Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Вартість просування сайту

  1. Вартість просування сайту Вартість просування визначається обраної схеми роботи. Ми пропонуємо 2...
  2. Просування по трафіку
  3. Вартість створення сайту

  Вартість просування сайту

  Вартість просування визначається обраної схеми роботи. Ми пропонуємо 2 варіанти:

  1. просування по позиціях,
  2. просування по трафіку.

  Вибір схеми роботи визначається специфікою бізнесу, структурою сайту, кількістю пошукових запитів, завданнями клієнта.

  Просування по позиціях

  Вартість в цьому випадку формується згідно з обраними словосполученням для просування. У кожної просуває фрази встановлена ​​вартість в день. Після гарантійного періоду, в середньому 4 місяці, оплата - тільки за результат. Клієнт оплачує тільки запити, що знаходяться в ТОП 10.

  Під час гарантійного періоду клієнт платить повну вартість запитів. Ми щомісяця надаємо повну звітність по проведеним роботам.

  Просування по трафіку

  При такій схемі роботи клієнт платить за збільшення числа відвідувачів з пошукових систем. Вартість просування по трафіку вважається від середнього значення відвідувачів в місяць. Перші 3 місяці - оплата фіксованого бюджету.

  Дата Всього відвідувачів з пошуку Середнє число відвідувачів Збільшення числа відвідувачів Вартість за відвідувача Позавчора 35 30 5 20 Вчора 35 30 5 20 Сьогодні 45 30 15 20 Фактична вартість за 3 дні = (5 + 5 + 15) × 20 = 500 руб.

  На час співпраці клієнтам надається доступ до кабінету, де видно динаміка позицій сайту за кожен день по просуваються запитам або статистика використання сайту і відвідувань з пошуку.

  Звертаючись до нас ви отримуєте адекватну оцінку вартості просування на основі аналізу потреб цільової аудиторії сайту. Для кожного окремо взятого сайту ми підбираємо обнародувано запити і розраховуємо вартість індивідуально.

  Мінімальний бюджет - 25 000 рублів на місяць.

  Вартість створення сайту

  Ціноутворення в створенні сайтів прямо пов'язане з обсягом робіт. Підсумкову вартість визначає тип майбутнього проекту - буде це корпоративний сайт, інтернет-магазин або складне рішення, чи необхідна інтеграція з зовнішніми системами.

  Вартість сайту складається з вартості кожного етапу:

  1. Створення логотипу і фірмового стилю.
  2. Створення проектної документації: SEO-проектування, розробка прототипів з урахуванням рекомендацій для пошукової оптимізації, написання специфікації з описом структури, функціонала і основних процесів.
  3. Дизайн сторінок сайту і макети екранів для мобільних пристроїв.
  4. Верстка.
  5. Програмування.

  подивіться портфоліо з виконаними проектами, щоб отримати інформацію про рівень і вартості робіт. Для точної оцінки проекту звертайтесь до наших менеджерів онлайн або по телефону.

  Середня вартість розробки проекту 200 000 - 350 000 рублів.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»