Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  У 2018 ринок нерухомості Києва і області може змінитися до невпізнання

  4 грудня 2017 р 17:40

  Ринок житлової нерухомості по праву вважається одним з найконсервативніших. В еру загальної діджіталізаціі девелопери вважають за краще не ризикувати і завойовувати клієнта за допомогою второваних доріжок. Однак, в прийдешньому році будівельний ринок буде залучений в маркетингову революцію як ніколи раніше. KV вдалося побувати на підсумковому форумі для девелоперів від комунікаційної платформи Red Community, побачити самі успішні напрацювання маркетологів і, почути прогнози про майбутнє галузі. Виявилося, прийдешній 2018 рік може змінити ринок нерухомості до невпізнання!

  Як повідомляє кореспондент KV , 30 листопада в столичному концерт-холі "Оазис" комунікаційна платформа Red Community зібрала перший в своєму роді річний підсумковий форум житлової нерухомості - Residential Development Forum. Цього року RED Forum зібрав під одним дахом понад 300 учасників, серед яких - представники девелоперів, маркетологи, VR-ентузіасти, sale's-директори та ідеологи кращих проектів житлового будівництва Києва і регіонів.

  Терміново - реанімацію, або Чому і як потрібно змінюватися ринку житлової нерухомості

  У програмі - аналітика, стратегії, meet-up, фокус-сесії, дискусійні панелі та презентації нових трендів продажів на ринку житлової нерухомості. Тут можна було розібратися не тільки з теорією, а й протестувати нові розробки і продукти для просування бренду: система Pay Per Call (розробки для спілкування бізнесу з клієнтом), технології віртуальної реальності, CRM-системи і навіть зарядні станції для електромобілів.

  Ч ітайте: Red Forum збере кращі уми девелоперського ринку

  Одне з стартових виступів Red Forum належить засновнику сайту про розвиток територій geodesign.info Івана Микуляка. За його словами, тенденції в містобудівній галузі багато в чому залежать від політичної обстановки на місцях і в державі в цілому, і від цього девелопменту нікуди не дітися. Однак, нові містобудівні норми незабаром спростять правила гри для забудовників.

  Підписуйтесь на новини "Київ Vласть"

  Геоінформаційний аналіз на ринку новобудов: тенденції та прогнози ринку

  Містобудування завжди залежить від політики "Містобудування завжди залежить від політики. Навіть в старих містах можна простежити за змінами в містобудуванні ті чи інші політичні тенденції - як загальнодержавні, так і місцеві. Спрогнозувати щось на місцевому рівні складно, так як прогнози багато в чому залежать від рішення окремих особистостей. На загальнодержавному рівні зараз приймається новий ДБН, який полегшує умови для забудовників. Наприклад, можна буде будувати на перших поверхах житлового будинку повноцінні дитячі садки. Крім того, багатоповерхові будинки можна буде будувати ближче до садибної забудови. Багато речей стосуються ущільнення будівництва. Я не впевнений, що добре, але хтось із забудовників цим скористається ", - розповів Іван Микуляк.

  Євген Миронюк: Нові стратегії старого ринку

  У той же час, маркетологи і sales-менеджери забудовників сходяться на думці про те, що часи, коли можна було продати квартиру і не запам'ятати обличчя клієнта, минули. Практично відкритою для девелоперів залишається ніша пост продажного сервісу - побутові послуги керуючих компаній 24/7, охорона і т.д. Рішення проблем покупців, комунікації, домовленості і комбинаторное мислення вже висунули існуючі бізнес-моделі і алгоритми.

  ITCG: Як зробити об'єкт бажаним

  ITCG: Як зробити об'єкт бажаним

  Як стверджує директор консалтингової компанії City Development Solutions Ярослава Чапко, сьогодні основне завдання девелоперів, які хочуть зміцнитися на ринку - це реалізація довгострокових ідей. За її словами, близько 85% менеджерів будівельної галузі орієнтуються на одномоментні мети і всього лише 15% вміють бігати на "довгі дистанції".

  Катерина Пучко: Проект "Нерухомість"

  Наприклад, у нас з'явився тренд енергоефективності "Наприклад, у нас з'явився тренд енергоефективності. Він уже присутній у багатьох проектах. Для кого-то він має на увазі лічильники в квартирі, для кого-то - нові технології. Але як ми - забудовники - доносимо це потенційному покупцеві? Ми продовжуємо битися головою об зачинені двері і розвішувати зовнішню рекламу по всьому місту, витрачаючи на це шалені гроші. Очікуємо відповідного потоку покупців. Але якби ми вирішили вкласти ці кошти в конкретні заходи з енергоефективності, то бюджету "наружки" вистачило б на те, щоб весь будинок обладнати сонячними батареями. І отримати набагато більше ефекту від розголосу в ЗМІ, ніж від покупки бордів ", - розповіла Ярослава Чапко.

  Колапс стратегій девелоперських компаній, або Дорога, зручна для їзди

  Вже скоро забудовники переконаються, що їхня аудиторія виходить далеко за рамки ЖК, охоплюючи весь мікрорайон. За словами PR-директора компанії DIM Людмили Петрів, в список первинних завдань напередодні будівництва забудовникам варто вносити соцопитування і віддавати цю роботу на аутсорс професіоналам. З такого опитування у компанії DIM стартувало будівництво ЖК "Метрополіс".

  Опитування жителів мікрорайону Теремки соціологічної групи "Рейтинг"

  Опитування мешканців прилеглих будинків вирішує проблеми, не пов'язані з обсягами продажів "Опитування мешканців прилеглих будинків вирішує проблеми, не пов'язані з обсягами продажів. Забудовник таким чином не намагається "впарити" аудиторії свої квартири, але показує його соціальну відповідальність. Чи не продати і забути, а зайти на ринок з розумінням, що це надовго. Така політика не конвертується в реалізовані квадратні метри, а грає на перспективу ", - прокоментувала Людмила Петрів.

  Ч ітайте: Група компаній DIM презентувала свій наймасштабніший проект - ЖК "Метрополіс"

  Ч ітайте:  Група компаній DIM презентувала свій наймасштабніший проект - ЖК Метрополіс

  Дискусійна панель потоку Sales - Автоматизація роботи відділів продажів

  Костянтин Новофастівський: Маrketcall

  Родіон Шалашенко: Шахматка як інструмент відділу продажів

  Підводячи підсумки Red Forum, співзасновник порталу ЛУН Андрій Ліма передбачив девелоперам старт нової епохи в галузі, коли маркетинг доведеться будувати за новими принципами. За його словами, вже скоро увагу покупців не можна буде заманити зниженням ціни і зниженням якості. Крім того, забудовникам доведеться чимало постаратися, щоб зробити процес вибору квартир якомога зручнішим для клієнта.

  Олеся Перчак: Чого не вистачає відділам продажів в пропонованих CRM-системах

  Уявіть, що в Києві буде не сто відділів продажів, а сто тисяч "Уявіть, що в Києві буде не сто відділів продажів, а сто тисяч. У кожної людини вдома! Клієнт захоче вибирати квартиру, сидячи на дивані. Подивитися в онлайні на будинок, поверх, вибрати місце на поверсі, планування, Прямо на сайті він зможе "погуляти" по квартирі, оцінити вид з вікна. Потім - забронювати одну з них. Ви йому передзвоніть, призначите зустріч і приймете у відділі продажів в неймовірно точний час за чашкою кави ", - розповів Андрій Міма.

  За його словами, вже скоро забудовники будуть використовувати віртуальну реальність не тільки для створення WOW-ефекту. Для цього ЛУН разом з партнерами VRNET почали проект з оцифрування новобудов в форматі 3D.

  Riverside Development: проекти та інновації

  Співзасновник VRNET Артем Батоговська впевнений: віртуальна реальність може допомагати не тільки забудовнику для залучення уваги клієнтів, але і самим клієнтам, щоб зробити процес вибору якомога комфортнішим.

  Коли ми з ЛУН міркували про те, яким чином перетворити віртуальну реальність з просто іграшки в корисний інструмент для мільйонів користувачів сайту "Коли ми з ЛУН міркували про те, яким чином перетворити віртуальну реальність з просто іграшки в корисний інструмент для мільйонів користувачів сайту. Ми прийшли до висновку, що корисним це стане тільки тоді, коли це буде використовуватися не в одиничних випадках, а для перегляду кожного об'єкта. І ми разом з ЛУН придумали новий продукт, який допомагає віртуалізувати квартири. Планування завдяки цьому будуть мати і 3D-версії ", - розповів Батоговська.


  Ч ітайте: Девелопери та digital: навіщо забудовникові соцмережі, 3D і віртуальна реальність

  Kиев Vласть

  Але як ми - забудовники - доносимо це потенційному покупцеві?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»