Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  В візит-центрі заповідника «Хакаський» пройшла нарада на тему «Інформаційні технології як інструмент просування регіонального туристичного продукту"

  Державне автономне установа Республіки Хакасія «Центр інформатизації та нових технологій Республіки Хакасія» провело виїзну нараду в візит-центрі заповідника «Хакаський» «Інформаційні технології як інструмент просування регіонального туристичного продукту».

  У роботі взяли участь представники Апарату Уряду Республіки Хакасія, Державного комітету по туризму Республіки Хакасія, Туристського інформаційного центру Республіки Хакасія, заповідників «Хакаський» і «Саяно-Шушенській», Хакасского республіканського відділення «Російського географічного товариства».

  - Хакасія - самобутній регіон, який називають археологічної Меккою. Сьогоднішня нарада - репетиція готовність сформувати системний підхід демонстрації хакаських багатств через інформаційні технології, - зазначив у вітальному слові виконуючий обов'язки заступника Керівника Апарату Уряду Республіки Хакасія Леонід Єрьомін.

  Директор ГАУ РХ «Цинтія Хакасії» Костянтин Новоторженцев провів презентацію проекту «Сакрос». Це віртуальна копія реального світу, яка об'єднує в собі екскурсію по Хакасії на різних мовах, мультимедійну енциклопедію і бібліотеку даних про Хакасії, музей, природний парк, наукову лабораторію. Цей проект - можливість для кожного віртуально опинитися в будь-якому куточку нашої Хакасії в минулому або сьогоденні, поповнити знання про пам'ятки археології, об'єкти культурної спадщини, багатому рослинному і тваринному світі та багато іншого.

  Також учасники наради обговорили технологічні рішення в сфері інформатизації для туристичної галузі, перспективи впровадження інформаційних технологій в сферу туризму на території Республіки Хакасія, просування туристичного потенціалу республіки в віртуальному інтернет-просторі.

  На завершення заходу представники Хакасского республіканського відділення «Російського географічного товариства» і заповідника «Хакаський» вручили подячні листи директору ГАУ РХ «Цинтія Хакасії» Костянтину Новоторженцеву за розвиток і просування IT-технологій, що сприяють розвитку соціально-економічного сектора Республіки Хакасія.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»