Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Установка Windows XP на ноутбуки Asus, Emachines, Lenovo і ін.

  1. Оптимізація і прискорення комп'ютера. установка Windows Особливості установки Windows XP на ноутбуки Asus і ін.
  2. Рис.1. Вікно початкових установок BIOS - розділ Main (Основний)
  3. Рис.2. Вікно початкових установок BIOS - розділ Boot (Завантаження)
  4. Рис.3. Вікно початкових установок BIOS ноутбука Asus K50IJ
  5. Рис.4. Вибір режиму IDE - SATA
  6. Рис.5. Вибір завантаження Windows з DVD-приводу
  7. Рис.6. Меню BIOS нетбука Lenovo S10-2
  8. Рис.7. Установка режиму сумісності ОС нетбука Lenovo S10-2

  Оптимізація і прискорення комп'ютера.
  установка Windows

  Особливості установки Windows XP на ноутбуки Asus і ін.

  В попередній статті був детально розглянутий процес заміни операційної системи (ОС) Vista на Windows XP для ноутбуків Emachines. Нагадаю, що установка Windows XP c CD / DVD диска починається зі зміни параметрів запуску комп'ютера, що визначаються BIOS. Через відмінності прошивок BIOS неможливо точно вказати порядок дій для конкретної моделі ноутбука, але в будь-якому випадку, необхідно задати запуск комп'ютера з приводу читання компакт-дисків для зміни налаштувань SATA - IDE. Перше зазвичай не викликає проблем, а ось знайти пункт в меню, де задається заміна SATA - IDE трохи складніше.

  Як відомо, завдяки BIOS, завантаження комп'ютера відбувається в два етапи: спочатку завантажується сама BIOS, що враховує особливості конкретного комп'ютера, а потім виконується завантаження операційної системи. В результаті відразу після завантаження BIOS ми можемо виробляти читання-запис з жорсткого диска, користуватися клавіатурою, дисководом і деякими іншими пристроями, необхідними для запуску операційної системи. .

  Для входу в меню BIOS потрібно відразу після включення комп'ютера натиснути клавішу F2 (в деяких моделях - Delete). При цьому завантаження комп'ютера зупиняється і на синьому екрані з'являється меню, кількість і склад пунктів якого залежать від фірми-розробника і номера версії BIOS. Тепер можна внести зміни в умови завантаження. Розглянемо кілька прикладів.

  1. Для ноутбука Emachines Е-510 у вікні установок BIOS переходимо на вкладку Main (Основні) (рис.1) і клавішами вперед / назад, вгору / вниз і Enter (Введення) встановлюємо для жорсткого диска параметр Sata Mode: [IDE Mode ].


  Рис.1. Вікно початкових установок BIOS - розділ Main (Основний)

  Потім переходимо на вкладку Boot (Завантаження) і клавішами F5 / F6 перемещаем вгору пункт завантаження з DVD-приводу (рис.2).


  Рис.2. Вікно початкових установок BIOS - розділ Boot (Завантаження)

  Далі вставляємо в дисковод інсталяційний диск Windows XP і виходимо з меню установок BIOS, натиснувши F10 - Enter.

  2. Для ноутбука Asus (модель K50JL) в меню BIOS переходимо на закладку Advanced, як показано на рис.3:


  Рис.3. Вікно початкових установок BIOS ноутбука Asus K50IJ

  Вибираємо пункт IDE Configuration, натискаємо Enter і встановлюємо для SATA Operation Mode режим сумісності Compatible - рис.4:


  Рис.4. Вибір режиму IDE - SATA

  Потім переходимо в закладку вибору пристрою початкового завантаження Boot і призначаємо завантаження ОС з DVD-приводу, якщо, звичайно, саме з нього ви збираєтеся встановлювати Windows XP - рис.5.


  Рис.5. Вибір завантаження Windows з DVD-приводу

  Виходимо з меню BIOS, натиснувши F10, і приступаємо до установки Windows XP c компакт-диска, як було описано раніше для ноутбука Emachines .

  3. Для нетбука Lenovo S10-2 після відкриття меню BIOS переходимо на закладку Configuration і клавішами вгору / вниз вибираємо пункт SATA Controller Mode - рис.6:


  Рис.6. Меню BIOS нетбука Lenovo S10-2

  Натискаємо Enter і встановлюємо режим сумісності Compatible - рис.7:


  Рис.7. Установка режиму сумісності ОС нетбука Lenovo S10-2

  Далі визначаємо пристрій початкового завантаження в закладці BOOT аналогічно попереднім ноутбуків. Так як в нетбуці Lenovo S10-2 відсутня DVD-привід, то завантажуватися можна або з зовнішнього приводу, або з USB-флешки. Особливості установки Windows з флешки розглянемо в статті "Установка Windows з флешки" .

  Описані приклади показують принцип підходу до змін, які необхідно внести в BIOS для установки на ноутбуках Windows XP. Ви легко зможете вносити необхідні зміни і в меню інших версій BIOS. Основне - знайти пункт вибору SATA - IDE і встановити режим сумісності Compatible або вибрати просто IDE, а потім визначити пристрій початкового завантаження в розділі BOOT.

  Основне - знайти пункт вибору SATA - IDE і встановити режим сумісності Compatible або вибрати просто IDE, а потім визначити пристрій початкового завантаження в розділі BOOT


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»