Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  У Києві 14.03.2018 пройшов безкоштовний бізнес-семінар «Анатомія бізнесу: Управління клієнтським досвідом» від Бітрікс і ITUA

  1. У доповідях спікери зачіпали такі теми:
  2. Яку користь отримали учасники від бізнес-семінару?

  14 березня 2018 року за підтримки компаній « ITUA »І« Бітрікс24 »в Києві пройшов безкоштовний бізнес-семінар« Анатомія бізнесу: Управління клієнтським досвідом ».

  За 6 годин спікери з компаній LeaderWay, DOT DOT Innovation, «Фігаро-Кейтеринг 2011-2017», BogushTime, WebPromoExperts, LABA, «Бінотел», «InstaFest», «ITUA», «Бітрікс24» поділилися з учасниками досвідом, як створити і розвивати вдалий і прибутковий бізнес.

  Цей день був повністю присвячений не просто подачі цікавих фактів, а прикладів, як все реалізувати і успішно використовувати в своєму бізнесі.

  У доповідях спікери зачіпали такі теми:

  • глобальні тренди, про які не варто забувати;
  • як за допомогою емоційного маркетингу утримати клієнта і які інші інструменти інтернет-маркетингу важливо використовувати;
  • вплив соціальних мереж на бізнес;
  • автоматизація роботи менеджерів збільшення їхньої ефективності з допомогою Бітрікс24 ;
  • яким зараз повинен бути лідер, і які ролі потрібно вдосконалювати;
  • досягнення максимуму на переговорах.

  Учасники не просто переглядали інформацію на презентаціях, а отримували безцінний досвід. До того же була можливість поспілкуватися з доповідачами, задати питання та отримати слушні поради для свого бізнесу.

  Яку користь отримали учасники від бізнес-семінару?

  Тематика доповідей підбиралася таким чином, щоб інформація цікавила не тільки підприємців-початківців, а й успішних бізнесменів. Корисні поради виділили для себе керівники підрозділів і HR-менеджери. Наочні приклади допомогли краще розуміти всі тонкощі бізнесу:

  • сучасні технології тільки сприяють розвитку;
  • автоматизація простих процесів - більше часу залишається на важливі справи;
  • правильне використання стратегічного тайм-менеджменту.

  Приємним моментом для учасників став розіграш цінних призів від компаній-організаторів. Також серед учасників провели анкетування, в якому вони могли оцінити рівень організації, корисність доповідей. Побажання обов'язково будуть враховуватися при організації подальших заходів.

  Дякуємо учасникам за відвідування конференції та активну участь. Спасибі спікерам за ідеальну підготовку і цікаві матеріали. Чекаємо вас на наступних заходах!

  Якщо з'явилися питання або ви готові до впровадження CRM в ваш бізнес, зв'язуйтеся з нашими співробітниками. Бажаємо вам успішного і прибуткового бізнесу з використанням сучасних технологій.

  Яку користь отримали учасники від бізнес-семінару?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»