Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Ваш бізнес в соцмережах є, а толку від цього немає. В чому причина?

  1. Ведення сторінки. Найпоширеніші помилки.
  2. Неякісні ілюстрації, недбале оформлення
  3. Відверто рекламний контент, надлишок тегів
  4. нерегулярні публікації
  5. Спілкування з передплатниками
  6. Рекламна компанія. Що може піти не так?

  Стаття написана в рамках статейного конкурсу Serpstat і SEOnews . Умови конкурсу .

  У вашій компанії є сторінка в соціальних мережах, ви ведете її, пишете пости, здобуваєте передплатників і начебто все добре. Але тільки результату чомусь немає: продажів вона не приносить, а в групі тиша. В чому причина? У статті ми розберемо кілька найбільш поширених помилок просування в соціальних мережах.

  Перш ніж перейти до помилок, зупинимося і вирішимо, чи потрібно вам взагалі бути в соцмережах.

  Найголовніша помилка - завести сторінку просто тому що так треба, бо «так у всіх». Перш ніж заводити сторінку в соцмережах, визначте, навіщо вона потрібна. Соцмережі вирішують конкретні завдання бізнесу: продажі, підтримка користувачів і спілкування з ними, відпрацювання негативу, підвищення лояльності до бренду, збільшення охоплення, впізнаваності, поширення важливої ​​інформації. Вести соцмережі «просто так, щоб було» - безглузда витрата грошей. Краще програти в казино: ймовірність відбити гроші така ж, але хоча б витратите красиво.

  Якщо з B2C-компаніями все зрозуміло, то з B2B-сектором складніше. Наприклад, навіщо підприємствам важкої промисловості заводити сторінку в соцмережах? Сенс в цьому є: для них це може стати іміджевої історією. Просувати сторінку серед звичайних людей таким компаніям в рази складніше. Кому цікаво читати про бетонні плити і металообробні верстати? Однак все можливо, якщо пости щирі, творчі та оригінальні. Передплатники щедро віддячать компанію увагою. Згадаймо історію успіху Facebook-аккаунта Кубаньжелдормарш або інстаграма Саратовського заводу бетонних сумішей, які завірусілісь завдяки цікавій подачі:

  Згадаймо історію успіху Facebook-аккаунта  Кубаньжелдормарш  або  інстаграма  Саратовського заводу бетонних сумішей, які завірусілісь завдяки цікавій подачі:

  Це доводить, що вся справа в хорошому контенті. Однак його підготовка забирає багато часу або грошей. Тому п режде ніж закладати в рекламний бюджет витрати на соцмережі, чітко визначте мету сторінки. Вирішіть, чого ви хочете досягти з її допомогою і чи готові ви вкладатися в створення цікавого і корисного контенту.

  Ще одна помилка - постійна гонка за передплатниками. Як це не парадоксально, але не всім потрібні мільйони передплатників.

  Типова ситуація: приходить клієнт зі сфери нерухомості і ставить в якості KPI «приріст абонентів в групах РК». Зрозуміло, люди навряд чи будуть підписуватися на ЖК, якщо не живуть і не збираються жити в ньому. Однак спроби пояснити це клієнту не приводять до успіху. В результаті ми отримуємо надзвичайно дорогих передплатників низької якості (тих, хто бездумно підписується на сотні сторінок без прицілу на покупку), слабкий рівень залученості аудиторії в активність на сторінці (ER - «Engagement Rate») і незадоволеного клієнта, у якого після запуску сторінки продажу НЕ рвонули вгору.

  Правильно в цьому випадку було б вести хороший трафік на сайт, де збирати зацікавлених користувачів формами захоплення. Потім, грізно потрясаючи google-доком з контактами, вимагати від відділу продажів якісного прозвона, щоб ніхто не пішов без квартири.

  Зрозуміло, не існує однозначної відповіді на питання, скільки передплатників потрібно. Давайте приймемо за вступну, що вам вони потрібні і ви хочете, щоб їх число зростало. Як не злити в ненажерливу пащу рекламного кабінету гроші безглуздо і нещадно?

  Ведення сторінки. Найпоширеніші помилки.

  нерелевантні контент

  Якщо ви ведете групу салону краси або будівельного магазина, не потрібно забивати стрічку новин смішними картинками, мемамі, фотографіями з кавою і написом «З добрим ранком!». На сторінці повинен бути тільки той контент, який має пряме або непряме відношення до її темі. Якщо користувач хоче подивитися веселі гифки, він підпишеться на сторінку «Веселі гифки». У групі компанії такий контент виглядає як мінімум недоречно, а іноді просто дратує.

  Неякісні ілюстрації, недбале оформлення

  Для ілюстрацій використовуйте зображення високої якості. Не потрібно змагатися в стисненні фото, не економте місце - у всіх зараз досить швидкий інтернет. І звичайно, дивіться, щоб пости виглядали органічно.

  Від такого поста в стрічці хочеться лягти і заплакати. І зовсім не хочеться набирати номер телефону і записуватися на прийом до лікаря.

  Також дуже важлива читабельність постів. Якщо вам є, що сказати, прослідкуйте, щоб текст не був довгою простирадлом. Розбийте його на смислові блоки, додайте марковані списки. Якщо інформації багато, створіть вікі-сторінку, з ілюстраціями та корисними посиланнями. Як це робити, можна почитати тут .

  Відверто рекламний контент, надлишок тегів

  Відверто рекламний контент, надлишок тегів

  Пости краще робити в єдиному оформленні, підготувати інформативну і красиву обкладинку, розробити свою систему хештегов для навігації по розділах. Спільнота з першого погляду повинно бути охайним і зручним. Законів юзабіліті в соцмережах ніхто не відміняв.

  нерегулярні публікації

  У разі оновлення групу раз в декілька місяців, про неї просто забудуть. Необов'язково робити по 4 пости в день і брати новини з повітря. Нехай новини будуть трохи рідше, 2-5 разів на тиждень, але це буде якісний і цікавий користувачам матеріал.

  Спілкування з передплатниками

  Боюся здатися очевидною, але спам потрібно видаляти, а на коментарі користувачів давати оперативну відповідь. Якщо користувач бачить, що на питання інших передплатників відповіли через пару днів, своє питання він ставити не буде. А то зацукрувати, поки чекаєш. Рекомендований час відповіді - 1-2 години, але чим швидше, тим краще. Щоб не пропустити коментарі, налаштуйте повідомлення в телеграм або на пошту за допомогою спеціального сервісу . Він коштує недорого, але зате так ви точно не пропустіть клієнта.

  І звичайно, уникайте зайвої формальності у відповідях. Користувач хоче отримати відповідь від живої людини, а не чергову відписку «Спасибі за звернення, ваша думка дуже важливо для нас».

  Користувач хоче отримати відповідь від живої людини, а не чергову відписку «Спасибі за звернення, ваша думка дуже важливо для нас»

  Навіть банки (серйозна організація!) дозволяють собі людське спілкування з клієнтами в інтернеті, чим ви гірші?

  Рекламна компанія. Що може піти не так?

  Ви запускаєте рекламну кампанію до того, як приведете своє співтовариство в порядок.

  Людина, клікаючи по рекламі, заходить в ваше співтовариство, але бачить поки що сиру і нецікаву сторінку. Або він не знаходить подробиць про пропозицію, яка привернула його в оголошенні.

  Або він не знаходить подробиць про пропозицію, яка привернула його в оголошенні

  Що він зробить? Так просто піде звідти і не повернеться, найближчим часом точно. А гроші і сили на його залучення вже витрачені.

  Тому перш ніж починати розкручувати свою спільноту в соцмережах, оцініть його з критичної точки зору. Навіщо комусь, крім вас і ваших співробітників, підписуватися на аккаунт? Продумайте стратегію, пропишіть контент-план, ведіть співтовариство відповідно до плану пару-трійку тижнів, подивіться, як існуючі передплатники реагують на пости. Скорегуйте план відповідно до нових даних. І тільки потім, коли переконаєтеся, що ваша сторінка на висоті, запускайте рекламну кампанію.

  «Наша цільова аудиторія - це успішні чоловіки і жінки від 20 років з достатком вище середнього»

  Насправді, це не цільова аудиторія. Це невиразні уявлення про цільову аудиторію (ЦА), далекі від реальності як зірка TRAPPIST-1 з сімома екзопланетами від планети Земля. Таких даних недостатньо для того, щоб привернути до своєї групи увагу людей, яким це може бути цікаво.

  Чи знаєте ви, чим цікавиться більшість ваших клієнтів, в яких групах вони складаються?

  Чи знаєте ви, чим цікавиться більшість ваших клієнтів, в яких групах вони складаються

  Є кілька способів знайти свою ЦА. Причому для різних соцмереж вони різні. Ця інформація гідна окремого матеріалу, тому поки коротко зупинимося на головних з них.

  ВКонтакте. За допомогою спеціальних парсеров - церебро , TargetHunter , Pepper ninja або Segmento target - можна знайти групи, в яких сидять ваші передплатники. Потім ви можете таргінг на інших передплатників цих груп.

  Facebook / Instagram. В налаштуваннях ЦА можна вказати категорії інтересів, які мають найтісніший вашим користувачам. Не варто також забувати про look-alike, алгоритм якого дозволяє знайти людей, схожих на передплатників вашої спільноти та відвідувачів сайту.

  Однокласники. У MyTarget ви можете запустити рекламу на учасників спільнот і схожу аудиторію, знайти ЦА за інтересами, демографічними параметрами, ступеня зайнятості і середнього доходу. Крім того, ви можете зібрати аудиторію за списком запитів, як в контекстній рекламі. В даному випадку будуть враховуватися запити в пошуковій системі mail.ru.

  Незрозуміло, де дізнатися подробиці

  Користувач повинен бачити відповідь на своє питання ВІДРАЗУ як переходить в рекламоване співтовариство. Якщо він його не побачить, то довго в ньому не затримається. Таким чином, перше, що повинен побачити користувач перейшовши за посиланням, - подробиці рекламного пропозиції, яке йому сподобалося. Закріпіть інформацію в шапці.

  Те почуття, коли тобі не терпиться дізнатися, чому Віка кинула Саню, а в джерелі вже сто років тому видалили цю історію ...

  Одне речення на всіх і всі за одного

  Якщо ви з'ясували, що серед вашої цільової аудиторії є любителі пастелі та шанувальники акрилових фарб, зверніться до них безпосередньо. Не потрібно писати: «У нашому інтернет-магазині найприємніші ціни для художників». Е то занадто загальні фрази, які мало кого зацікавлять.

  Більше конкретики, менше води:

  «Знижка на набори акрилових фарб тільки для передплатників нашої групи». Таргетіруем на активних користувачів груп, пов'язаних з акрилом.

  «Спеціальна пропозиція на всі види пастелі по промокодом« PASTELTHEBEST »в нашому інтернет-магазині». Таргетіруем на активних користувачів груп, пов'язаних з пастельними крейдою.

  Показуємо рекламу тим, хто її не розуміє

  Якщо мова йде про міста, де багато туристів або приїжджих, не забудьте виставити в налаштуваннях мову. Навіщо витрачати покази на китайських туристів?

  Ігноруємо вже готові ресурси

  Якщо у вас є сайт, то гріх ним не скористатися для просування вашої сторінки. Обов'язково помістіть на чільне місце віджети соцмереж. Посилання на групу потрібно додати в розділ «контакти». Також можна запросити людей в ваше співтовариство, розмістивши адресу облікового запису на роздавальної листівці або ролл-апі.

  Розігруємо iPhone 7

  Конкурс повинен бути пов'язаний з діяльністю компанії! Від одноманітних розіграшів айфонів в групах, які пов'язані з продукцією Apple, люди втомилися більше, ніж Хью Джекман від ролі Росомахи. Підпишуться в основному прізоловов, які після закінчення конкурсу одпишуть. При цьому приз повинен бути цінним для вашої аудиторії.

  Для довідки: розіграш знижки 25% - це не дуже привабливо. Розігрувати знижки взагалі не круто, приз повинен бути конкретним.

  Взагалі, конкурси - це тема, гідна окремої статті. Але якщо коротко, то перед запуском перевірте себе по чек-листу:

  1. проста механіка, яка не суперечить правилам соціальної мережі і зрозуміло описана в правилах;
  2. привабливий приз;
  3. чіткі часові рамки;
  4. розгорнуті правила конкурсу в прикріплених документах.

  Чим дорожче приз, тим складніше може бути механіка. Приклад: розігруємо набір каструль - конкурс репоста. Розігруємо весілля під ключ в Венеції - багатоетапний конкурс з відеороликами від кандидатів і голосуванням.

  Реакція на такий конкурс може бути тільки «Е-е ... Що? Петухоматограф2001? »

  Рекламуємо в спільнотах навмання

  Вибирайте спільноти для реклами серед тих, що ви отримали за допомогою парсеров цільової аудиторії. Перевіряйте групи на фейки, загляньте в НС рекламодавців ВКонтакте , А пост максимально адаптуйте під контент групи.

  Паблік про дизайн, відео - про сукні. Логічніше було б підібрати для посіву спільноти з жіночою тематикою. Ну і подумати над описом, звичайно.

  Наприклад, для одного дослідження нам потрібно було зібрати якомога більше самих різних респондентів - і гуманітаріїв, і технарів, і захоплюються езотерикою, і віруючих в Летючого макаронного монстра. Для цього ми вибрали кілька великих тематичних груп, проаналізували найпопулярніші пости і зробили рекламні повідомлення по їх зразком. Для любителів езотерики - дівчину на тлі моря і багатозначний посил «Пізнай себе», для технарів - адаптували професійну жарт і написали заклик допомогти в дослідженні, а для пастафаріанцев ... А для пастафаріанцев нічого не робили, я їх сюди заради красного слівця приписала.

  Суть в тому, що нативна реклама в тренді. Чи не дратуйте користувачів відвертою рекламою, впишіть її максимально органічно в тематику майданчики.

  Користуємося численними сервісами «для миттєвої розкрутки»

  В інтернеті маса сірих і чорних методів накрутки. Чому не потрібно накручувати ботів навіть «на перших порах, щоб групи була не марна» і до чого може привести масслайкінг і массфоловінг в Instagram? Все просто - це може привести до бану.

  Навіть якщо вашу групу ВКонтакте якимось дивом не заблокували після накрутки 300-400 ботів, це легко можуть зробити через місяць або навіть через півроку після протиправних дій. Ви вже давно забудете про якихось ботів, запустіть таргет, зберете нових передплатників, зробите конкурси. А одного прекрасного ранку зайдете в мережу і побачите таке:

  А одного прекрасного ранку зайдете в мережу і побачите таке:

  І вам дуже пощастить, якщо попадеться добрий модератор, який групу розблокує. Втім, на всі переговори і відкладене відновлення піде не менше місяця.

  Instagram останнім часом сильно закручує гайки і банить навіть тих, хто дотримується мінімальні ліміти при масових підписках і лайок. Тому, якщо не хочете втратити все, що нажито непосильною працею в соцмережах, просувайтеся по-білому.

  резюме

  SMM може стати сильним інструментом просування для вашого бізнесу. З його допомогою можна вирішити багато завдань: залучити нових клієнтів, утримати старих, підвищити лояльність користувачів і відпрацювати негатив. Більш того, деякі компанії просуваються тільки за допомогою SMM і прекрасно себе почувають. Однак, щоб домогтися гарних результатів, для початку слід не допускати безглуздих помилок і слідувати базовим правилам:

  • Визначте для себе, яка мета вашої сторінки. Який результат ви від неї чекаєте? Залежно від цього, сформуйте завдання, стратегію і тактику для досягнення цього результату.
  • Не шкодуйте часу і сил на виробництво унікального, живого і цікавого контенту, який вписується в тематику групи і який хочеться читати, лайкать і репоста.
  • Любіть своїх користувачів, відповідайте на їхні запитання, спілкуйтеся з ними живим людським мовою
  • Тримайте свою сторінку в порядку, стежте за охайністю і акуратністю.
  • Чітко і конкретно визначте свою ЦА.
  • Запускайте рекламну кампанію тільки в тому випадку, якщо впевнені, що ваша сторінка повністю до цього готова.
  • Додайте важливу інформацію на видному місці.
  • Не забувайте використовувати сайт і інші ресурси для залучення передплатників.
  • Влаштовуйте цікаві і зрозумілі конкурси з цінними призами, пов'язаними з тематикою вашої групи.
  • Залучайте нових передплатників за допомогою персоналізованого пропозиції.
  • Розміщуйте рекламу спільноти на відповідних його темі майданчиках.
  • Уникайте «сірих» методів розкрутки.

  І нехай буде з вами сила.

  Лада Сардак, SMM-фахівець

  Що може піти не так?
  В чому причина?
  Наприклад, навіщо підприємствам важкої промисловості заводити сторінку в соцмережах?
  Кому цікаво читати про бетонні плити і металообробні верстати?
  Як не злити в ненажерливу пащу рекламного кабінету гроші безглуздо і нещадно?
  Що може піти не так?
  Що він зробить?
  Навіщо комусь, крім вас і ваших співробітників, підписуватися на аккаунт?
  Чи знаєте ви, чим цікавиться більшість ваших клієнтів, в яких групах вони складаються?
  Навіщо витрачати покази на китайських туристів?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»