Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Twitter - моя схема просування аккаунта

  Пост допомогла написати студія mnogoweb.ru , Яка робить недорогі сайти в короткий термін за 10 тисяч рублів.

  Судячи з статистикою за вересень на моєму блозі, twitter лідирує за кількістю переходів серед інших джерел трафіку, якщо не брати до уваги пошукові системи. Схема отримання переходів проста - пости анонсуються в twitter, ваші повідомлення бачать ваші фоловерів, якщо їм це цікаво, вони переходять по посиланню в тві-повідомленні і радіють життю.

  Чим більше у вашого тві аккаунта фоловерів, тим більше потенційних переходів буде по посиланню, анонсоване в тві повідомленні. Півроку тому мірою крутизни тві-аккаунта було якраз число фоловерів. Були розроблені і описані цілі технології як ручний, так і автоматизованої накрутки (не плутати з розкручуванням) тві-акаунтів. Загальний алгоритм був банальна і проста, ти фолловіть мене, я тебе, і обом щастя. А то що я тебе не знаю, а ти не знаєш мене, і то що ми обидва крутимося в різних предметних областях, я блогер і сеошник, ти любитель вишивати хрестиком, я пишу російською, ти англійською, я веду блог а ти тільки вчишся в школі, я живу в Росії, а ти в США ... Продовжувати можна довго, але це ще півбіди.

  на своєму семінарі по блогах Димок сказав дуже мудру думку, точно не процитую, але сенс зрозумієте: «Ви реально зможете стежити за повідомленнями понад сто-сто п'ятдесят зафоловленних вами людей? Особисто я ні ». Я теж не зміг би, тому що якщо ви зафоловив велика кількість людей, а деякі зафоловили 500-1000 чоловік, то щоб все встигати перетравлювати, вам в twitter просто треба буде жити. Якщо у вас є можливість жити в twitter, заради бога, але не варто забувати, що є ще й оффлайновая життя, крім онлайну. Можете подивитися, скільки зафоловив я . В даний момент мені цього вистачає.

  Описані схеми гарні для накрутки, але зовсім не підходить для розкрутки. Важливо відрізняти накрутку від розкрутки. У разі розкрутки підписуються на вас ті, кому ви цікаві, хто отримує від вас цікаву, корисну та актуальну інформацію. У разі накрутки ви полупрінудітельно підписуєте на себе людей, яким ви в загальному то побоку. Але у відповідь доводиться підписуватися і на них, а вам воно треба? Тому я користуюся розкручуванням.

  Буквально вчора натрапив на сервіс легальної накрутки фоловерів , Як я його назвав. Суть сервісу в тому, що там збираються охочі накрутити собі лічильники і тупо фолловять один одного. Здуру залишив там дані свого облікового запису і він почав фолловить всяких буржуїв, а раз на годину писати в мою тві-стрічку, що мовляв є такий класний сервіс, накрутіть 400+ фоловерів за добу ... Сервіс не для мене.

  Накручені фоловерів з більшою ймовірністю переходити за вашими посиланнями не будуть. Я їх так називаю «мертві» фоловерів. Самостійно підписалися на вас навпаки, швидше за все за вашими посиланнями будуть переходити. А так же будуть робити retweet ваших повідомлень. Таких фоловерів я називаю «живими». До більшій кількості живих фоловерів необхідно прагнути.

  Відразу ж виникає питання як? Відразу мені згадався мій пост як я потрапив в каталог DMOZ , Який я до речі теж недавно анонсував в twitter, незважаючи на те, що посту вже більше півроку. Там проскакує така думка, що треба займатися своєю улюбленою справою, тим, що у тебе добре виходить, від чого ти отримуєш задоволення і задоволення. Тоді у тебе все вийде.

  Власне навіть не палево теми, а факт з приводу просування свого тві аккаунта, як це роблю я. Фолловьте тільки цікавих вам людей, з цікавими на ваш погляд твітами робіть retweet, Анонсує в twitter тільки Цікаві посилання і повідомлення, і все у вас вийде. Будуть і фоловерів, і retweet ваших повідомлень, і багато всього іншого.

  Не в жодному разі не вимагайте, щоб вас зафоловили, а пропонуйте вас зафоловив. Це можна робити на блогах, сайтах, статтях - всюди де це доречно. У мене найкраще виходить це робити за допомогою блогу. Пару днів назад я трохи видозмінив сайдбар і іконку twitter помістив в верхню частину сайдбара (раніше вона була внизу поруч з лічильником статистики LiveInternet). Кликати і підписуватися на мене стали приблизно в два-три рази активніше. Раджу і вам виділити свій тві аккаунт на блозі в видному місці.

  Загальний підсумок: Анонсує цікаве і корисне, фоловьте цікавих і корисних, ретвітте цікаве і корисне - і буде вам щастя.

  Терехов .

  Відео сьогодні прикольний кліп на пісню про twitter.

  постовий - копії телефонів vertu .

  Але у відповідь доводиться підписуватися і на них, а вам воно треба?
  Відразу ж виникає питання як?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»