Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Важливість блогів

  1. 1. Блоги покращують рейтинг Google
  2. 2. Блоги є гнучким і доповнюють вашу загальну стратегію
  3. 3. Блоги є надійними та інформативними
  4. 4. Повідомлення в блогах є ідеальним місцем для внутрішніх посилань
  5. Блоги постійно важливі
  6. 1. Наберемо SEO та рейтинги сторінок
  7. 2. Закріплюйте свій профіль ключових слів
  8. 3. Збільшити вміст соціальних медіа
  9. Як до блогу послідовно
  10. 1. Використовуйте редакційний календар!
  11. 2. Знайте, коли на аутсорсинг написання блогу
  12. Блоги не йдуть нікуди

  Примітка редактора: цю публікацію було спочатку опубліковано в грудні 2015 року. Хоча блогів так само важливий, як і раніше, ми побачили можливість включити ще більш корисні оновлення щодо важливості блогів і як він є критичним для успіху вашої загальної маркетингової стратегії.

  Протягом багатьох років маркетологи підкреслювали важливості блогів для цифрового успіху. Але це вже 2018 рік. Чому блогів все ще важливий і як агенції та підприємства повинні використовувати свої ресурси в блогах?

  Примітка редактора: цю публікацію було спочатку опубліковано в грудні 2015 року

  Чому важливо блогування (так, як і раніше)

  У той час, коли багато брендів обертаються в напрямку більшого обсягу маркетингу відео та соціальних медіа, чи є блог ще важливим? Відповідь - гучний «так!» Для підприємств, які тільки починають розробляти маркетингову стратегію, блоги є маркетинговим інструментом з низьким бар'єром для входу та відчутним виграшем. Для більш відомих брендів блог є ідеальним орієнтиром для багатогранної маркетингової стратегії.

  Постійно оновлюваний, високоякісний блог залишається ідеальним способом залучення трафіку та розширення вашого бренду. Як наші друзі в Crazy Egg вказати , коли блог управляється добре, це підвищує ваші вхідні призводить в основному. Google любить м'ясистий, часто оновлюваний блог, нагороджуючи великим вмістом більш високі рейтинги пошукових систем як загальну тенденцію.

  Блоги також є ідеальним засобом для створення голосу бренду, стають відомими для клієнтів і зростаючої лояльності. Чудовий блог показує, що ваш бренд має свою унікальну особистість, має багато цікавої інформації, що знаходить, і варто проводити час.

  Що інший маркетинговий інструмент приносить потенціал, допомагає вам створити свою власну унікальну присутність у вашій ніші і встановить вас як лідера думки, без необхідності повномасштабного маркетингового відділу або величезного бюджету?

  Ось кілька конкретних прикладів важливості блогів, які слід пам'ятати:

  1. Блоги покращують рейтинг Google

  Насправді, просто мати блог на вашому сайті покращує ваш рейтинг Google на стільки, скільки 434% ! Регулярне блоги з високою якістю вмісту покращують ваш рейтинг Google ще більш різко.

  Просто мати веб-сайт недостатньо. Google заохочує сайти, які публікують послідовний інформативний вміст, який надає відвідувачам фактичну цінність. Щойно оновлений вміст ще краще. Блоги залишаються найкращим способом витягнути це.

  2. Блоги є гнучким і доповнюють вашу загальну стратегію

  Блоги адаптуються і є ідеальним доповненням до інших аспектів вашої маркетингової стратегії. Створення електронної книги, щоб віддати на ваш сайт? Ваші блоги протягом наступних кількох місяців дозволять кожному відточувати тему, охоплену вашою електронною книгою, і посилатися на вашу цільову сторінку електронної книги.

  Блоги також можуть бути корисними як якір для вашого оновлення соціальних медіа . Коли ви публікуєте нову публікацію в блозі, яку ви з радістю поділите, виконайте це через соціальні канали. Ви можете виявити, що читачі натискають на ваш блог, читають кілька повідомлень, а потім повертаються до оновлення статусу Facebook, щоб коментувати свої думки. Ваша аудиторія незабаром дізнається, що ви надаєте корисний, цікавий, унікальний вміст на різних платформах, що дозволяє їм займатися, однак найкраще для них.

  Блоги, створення відео-контенту та прохолодна завантажувана графіка, а також регулярне оновлення Facebook або Twitter - це все важливо! Продумана маркетингова стратегія складається з декількох рухомих частин, які допомагають виділити один одного. А оскільки блогги розроблені для того, щоб бути гнучкими, ви можете повертати свою стратегію з часом, оскільки ваші маркетингові потреби змінюються. Хочете націлити конкретні місцеві ключові слова SEO ? Створіть стратегію ведення блогів навколо цих ключових слів, поки не з'явиться новий пріоритет.

  3. Блоги є надійними та інформативними

  Так, ваші послідовники натискатимуть швидке відео з нудьги або цікавості. Але коли вони хочуть глибше копатися і дізнатися більше, вони звернуться до ваших останніх повідомлень у блозі.

  Короткі блоги розміром укусів - це чудовий спосіб поділитися унікальним заходом на певну тему у вашій галузі, швидко вивчити нову функцію або продукт, або навіть поговорити про книгу або подкаст, який ви знаєте, що ваші читачі полюблять.

  Посади довгої форми , з іншого боку, дозволяють вам піти глибше і стати довіреною владою на те, що ви найстрашніше або обізнаніші. Добре вивчений, вдумливий пост блогу може допомогти вам стати думав лідер у певній області вашої ніші таким чином, що соціальні медіа та інші форми цифрового маркетингу навряд чи будуть досягнуті.

  4. Повідомлення в блогах є ідеальним місцем для внутрішніх посилань

  Внутрішні посилання заохочуйте своїх клієнтів і читачів витрачати більше часу на ваш сайт. Блог є найбільш інтуїтивним і логічним місцем для роботи в цих посиланнях, незалежно від того, чи ведуть вони до відповідних публікацій у блогах, служб або продуктів.

  До тих пір, поки ви посилаєтеся на відповідні сторінки, використовуючи прив'язку тексту, що має сенс для ваших читачів, блоги є найбільш ефективним способом залучити читачів до того, щоб витрачати більше часу на вивчення вашого сайту.

  Ось приклад: скажімо, ви - стартап моди, що блогів про важливість торгових виставок, як спосіб розширити охоплення вашого бренду та отримати свій продукт перед більшою кількістю клієнтів. Ви можете використовувати щось на зразок "охопити більшу кількість клієнтів" як опорний текст для додаткової посади про важливість залучення соціальних медіа для модних підприємств. Ваші читачі дізнаються про багато корисних уроків, які вони можуть застосувати до власної маркетингової стратегії, тому що вони слідували за посиланням на ваш блог.

  Блоги постійно важливі

  Як ви можете бачити, блоги так само важливі, як і раніше у 2018 році. Але важливо мати на увазі, що в той час, як просто блог взагалі є чудовим початком, він також повинен постійно оновлюватися.

  Спокусливо обробляти кожен пост з точністю літературного шедевра. Зрештою, ви хочете, щоб ваш блог був відображенням цінностей вашої компанії. Якщо у вас є час зробити це - чудово! Але будьте обережні: ви витрачаєте стільки часу на вдосконалення своїх повідомлень, які ви не публікуєте так часто і настільки ж послідовно, як ви повинні?

  Суть в тому, що в той час як якість вашого контенту має значення, як часто ви публікуєте та оновлюєте цей вміст є дуже важливим. Балансування відносин між якістю і частотою є настільки критичним.

  Ось чому ви повинні докладати зусиль йти в ногу з послідовним графіком публікацій підтримувати свіжий вміст:

  1. Наберемо SEO та рейтинги сторінок

  Чим частіше ви оновлюєте свій сайт новим контентом, тим більше можливостей ви маєте для зміцнення вашого SEO і індексуються вище пошуковими системами.

  Ось як це працює : пошукові системи, такі як Google, використовують веб-сканери на основі алгоритмів для індексування мільярдних веб-сайтів, які існують сьогодні. Ці сканери класифікують сайти на основі різноманітних факторів, таких як вхідні посилання, час користувача на сайті, зручність мобільного зв'язку та багато іншого.

  Пошукові системи регулярно сканують ваш сайт, шукаючи новий вміст . Навіть якщо ви не публікуєте новий вміст, пошукові системи все одно будуть сканувати цю сторінку. Але якщо ви часто публікуєте нову, якісну інформацію, ви збільшуєте свої шанси на ранжування ще краще під час наступного сканування вашого сайту.

  Інші фактори, що впливають на ваш SEO та ряди сторінок, включають створення мережі вхідних посилань із зовнішніх джерел. Отримання інших авторитетних сайтів для посилання на ваш сайт є дуже потужним сигналом для пошукових систем, що інформація на вашому сайті або сторінці є надійним джерелом. Найкращий спосіб зробити це - опублікувати вміст, на який хочете зв'язати інші сайти, і робити це часто!

  Ніколи не варто недооцінювати силу нових, оновлених і регулярних блогів як фактор оптимізації пошукових систем і рейтингу сторінок. Ніколи не варто недооцінювати силу нових, оновлених і регулярних блогів як фактор оптимізації пошукових систем і рейтингу сторінок

  2. Закріплюйте свій профіль ключових слів

  Переваги SEO регулярного блогів для бізнесу виходити за межі результатів індексації та сканування. Важливість написання блогу послідовно також походить від збільшення можливостей збільшити кількість і діапазон ключових слів, для яких ви ранжуєтеся.

  Наприклад: якщо ви - ветеринар, який хоче допомогти і приваблює місцевих власників домашніх тварин до вашого веб-сайту, є ймовірність, що потенційні клієнти шукатимуть ключові слова, що походять від "стоматологічної допомоги собакам" до "хвороб пташиного перу".

  Якщо ви часто оновлюєте свій блог, ви можете присвятити окремі повідомлення широкий спектр ключових слів пов'язані з вашим бізнесом і збільшують шанси потенційних клієнтів, які використовують дуже конкретні ключові слова, знайти вас у Google, Bing або Yahoo.

  Часті оновлення також дозволяють відвідувати певні аудиторії за допомогою спеціалізованих ключових слів, наприклад, місцевої аудиторії, зберігаючи при цьому широкий спектр ключових слів, для яких потрібно додати рейтинг.

  3. Збільшити вміст соціальних медіа

  Якщо ви не в меншості серед малого та середнього бізнесу, ваш веб-сайт, швидше за все, не єдиний шлях, який ви використовуєте для просування своїх послуг у цифровому світі. Сподіваємося, у вас також є два облікові записи соціальних медіа, на яких часто зустрічається вміст так само важливо, як і на вашому блозі .

  Чому важливі соціальні оновлення? У статті для Моза Ларрі Кім вивчив, що таке Характер взаємозв'язку знаходиться між пошуковими рейтингами і соціальними акціями . Він каже: «Якщо ви взагалі зробили будь-який SEO, ви, напевно, помітили, що історії, які добре класифікуються, як правило, мають високу соціальну частку».

  Кім зазначає, що публікації з високим рівнем залучення та великою кількістю акцій приходять з того самого вмісту, який отримує вищі рейтинги кліків у результатах пошуку. У кінцевому підсумку, Кім стверджує:

  Об'яви Facebook, алгоритм новин Facebook, Google AdWords, а також все більш органічний пошук Google - це всі системи, що регулюються системами машинного навчання, які винагороджують чудову взаємодію з більшою видимістю.

  Що таке винос? Чим частіше ви публікуєте зоряний вміст у соціальних мережах, тим більше можливостей ви отримаєте для взаємодії. Тут знову ми бачимо зв'язок між якістю і частотою. Чим більше взаємодії, тим краще. Це мистецтво авторів вмісту навчилися опанувати різні тактики .

  Звичайно, придумати якісний контент не завжди легко. Після теорії Кіма про соціальні медіа та органічний пошук, ви повинні поділитися своїм вмістом, який вже добре працює в органічних пошуках і навпаки. Блоги та соціальні медіа грають добре разом: у вашому блозі живе високоякісний, цінний вміст, а ваші соціальні профілі - це місця, де ви розділяєте свої публікації в блогах з максимально широкою аудиторією.

  З важливістю блогів послідовно і часто встановлюється, наступне питання, на яке потрібно відповісти, це: наскільки часто ви блог? Проста відповідь: без шкоди для якості. Балансування відносин між якістю та частотою є запорукою успішного розвитку присутності в Інтернеті та отримання клієнтів.

  Добре, але як ви це зробите?

  Добре, але як ви це зробите

  Як до блогу послідовно

  Блоги на постійній, частої основі можуть звучати як неможливе завдання, коли ви вже не вистачає часу. Правда полягає в тому, що блоги подібні до будь-якої іншої корисної для вас звички: як тільки ви зробите її пріоритетним і вписуєтеся в свій щотижневий графік, ви будете дивуватися, як ви коли-небудь жили без нього.

  Ось як можна зробити цю "неможливу" завдання можливою.

  1. Використовуйте редакційний календар!

  Першим кроком до постійного блогу є створення та дотримання редакційного календаря. Це дає змогу регулярно вести блог-графік. Просто виділіть деякий час для мозкового штурму місяця або чверті теми блогу це буде цікаво писати, але також допоможе вам побудувати свою маркетингову стратегію.

  Заплануйте керовану кількість блогів на тиждень (починайте з низького рівня та збільшуйте їх, як тільки можете). Налаштуйте сповіщення щодо календаря або використовуйте для себе та своєї команди програми робочого процесу, такі як Trello або Asana, щоб залишатися підзвітними один одному. Звідти, календар буде робити багато логістичної роботи для вас.

  У Verblio (раніше BlogMutt), ми віримо так сильно у важливість хорошого редакційного календаря, який ми створили, завантажити безкоштовно !

  2. Знайте, коли на аутсорсинг написання блогу

  Якщо ви витрачаєте годинник щотижня, дивлячись на екран вашого ноутбука, і хочете, щоб порожній документ магічно став переконливим повідомленням у блозі, це, ймовірно час для аутсорсингу блог. Кожен власник бізнесу та засновник стартапу знає про небезпеку намагатися зробити все самостійно. Ви швидко згораєте, ваша робота стає посередньою, і ви починаєте сумніватися, чому ви коли-небудь стали власним босом.

  На щастя, у блогах є власний бухгалтерський облік у списку речей, які просто мають найбільший сенс аутсорсинг експертам . Незалежно від того, чи не ви не вистачаєте часу, письмо не є вашим головним талантом у житті, або ви отримуєте блок головного письменника щоразу, коли ви навіть думаєте про блоги, аутсорсинг - це спосіб узяти це завдання з вашої пластини і переконатися, що він дійсно зроблений і справляється добре.

  Блоги не йдуть нікуди

  Ми дійсно не можемо підкреслити важливість блогу як ключового елементу вашої маркетингової стратегії. Блоги не застаріли - насправді, це швидкий, сучасний і адаптивний спосіб відразу вразив кілька маркетингових цілей . У будь-який час, коли ви замислюєтеся, чому важливо вести блоги, просто знайдіть час, щоб поглянути на показники до та після блогу, включаючи взаємодію з клієнтами, рейтинг ключових слів і час, витрачений на ваш веб-сайт для кожного відвідування.

  І якщо все це звучить чудово, але у вас просто немає часу або ноу-хау, щоб зробити блог ще вигіднішим для вашого бізнесу, бренду або організації, зв’яжіться з Verblio про нашу послуги створення вмісту . Ми завжди раді показати свою платформу і відповісти на запитання для тих, хто цікавиться через екскурсію або консультація по телефону .

  Чому блогів все ще важливий і як агенції та підприємства повинні використовувати свої ресурси в блогах?
  Створення електронної книги, щоб віддати на ваш сайт?
  Але будьте обережні: ви витрачаєте стільки часу на вдосконалення своїх повідомлень, які ви не публікуєте так часто і настільки ж послідовно, як ви повинні?
  Чому важливі соціальні оновлення?
  Що таке винос?
  З важливістю блогів послідовно і часто встановлюється, наступне питання, на яке потрібно відповісти, це: наскільки часто ви блог?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»