Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  УВАГА: Реальний заробіток на кліках без вкладень. Відео

  1. Дивіться відео про заробіток на кліках:
  2. Про що мова йде або що таке заробіток на кліках без вкладень з виведенням грошей?
  3. Скільки можна заробити на кліках: з праці і оплата
  4. Чим хороша робота на поштовика
  5. Сім типів заробітку на кліках без вкладень з виведенням грошей на карту
  6. Оплачувану серфінг по таймеру
  7. Платний перегляд відео
  8. Гроші за відвідування онлайн-кінотеатрів
  9. Робота по накрутці на YouTube
  10. Автосерфінг в браузері
  11. Платний переглядання мемів и демотіваторів
  12. Читання новинних статей і публікацій
  13. Дошка пошани: кращі сайти для заробітку на кліках
  14. Робота на Seosprint
  15. Заробіток на кліках з моментальним виведенням грошей
  16. Як заробляти на Profitcentr відео:
  17. Що робити новачкові? Інструкція по заробітку на кліках для початківців
  18. Поради для хорошого заробітку на кліках
  19. Як залучати рефералів відео
  20. Чому вигідно бути моїм рефералом?
  21. Висновки

  Головне питання всіх новачків, початківців отримувати свій  дохід в інтернеті  - з чого почати і  як заробити в інтернеті новачкові

  Головне питання всіх новачків, початківців отримувати свій дохід в інтернеті - з чого почати і як заробити в інтернеті новачкові ? Запаморочливих ідей на старті кар'єри зазвичай не спостерігається, особливих навичок або зв'язків у середнього користувача Мережі теж немає, інвестувати в маловідомі фірми страшно - раптом привабливі обіцянки виявляться рекламою чергової фінансової піраміди?

  Вихід зі становища є, причому навіть не один. Варіант перший очевидний - підвищувати свою кваліфікацію до тих пір, поки ваші здібності не стануть рідкісним і затребуваним товаром. Варіант другий трохи цікавіше - ви можете знайти відносно просту роботу в мережі і вдосконалюватися, паралельно отримуючи хай невеликі, але гроші. Ніяких лохотронів - тільки чесний заробіток на кліках ( перегляд реклами , Роликів з YouTube і серфінг). Як заробляти в інтернеті на кліках ? Зараз дізнаєтеся!

  Дивіться відео про заробіток на кліках:

  Дивіться відео про заробіток на кліках:

  Про що мова йде або що таке заробіток на кліках без вкладень з виведенням грошей?

  У старі часи багато підприємців на зорі успіху займалися дуже простими речами - доставкою пошти, здачею "в оренду" ігрових комп'ютерних залів і відеосалонів, продажем ручок (згадайте американську літературу - всюди біографія щасливого бізнесмена починається з якихось підробітків в середній школі).

  У сучасному світі ситуація нітрохи не змінилася, тільки місце вулиць і другосортних контор зайняли, так звані клікові спонсори - сайти, де найпростіше заробити починаючому Інтернет-працівникові. Перейти по посиланню, подивитися коротке відео , Розгадати код перевірки можуть, по суті, все, а за допомогою поштовиків можна звернути ці нехитрі вміння себе на користь і отримати, так званий, заробіток на кліках без вкладень з виведенням грошей.

  Мільйони доларів це, звичайно, вам не принесе, але сколотити стартовий капітал і розібратися в подальших перспективах ви, при серйозному підході, зможете.

  Тепер давайте визначимося з термінологією Тепер давайте визначимося з термінологією. Серфінгом, в загальному випадку, називають будь-який цілеспрямований пошук інформації в Мережі. У нашому огляді це поняття варто трохи звузити - нас буде цікавити виключно оплачувану перегляд різноманітних сторінок.

  «Навіщо платити комусь за відвідування сайтів? Чи не простіше самостійно розкидати посилання по форумам і чекати візитів? »- запитаєте ви. Справа в тому, що серфінг, з точки зору замовника, це гарантований трафік, який без проблем можна конвертувати в гроші за допомогою мереж на зразок Google AdSense . А чи будуть переходи з «безкоштовних» гіперпосилань (і не видалить їх власник ресурсу) - велике питання.

  Тому існування клікових спонсорів (поштовиків, буксов та іншого) вигідно всім - від їх творців до власників сайтів і простих користувачів, які шукають можливості заробити в інтернеті прямо зараз . Про це говорить і статистика - в системах активної реклами по всьому світу зареєстровані мільйони чоловік, а 80% фрілансерів хоч раз, але пробували такий вид праці.

  Короткий список достоїнств платного серфінгу (заробітку на кліках від $ 1 до $ 5 за клік з моментальним виведенням грошей) включає в себе:

  1. Відсутність початкових вкладень.
  2. Порівняно низькі вимоги до працівника: якщо можете клацнути мишею по кнопці - прийняті.
  3. Можливість попрактикуватися в поводженні з електронним гаманцем .
  4. Можливість дізнатися більше про інші способах отримання доходу у Всесвітній Павутині.

  Розмір самого заробітку на кліках без вкладень з моментальним виведенням грошей залежить виключно від вашого терпіння - скільки посилань проклікаете, стільки і отримаєте Розмір самого заробітку на кліках без вкладень з моментальним виведенням грошей залежить виключно від вашого терпіння - скільки посилань проклікаете, стільки і отримаєте. Не любите монотонну роботу - не питання, можете спробувати себе в партнерських програмах або іграх з виведенням грошей . Хочете більше творчих завдань - знайдете їх на біржах копірайтингу або в процесі створення власного сайту.

  Якщо ви вже «підковані» в таких речах як програмування, SEO-оптимізація, електронна комерція, ніхто не примушує вас йти на Wmmail і працювати разом з новачками. Застосовуйте свої навички в тій області, яка вас приваблює - як відомо, найуспішніше ті, хто займається улюбленою справою.

  Але якщо рівень ваших умінь залишає бажати кращого, то букси і заробіток на кліках від 1 рубля за клік - якраз саме те для вас. Скільки ж за це платять?

  Скільки можна заробити на кліках: з праці і оплата

  Сума заробітку на кліках тут, як і в реальному житті, залежить від двох речей - де ви працюєте і чим ви займаєтеся. Якщо ви перебуваєте на сайті по кілька годин на день, виконуєте багато завдань і періодично запрошуєте на поштовик друзів і знайомих, то можете сміливо розраховувати на 5 - 20 доларів на добу. Якщо ж ви просто заглядаєте через день на годинку в систему, то дохід ваш буде невеликий (1 - 2 USD в день), але зате легкий в отриманні. У будь-якому випадку в програші ви точно не залишитеся і за допомогою кліків напевно зможете заробити перший долар в інтернеті!

  В цілому, умови віддаленої роботи на дому далеко не гірші: грошових вкладень від вас не потрібно, важким або особливо кваліфікованим така праця не назвеш - прекрасна підробіток для школяра , молодий матері в декреті , Самотнього пенсіонера або корисне проведення часу вільного часу в офісі на роботі.

  При наявності вільного часу і бажання можна зайнятися пошуком рефералів - людей, згодних зареєструватися на проекті з наданою вами посиланням. Всі зусилля в цьому напрямку, як правило, окупаються сторицею у вигляді відсотків від доходів запрошених, причому з їх боку втрати нульові - потрібні кошти платять буксу рекламодавці, яким вигідно, щоб в системі було, як можна більше потенційних виконавців.

  Заробіток на кліках в Інтернеті багато в чому нагадує  оплачувану перегляд відео  з тією різницею, що рекламний ролик зазвичай триває в кілька разів довше, ніж серфінг з підтвердженням через  капчу Заробіток на кліках в Інтернеті багато в чому нагадує оплачувану перегляд відео з тією різницею, що рекламний ролик зазвичай триває в кілька разів довше, ніж серфінг з підтвердженням через капчу . З іншого боку, і грошей за це дають набагато більше, так що результативність у другого виду діяльності, мабуть, більше, ніж у першого.

  Зрозуміло, що просто зайшовши на YouTube і прокрутивши кілька записів ви нічого не отримаєте - поділитися прибутком від AdSense та інших рекламних сервісів власники каналів готові виключно на поштовика.

  Це відносно новий тип розкрутки, який зараз активно використовується в Росії (та й в інших державах теж) для залучення унікальних відвідувачів на комерційні сайти Це відносно новий тип розкрутки, який зараз активно використовується в Росії (та й в інших державах теж) для залучення унікальних відвідувачів на комерційні сайти. Можна сказати, що технології піару в Інтернеті розвиваються разом з самої Світової організації Павутиною. У 90-х нечисленні тоді вебмастера активно застосовували старий добрий обмін посиланнями. На початку 2000-х кількість сторінок в Рунеті різко зросла: з'явилися прості конструктори на зразок narod.ru і chat.ru, а монетизація онлайн-ресурсів все ще була більшості в новинку. Стала затребуваною послуга обміну візитами, коли за серфінг чужих сайтів людина отримувала відвідувачів на свій.

  На Заході тим часом придумали «оплачувану пошту»: на забутих зараз німецьких і американських спонсорів користувач залишав адресу свого e-mail, на який потім систематично приходили повідомлення рекламного характеру. Вивести накопичену суму можна було в особистому кабінеті на картку, E-Gold або PayPal .

  Першим справжнім буксом став однойменний Bux.to, що закрився через кілька років через потужну конкуренцію. А зараз подібних систем, що у нас, що в англомовній частині Мережі хоч відбавляй.

  Флагманами області на сьогоднішній день є найпопулярніші Neobux і Clixsense, але покладатися виключно на них я вам не рекомендую. На таких проектах заробляють в інтернеті ті, хто працює в партнерській програмі і залучили вже сотні рефералів (або, в крайньому випадку, орендували вільних у системи). російські Wmmail і Profitcentr в цьому плані більш демократичні: отримати перші долари і рублі в інтернеті там можна масою альтернативних способів.

  Бажаючим заробити на відео я можу порадити два основних сайту - VkTarget і Seo Sprint . Виплати звідти йдуть на відомий сервіс платежів Webmoney, звідки без проблем можна перерахувати все зароблене на банківську карту - потрібен лише формальний атестат учасника.

  Виплати звідти йдуть на відомий сервіс платежів Webmoney, звідки без проблем можна перерахувати все зароблене на банківську карту - потрібен лише формальний атестат учасника

  Чим хороша робота на поштовика

  Власне, переваги подібної «комерції» вже були викладені тут, але нагадати і систематизувати вищесказане, я думаю, не завадить. Отже, заробіток на кліках без вкладень має чотири основних переваги:

  1. Не вимагає початкових вкладень. Винятком є ​​покупка преміум-акаунтів на американських буксах, проте багато прекрасно обходяться і без подібних «удосконалень».
  2. Відсутність конкуренції в межах окремих проектів - на великих сайтах (наприклад, Seo-Fast ) Завдань вистачає всім і завжди.
  3. Найпростіша методика роботи - не потрібно бути знавцем комп'ютера або бізнес-генієм, щоб заробити в інтернеті без вкладень що-небудь таким чином.
  4. Можливість паралельно освоювати інші види отримання прибутку, наприклад, можна вивчати HTML і PHP, одночасно збираючи гроші на реєстрацію домену (Dot.tk в Рунеті - не варіант, сайти з такими іменами помітно гірше індексуються «Яндексом», ніж портали з традиційним .ru або .com).

  Оплачувану перегляд відео і банерної реклами, а простіше кажучи заробіток на кліках без вкладень з виведенням грошей, є досить незвичайним, але цілком робочим способом отримання додаткових грошей, як мінімум, на кишенькові витрати. Він широко практикується, як початківцями Манімейкера, так і просунутими школярами, які вміють користуватися електронним гаманцем і функціоналом браузера ( очистка Cookies , установка розширень і доповнень).

  Реєструватися краще відразу на декількох сайтах-поштовика - це дасть вам доступ до більшої кількості серфінгу і завдань. Як правило, особливих відмінностей між різними поштовиками немає - змінюється хіба що дизайн, та й то зазвичай несуттєво. Не обмежуйте своє поле діяльності одним улюбленим напрямком, адже на хороших буксах завжди є не менше п'яти видів роботи, таких як:

  1. Звичайний і банерний серфінг.
  1. Читання оплачуваних листів.
  2. Проходження тестів за змістом сайту, який просувається.
  3. Виконує прості завдань (написати пост на форумі, завантажити файл, лайкнути запис на Facebook, подивитися ролик і багато інших).
  1. Пошук відповідей на питання рекламодавця (наприклад, який код з'явиться після розгадки 10 капч від CatCut).

  Не обов'язково приєднуватися до всіх існуючих проектів, підберіть кілька (до 4 - 6 штук) ресурсів, на яких вам буде цікаво і зручно заробляти на кліках. У кожного поштовика є свої «фішки», які виділяють його з інших, наприклад, на Socpublic величезну кількість завдань (три тисячі в день), на Wmmail є серія навчальних відео для новачків, а на Seo-Fast активно працюють скупники криптовалюта - досить заглянути у відповідний розділ, щоб вигідно продати сотню-іншу біткоіни або зібрані на кранах Сатоши.

  Дивитися рекламу з метою отримання доходу можна в декількох системах одночасно - багато ви від цього не втратите, якщо врахувати, які лохотрони найчастіше просуваються через серфінг Дивитися рекламу з метою отримання доходу можна в декількох системах одночасно - багато ви від цього не втратите, якщо врахувати, які лохотрони найчастіше просуваються через серфінг. Зате дохід ваш збільшиться в 3 - 4 рази при абсолютно рівних тимчасових витратах (при цьому пам'ятайте, що підтверджувати перегляд в ідеалі потрібно відразу ж, в іншому випадку програма ваше дію не зарахує і грошей вам не дістанеться).

  Єдиного тарифу на всіх буксах немає, є мінімальна сума оплати і особистий бюджет рекламодавця, виходячи з якого він і призначає винагороду за візит. Тому, на жаль, розмір прибутку від такої справи коливається в залежності від наявності щедрих оптимізаторів: в інший день можна зробити і п'ять доларів за вечір, а в інший хорошим показником будуть 50 центів. Ситуація не унікальна - в будь-якого різновиду онлайн-бізнесу бувають вдалі і не дуже періоди, а тому до цього потрібно просто бути готовим.

  Сім типів заробітку на кліках без вкладень з виведенням грошей на карту

  Є безліч способів повідомити про себе відвідувачам Всесвітньої Павутини: можна зняти відео і залити його на Vimeo або YouTube, можна замовити або зробити самостійно яскравий привабливий банер, можна, врешті-решт, просто розмістити на тематичному сайті опис свого проекту зі зворотним посиланням. Всі ці можливості доступні в даний час на поштовика. Після реєстрації на будь-якому надійному посереднику (список кращих сайтів і проектів по заробітку на кліках без вкладень з виведенням грошей на карту Ощадбанку буде приведений нижче в тексті даної статті), ви зможете заробляти від 200 до 500 рублів в день на таких основних способи, як:

  Оплачувану серфінг по таймеру

  Швидко і просто, але великих грошей від серфінгу з таймером не чекайте. Один перегляд займає від 5 секунд (в найдешевшому варіанті) до однієї хвилини, після завершення відліку з'являється віджет, на якому потрібно порахувати певні предмети або вирішити простий приклад. Даний спосіб хороший для недавно зареєстрованих працівників, яким потрібно зрозуміти що до чого і швидко набрати рейтинг на буксе, щоб увійти в число повноправних користувачів.

  Якщо створити акаунти на декількох буксах і кликати по 2 - 3 години в день, можна розраховувати на регулярні виплати в розмірі від 5 до 15 доларів Якщо створити акаунти на декількох буксах і кликати по 2 - 3 години в день, можна розраховувати на регулярні виплати в розмірі від 5 до 15 доларів. Начебто небагато, але на оплату мобільного або проїзду в транспорті вистачить.

  Платний перегляд відео

  Знову-таки, все легко і зрозуміло. Для отримання грошей на платному перегляді відео досить виконати три дії:

  • пройти реєстрацію на Wmmail , Seo Sprint або ForumOK (Можна відразу на всіх, це не заборонено);
  • знайти завдання по потрібній темі і взяти їх на виконання (а ось брати краще по одному, інакше є шанс прострочити замовлення);
  • подивитися ролик і надати докази перегляду (які - дивіться в умовах доручень. Звичайно потрібно ввести якийсь код з відео або відповісти на питання щодо його змісту).

  Гроші ви отримаєте відразу ж після оцінки рекламодавцем результатів вашої праці. Суми зазвичай невеликі (1-5 центів), але, як то кажуть, «море збирається з крапель». Інформацію з реклами краще пропускати повз вуха - гідні пропозиції там трапляються дуже і дуже рідко.

  Гроші за відвідування онлайн-кінотеатрів

  На перший погляд, логіки ніякої - сенс платити комусь за візити, якщо можна, навпаки, брати плату за скачування і показ фільмів На перший погляд, логіки ніякої - сенс платити комусь за візити, якщо можна, навпаки, брати плату за скачування і показ фільмів? Незважаючи на удавану невідповідність, отримати бонус за реєстрацію і активність на кіносайте цілком реально. Такі пропозиції періодично розміщуються в розділі «Інше» на буксах, а механізм отримання грошей за відвідування онлайн-кінотеатрів за своєю організацією нагадує форуми з оплатою і, частково, біткоіни-крани.

  Робота по накрутці на YouTube

  Відомо, що розкручений канал на цьому відеохостингу здатний приносити колосальний дохід на каналі YouTube . А тому послуги написання коментарів , Проставлення «плюсів», довготривалої підписки зараз затребувані, як ніколи. Причин, за якими автори щоденників і блогів замовляють їх, безліч (приватне марнославство, збільшення чисельних показників, бажання заявити про себе за допомогою Мережі), але результат один - всі ці люди готові запропонувати вам гроші всього лише за ознайомлення з короткими відеозаписами.

  Посередниками в роботі по накрутці на YouTube між вами і рекламодавцем виступають проекти, на кшталт вже багато разів згаданих, Wmmail і ForumOK . Іноді можна виявити навіть завдання по «негативною накрутці» - деякі блогери спеціально просять ставити мінуси і залишати негативні відгуки власникам ресурсів-конкурентів, але це вже інша історія.

  Ціни в цій області можуть бути будь-якими - все залежить від складності роботи і фінансових можливостей замовника. Крім того, багато що залежить від вашого вміння розпорядитися часом: якщо потрібно всього лише подивитися невеликий ролик, чому б не залишити вкладку з ним відкритою і не відправитися на пошуки інших цікавих доручень?

  Крім того, для використання всього функціоналу YouTube вам доведеться створити обліковий запис на порталі. Зробити це просто - достатньо завести аккаунт на Gmail і перейти на youtube.com, далі вам допоможуть підказки від Google. Раджу вам приєднатися також до Google+ - отримаєте доступ до завдань, пов'язаних з просуванням в даній соцмережі.

  Автосерфінг в браузері

  Воістину заробіток на кліках для ледачих: єдине, що має бути зроблено особисто вам - встановити одне або кілька розширень (SurfEarner, Teaser , Payad - вибирайте перевірені доповнення або потім не скаржтеся). Після цього вам залишиться лише відкривати на деякий час браузер з програмою-серферів і раз в пару днів запитувати виплати на електронний гаманець. Ну а якщо захочеться і попрацювати, то завжди можна залучити в систему нових рефералів - всі вищеназвані проекти мають прекрасну структуру партнерських відрахувань.

  Платний переглядання мемів и демотіваторів

  Такий Приємний метод Отримання доходу предлагает адміністрація сервісу  Uh Такий Приємний метод Отримання доходу предлагает адміністрація сервісу Uh.ru . Поряд з шкірними картинки там находится блок рекламних ПОСИЛАННЯ, что приносять гроші власникам сайту. Переглядаючи розважальний пост (причому без таймера і вимог до активності вікна), ви допомагаєте ресурсу заробляти, за що він ділиться з вами частиною цього прибутку. Вивести цей подарунок можна на WebMoney (R-гаманець) - інших платіжок тут, на жаль, не пропонується.

  Читання новинних статей і публікацій

  Приблизно те ж, що і серфінг, тільки організовано витонченіше. Гіперпосилання вставлені в текст новини, ненав'язливо пропонує читачеві той чи інший товар або послугу.

  Дошка пошани: кращі сайти для заробітку на кліках

  Сайтів для заробітку на кліках (поштовиків і буксов) в Інтернеті - сила-силенна. Але своєчасно і порівняно швидко (ніхто ж не хоче тижнями чекати приходу одного долара?) Платять, скажімо так, не всі проекти з цього розмаїття. Та й роботи на дрібних сайтах часом вистачає далеко не всім - рекламодавці не купують там перегляди, так як бояться, що охоплення аудиторії буде недостатнім і піар-кампанія просто не окупиться.

  На щастя, на тих сайтах для кліків, опис яких ви знайдете нижче, ніяких проблем, як правило, не виникає - адміністрація та технічна підтримка зацікавлені в тому, щоб забезпечити всім учасникам найбільш комфортні умови праці.

  Отже, давайте перерахуємо ті сайти для заробітку на кліках, які дійсно можна назвати кращими, на яких вигідно просувати свої сторінки і заробляти на кліках:

  Seosprint

  Все, про що говорилося в попередній частині нашого огляду, є тут Все, про що говорилося в попередній частині нашого огляду, є тут. Виведення грошей дозволений на WebMoney, Qiwi, Яндекс гроші , Payeer і ще пару гаманців. На прив'язаний до профілю гаманець кошти приходять моментально, навіть якщо мова йде про перерахування мінімальної суми. Варто також відзначити регулярні заохочення для активних виконавців, що забезпечують стабільний дохід не тільки собі і реферера, але і всьому ресурсу в цілому - таким учасникам можуть видати грошовий приз або подарувати рефералів.

  Seosprint - це не тільки кращий, але і мій улюблений сайт. Рекомендую!

  Робота на Seosprint

  Робота на Seosprint

  Перейти на сайт: Seosprint

  Wmmail

  Перший російськомовний букс, що з'явився в уже далекому 2004 році Перший російськомовний букс, що з'явився в уже далекому 2004 році. Головними перевагами можна назвати зручний інтерфейс, увагу до проблем користувачів з боку адміністрації, Автовиплати на WMZ і Payeer (Яндекс.Деньги підключені, але функція виведення працює тільки для верифікованих гаманців), а також хороший захист облікових записів - крім звичайних логіна і пароля тут використовується «пароль для платежів» обійти який, скажімо так, досить непросто. Проект славиться великою кількістю оплачуваних листів, та й платні перегляди відео в цій системі наявні десь по десятку в день.

  Перейти на сайт: Wmmail

  Wmzona

  Стабільний і шановний поштовик, нехай і не «наздогнав» свого часу таких лідерів, як Wmmail і Seosprint Стабільний і шановний поштовик, нехай і не «наздогнав» свого часу таких лідерів, як Wmmail і Seosprint. Роботи дуже багато - є завдання, серфінг, біржа статей , Проводяться змагання з покеру з грошовими призами, за окремою посиланням доступний набір програм для Майнінг на ігровий відеокарти. Платять в доларах, але, на жаль, тільки на WebMoney і з відносно високою мінімалкою, що залежить від рівня довіри атестата.

  Перейти на сайт: Wmzona

  Seo-Fast

  Заснований в 2012 році, працює і платить досі Заснований в 2012 році, працює і платить досі. Вважається одним з найбільш простих і надійних сайтів для заробітку в інтернеті на кліках, успішно конкуруючи в цьому питанні навіть з гігантом Seosprint. Може бути рекомендований початківцям: завдань тут багато, і всі різні - є шанс визначитися, що саме ви віддаєте перевагу і в чому здатні досягти успіху. Висновок дозволений на всі популярні гаманці (від WebMoney до Payeer), мінімальна сума виплати відсутня (для WMR) або не перевищує 5 рублів (для інших систем, крім, може бути, Perfect Money ).

  Перейти на сайт: Seo-Fast

  VkTarget

  Відомий сервіс розкрутки і  підробітку в соціальних мережах Відомий сервіс розкрутки і підробітку в соціальних мережах . Пропонує масу доручень, пов'язаних з переглядом відео та підпискою на канали YouTube, проте головними джерелами грошей тут є просування ВКонтакте (лайки, позитивні і не дуже коментарі, репости) і партнерська програма - запросивши пару знайомих, ви помітно збільшите розмір свого доходу.

  Перейти на сайт: VkTarget

  Vip promotion

  Доларовий брат-близнюк Сеоспрінта, створений для рекламодавців, що вважають за краще розрахунки в іноземній валюті і користувачів, що бажають її накопичувати Доларовий брат-близнюк Сеоспрінта, створений для рекламодавців, що вважають за краще розрахунки в іноземній валюті і користувачів, що бажають її накопичувати. Настільки активної діяльності, як рублевий сайт, не веде, але постійні замовники там є, а, отже, і завдання теж. Відмінним чином працює служба підтримки - задайте будь-яке питання, і відповідь не змусить себе чекати. З тією ж швидкістю йдуть і виплати, особливо на WM-гаманець: використання цієї системи заохочується на проекті введенням нульової мінімалки.

  Перейти на сайт: Vip promotion

  Socpublic

  Відносно молодий проект, все ще розвивається і набирає популярність серед SEO-фахівців Відносно молодий проект, все ще розвивається і набирає популярність серед SEO-фахівців. Щедро роздає бонуси, залучаючи нових любителів серфінгу і «завдань на п'ять хвилин». Присутній реферальная система і конкурси від власників букса. Дуже непоганий варіант отримання додаткових 500 рублів в день без вкладень , так і не тільки.

  Перейти на сайт: Socpublic

  P2P

  Розробка авторів Seo-Fast, що вже дозволяє зарахувати даний проект до списку вартих уваги Розробка авторів Seo-Fast, що вже дозволяє зарахувати даний проект до списку вартих уваги. Для роботи в системі необхідно зареєструватися на офіційному сайті і встановити браузерні розширення. Після цього в нижньому кутку вікна вашого оглядача почнуть з'являтися невеликі рекламні повідомлення, за зовнішнім виглядом нагадують банери або посилальні блоки. Після клацання мишею вони зникнуть, на ваш внутрішній рахунок надійде деяка сума, і можна буде чекати надходження нових картинок - оголошення в мережу P2P подаються із завидною регулярністю.

  Перейти на сайт: P2P

  Web-Ip

  Цікавою особливістю букса є наявність біржі рефералів, на якій можна продати або купити права на отримання відрахувань від залучених Цікавою особливістю букса є наявність біржі рефералів, на якій можна продати або купити права на отримання відрахувань від залучених. Взагалі, партнерська програма цього поштовика - окрема тема для розмови. Ніде, крім як тут, розмір комісійних не досягає 10% на декількох рівнях. Запрошувати сюди теж нескладно - який працівник Всесвітньої Павутини відмовиться від таких «булочок», як швидкий серфінг і високооплачувані завдання з виведенням на будь-яку платіжку при наборі всього лише 5 рублів? Варто зауважити, що і надійність Web-Ip сумнівів не викликає - даний сервіс функціонує протягом декількох років і згортати свою діяльність не збирається.

  Перейти на сайт: Web-Ip

  ProfitCentr

  Дешева рекламний майданчик, яка приваблює масу рекламодавців з самим різним бюджетом Дешева рекламний майданчик, яка приваблює масу рекламодавців з самим різним бюджетом. Вартість доступних завдань залежить від вашого рейтингу - досвідченим і перевіреним виконавцям довіряють більш складні і, відповідно, дорогі доручення. Набрати бали можна, збираючи щоденні бонуси і виводячи великі суми (від 10 рублів) на WebMoney або телефон. Реферальная система дворівнева - запросивши кількох партнерів і навчивши їх основам, в результаті ви отримаєте потужну команду і непоганий пасивний дохід від рефералах . Цю практику потім можна буде застосувати на інших буксах - саме так найчастіше народжується прибутковий Інтернет-бизне с.

  Перейти на сайт: Profitcentr

  Щоб збільшити свої доходи, реєструйтеся і заробляйте не в одному проекті, а відразу в декількох і концентруйтеся на виконанні завдань, суть простих кліків саме в цьому. На виконання завдань і можна отримати основний прибуток.

  У міру знаходження і тестування мною нових, справді вартісних і надійних з точки зору виплат проектів, я буду доповнювати свої сайти для кліків.

  Заробіток на кліках з моментальним виведенням грошей

  Існує і заробіток на кліках з моментальним виведенням грошей. Що таке моментальний висновок Існує і заробіток на кліках з моментальним виведенням грошей грошей? Це коли Ви назбирали якусь суму грошей, хочете її вивести собі на гаманець і Вам не доводиться чекати кілька днів поки адміністрація даного сайту перерахує Вам гроші. В даному випадку виплати моментальні (інстант). Натиснули кнопку вивести кошти і перевіряйте гаманець, тобто виплати проводяться автоматично.

  Дохід з моментальним виведенням грошей без вкладень дуже подобається всім новачкам, так як новачки завжди спочатку сумніваються, чи виплатить проект накопичені гроші чи ні? А багато хто відразу не впевнені, що збираються довго кликати, але спробувати що це таке хочеться. Тому відмінний варіант для таких користувачів. Спробувати і відразу переконатися, що платять, відчути смак інтернетівських грошей так сказати. Адже поки не побачиш перші виведені гроші взагалі дуже складно повірити в реальність заробітку на кліках.

  Отже, ось ті сайти, які надають заробіток на кліках з моментальним виведенням грошей. Болісно чекати проведення виплати на них не доведеться. Працюйте і виводите гроші моментально. Всі ці сайти по заробітку на кліках вже були мною розглянуті вище, але якщо ви цікавитеся проектами саме з моментальним виведенням грошей, то не зайвим буде ще раз їх згадати:

  1. Profitcentr . Для тих користувачів, які вже були знайомі з проектом Seo sprint даний сайт-поштовик здасться вельми знайомим. І функціонал все той же і інтерфейс дуже схожий. Нічого нового і нетрадиційного Ви тут при все бажанні не знайдете. Читайте листи, дивіться сайти, виконуйте завдання і отримуйте гроші. Виведення грошей моментальний і без обмеження по мінімальній сумі. Просто ідеальний варіант для знайомства з кліками.

  Як заробляти на Profitcentr відео:

  Як заробляти на Profitcentr відео:

  2. Seo-fast . Близько 7000 різних цікавих завдань чекають Вас. Дуже багато рекламодавців, так що без роботи не залишитесь. Стабільні моментальні виплати без мінімальної суми. І хоча проект порівняно молодий, вже виплачено виконавцям більше 30 млн. Рублів.

  Рублів

  3. Socpublic . Працює вже з далекого 2008 року. Виплачено понад 20 млн. Рублів, в даний час більше 600 тисяч користувачів. Дуже багато різноманітних завдань. Відмінність цього сайту від інших в постійному проведенні якихось акцій, розіграші призів, отримання бонусів і т.д. Перша виплата все-таки повинна пройти перевірку от1 до 4-х днів, після чого стануть доступні автоматичні, тобто миттєві виплати. Виводити гроші можете або на Webmoney, або на Payeer .

  Ось такий він цей заробіток на кліках з моментальним виведенням грошей. Звичайно проектів для простих кліків, які моментально виплачують гроші набагато більше. Але я навмисне не став приводити їх Вам, так як у мене немає повної впевненості в серйозності їхніх намірів і в довгостроковій роботі. Такі проекти ростуть як гриби після дощу, відкриваються, закриваються, змінюють назви, знову відкриваються, тому я привів Вам лише старі, добрі сайти-поштовики, які справно виплачують гроші і на яких я сам працюю і розміщую свої різні завдання.

  Що робити новачкові? Інструкція по заробітку на кліках для початківців

  Отже, якщо ви тільки що дізналися про існування буксов, на яких можна заробляти на простих кліках і вже хочете попрацювати на них, ці поради - для вас.

  Подібних сайтів в Мережі - безліч, але будь-якого уваги гідні далеко не всі Подібних сайтів в Мережі - безліч, але будь-якого уваги гідні далеко не всі. Немає сенсу реєструватися на десятках однакових ресурсів - ви все одно не встигнете проявити себе всюди, так що не витрачайте дорогоцінний час. Десять кращих проектів для заробітку на кліках представлені в попередньому розділі, більше, власне, нічого особливо цікавого в російській сегменті Інтернету не спостерігається.

  Поради для хорошого заробітку на кліках

  Рада 1: Не займайтеся кліками на шкоду роботі або навчанню: серфінг і повноцінна зайнятість з регулярною зарплатою - дві різні речі. Віддати перевагу віртуальну професію реальної розумно буде тоді, коли дохід від неї перевищить або хоча б зрівняється з вашим нинішнім.

  Рада 2: Регулярно користуватися буксами можуть тільки ті, у кого підключений безлімітний Інтернет - на завантаження посилань (щодо відео я вже мовчу) йде чимало трафіку, і якщо обсяг входять даних обмежений спочатку, особливо підзаробити ви не зможете.

  Рада 3: Не стійте на місці, вивчайте нові напрямки, такі як копірайтинг (Написання статей на замовлення), торгівля бінарними опціонами (Підходить для людей з економічною освітою), програмування і верстка сайтів (вдосконалюйте свої технічні знання, без них неможливо підтримувати на плаву сучасний онлайн-бізнес).

  А тепер власне і анонсована вище інструкція для початківців. Для роботи на будь-якому поштовику доведеться зробити кілька простих, але обов'язкових речей:

  1. Створити адресу електронної пошти. У наші дні він, як правило, є у всіх, так що на цьому я докладно зупинятися не буду.
  2. Створити гаманець в системі безготівкових розрахунків. Без нього вам буде елементарно нікуди приймати гроші, а тому варто все-таки зробити вибір на користь однієї з існуючих платіжних доручень. Зазвичай початківцям манімейкерам рекомендують WebMoney - цей сервіс відрізняється надійністю, популярний в Рунеті, працює не тільки з рублями і доларами, але і з іншими національними валютами (гривня, тенге, білоруський рубль). Реєстрація на webmoney.ru безкоштовна, а гроші на обслуговування системи беруться з комісій за перекази коштів.
  3. Створити обліковий запис на поштовику. Якщо впоралися з попереднім пунктом, то це питання займе у вас не більше 5 хвилин.
  4. Власне, робота на проекті. Куди йти і що робити, дивіться вище. Згодом ви, можливо, відкриєте для себе і більш просунуті варіанти на кшталт доходу на своєму сайті , Але для початку зійде і серфінг.

  Якщо ви відчуваєте в собі наявність дару переконання і вміння домовлятися з людьми, обов'язково спробуйте залучити на будь-який з ресурсів десяток-другий рефералів. Можете не чіпати своїх друзів - просто помістіть оголошення десь ВКонтакте (бажано, в тематичній групі) або на великому форумі і наберіться терпіння - все вийде, якщо не поспішати і не кидати почате на півдорозі. В Інтернеті лежить безліч безкоштовних курсів по роботі з партнерами - вивчіть їх, візьміть на озброєння чужий досвід.

  Дуже зручно зареєструватися відразу в декількох таких проектах і запрошувати собі рефералів з одного проекту в інший Дуже зручно зареєструватися відразу в декількох таких проектах і запрошувати собі рефералів з одного проекту в інший. Для цього на обраному сайті поштовику розмістіть відповідне завдання по набору рефералів в інший проект. Повірте реферальная програма в подібних проектах дуже вигідна. Якщо Ви активно станете запрошувати рефералів з інших проектів, то зможете отримувати набагато більше, ніж працюючи самостійно. Причому повністю пасивно!

  Як залучати рефералів відео

  Як залучати рефералів відео

  Чому вигідно бути моїм рефералом?

  Все просто. Всім своїм рефералам, які зареєструвалися на сайтах-поштовика я допомагаю, регулярно відчуваю різні нові методики роботи в поштовиків і знайомлю всіх своїх рефералів з результатами. Будь-який з Вас може звернутися до мене за різного роду консультацією по внутрішній пошті в такому проекті. І нарешті: для своїх кращих рефералів я використовую систему бонусів, інформацію про яких Ви зможете отримати по внутрішній пошті в проекті після реєстрації в ньому.

  Висновки

  Прості кліки - далеко не найгірший спосіб спробувати себе у фрілансі . Серйозними грошима це назвати не можна, але для новачка і такі гроші, мабуть, будуть хорошим результатом.

  Багато Інтернет-підприємці, зараз провідні семінари і тренінги про досягнення успіху, починали як недосвідчені клікери, але піднялися на вищий рівень, завдяки винахідливості і любові до експериментів Багато Інтернет-підприємці, зараз провідні семінари і тренінги про досягнення успіху, починали як недосвідчені клікери, але піднялися на вищий рівень, завдяки винахідливості і любові до експериментів. Не соромтеся пробувати щось нове - регулярні зміни рятують життя від перетворення в стояче болото. Пошукайте робочі схеми в Мережі, і ви самі здивуєтеся різноманіттю існуючих способів стати багатим.

  Реклами в сучасному світі - хоч відбавляй. Індустрія піару, напевно, буде існувати завжди, адже поки товари виробляються, їх треба продавати, а щоб продати річ, потрібно звернути на неї увагу потенційного покупця. І якщо раніше в хід йшли паперові оголошення і вивіски, то зараз вони, вслід за книгами і газетами, взяли електронний вигляд. А деякі рекламодавці заради успіху своїх кампаній готові навіть заплатити глядачам - так чому б не розглянути цю пропозицію всерйоз і підзаробити?

  Вам такоже буде цікаво:

  - Як заробити на введенні капчі

  - Як заробити в інтернеті з вкладеннями

  - Ігри з Виведення грошей

  "ОЦЕНИТЕ ЛАСКА прочитавши статтю, Аджея МІ намагались СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ ВАС"

  «Навіщо платити комусь за відвідування сайтів?
  Чи не простіше самостійно розкидати посилання по форумам і чекати візитів?
  Скільки ж за це платять?
  Ніхто ж не хоче тижнями чекати приходу одного долара?
  Що робити новачкові?
  А деякі рекламодавці заради успіху своїх кампаній готові навіть заплатити глядачам - так чому б не розглянути цю пропозицію всерйоз і підзаробити?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»