось уявіть, що у вас 10 акаунтів - і для того, щоб в кожен аккаунт написати твіт, доводиться виходити з облікового запису, потім логінитися в іншому, що не зовсім зручно, та й часу забирає багато, а з Twidium Accounter цього робити не доведеться, все в одному вікні і на автоматі !!!! Вам достатньо написати в звичайний текстовий файл твіти та вказати з програми шлях до файлу, потім поставити в програмі час через яке твіт буде опублікований, ну і відповідно свої акаунти. Все, далі Twidium Accounter роботу зробить сам!

  Ах, так, програма ще може парсити чужі твіти ... це я так, до слова))))

  Можливості програми Twidium Accounter

  • Само собою це постинг твітів. Постити твіти можна масово!
  • Опублікувати як заздалегідь підготовлені твіти, так і напарсенние.
  • Парсити твіти з акаунтів-донорів.
  • Постинг реплай. Це відповіді на чиї або твіти. У відповідях можна залишати свої посилання.
  • Програма дозволяє змінювати свої профілі в твіттре безпосередньо з програми ( «сайт», «ім'я», «локація», «про себе»)
  • Робота в багатопотоковому режимі з необмеженою кількістю Твіттер акаунтів.
  • Використання проксі для кожного аккаунта. І ніяких банів!
  • Звіти про роботу.

  Більш детально по роботі і по всіх можливостей програми можете ознайомитися ось тут (Дуже якісні відео ролики по роботі програми, після перегляду яких питань не залишиться зовсім!)

  Для чого взагалі потрібні розкручені Твіттер акаунти:

  Ну по-перше, для заробітку. Ось невеликий планчик, як заробити за допомогою Twidium Inviter і Twidium Accounter:

  1. Створюємо тематичні акаунти;
  2. За допомогою Twidium Inviter розкручуємо акаунти, тобто набираємо фоловерів дуже багато;
  3. За допомогою Twidium Accounter наповнюємо свої акаунти твітами;
  4. Реєструємося на біржах де можна монетезіровать акаунти в Твітері. наприклад на Форумке . (Ось стаття де я розповідав як зареєструватися на Форумке і робити замовлення. Але що заважає заробляти там же ... з десятком, а то і сотнею акаунтів)

  Багато фоловерів в акаунті + частий і постійний постинг в акаунт твітів = траст аккаунта = більший заробіток!

  По-друге, з прокачати акаунтами просуваємо свої проекти, тим самим підвищуючи ранжування вашого сайту в пошукових системах і збільшуємо відвідуваність сайту . Сенс той же - розкручений трастовий аккаунт вплине на ранжування і видачу вашого проекту. Знову ж таки, потрібно постійно працювати з Твіттер акаунтами і не запускати їх. І знову ж таки, неоціненну допомогу ми отримуємо за допомогою Twidium Accounter !!!

  Ну і по-третє, за допомогою Twidium Accounter і Twidium Inviter можна під замовлення розкручувати акаунти, наповнювати їх і отримувати зарплату Ну і по-третє, за допомогою Twidium Accounter і Twidium Inviter можна під замовлення розкручувати акаунти, наповнювати їх і отримувати зарплату  Або ж, розкрутити акаунт і продати його) Ідея Або ж, розкрутити акаунт і продати його) Ідея !? Хапайте і користуйтеся

  Загалом, Twidium Inviter в зв'язці з Twidium Accounter це незамінна допомога як SMM / SMO / SEO - фахівцям, так і просто нам, звичайним блогерам!

  Ось тут стаття про Twidium Inviter !

  Програма платна, 1300 рублів, але спробувати можна 7 днів абсолютно безкоштовно! Пробуйте, і якщо вам сподобатися, то купити можна по посилання нижче!

  КУПИТИ

  Якщо будете купувати програму, попередньо напишіть мені на пошту, я дам знижку!

  PS Завтра прикуплю, нарешті, вже посилань в ротапост , Підписуйтесь на оновлення щоб не пропустити статтю про закупівлю посилань. ( Підписатися )

  PPS До речі, придбав я курс Попова «Як створити інформаційний бестселер на DVD або CD» почав вивчати, чекайте відгук. Ось що продає сторінка, можете поки ознайомитися ( дізнатися детально ).

  Ну все, бувай-бувай !!!

  1. Стаття мануал без зайвої води: Як підвищити відвідуваність сайту з 0 до 800
  2. Стаття: Як заробити в інтернеті (26 способів + 7 порад)

  Отже, якщо ви ведете кілька акаунтів в Твіттері (а є і такі у кого їх по 100 і більше) то постає закономірне питання: - А коли в них писати твіти, коли їх наповнювати ?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»