Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Важливість SEO у підборі персоналу

  1. За Aleyx Perks Рекрутери більше не можуть ігнорувати силу пошукової оптимізації (SEO); коли зроблено...
  2. Рейтинг для ключових слів ніші
  3. Унікальний залучення кандидата
  4. Вражаючі клієнти

  За Aleyx Perks

  Рекрутери більше не можуть ігнорувати силу пошукової оптимізації (SEO); коли зроблено належним чином, SEO може принести багато переваг для будь-якого бізнес-підбору персоналу. У переповненому ринку бренди підбору персоналу повинні робити все можливе, щоб залишатися на крок попереду інших.

  Що може зробити SEO для вашого підбору персоналу?

  Що може зробити SEO для вашого підбору персоналу

  У такому конкурентоспроможному ринку стратегія SEO має вирішальне значення для брендів, які прагнуть зайняти попереду своїх конкурентів. Є два основних способи залучення трафіку на ваш сайт: пошукова оптимізація, яка є процесом отримання органічного (безкоштовного) трафіку на ваш сайт, і Pay-per-Click (PPC), який розміщує рекламу на пошукових системах, як Google.

  Обидві стратегії є дуже ефективними, і бренди підбору персоналу повинні реалізовувати їх для максимізації їхнього впливу. Ми будемо обговорювати SEO у цій статті, але ключ до обох цих стратегій буде дуже цілеспрямованим. Якщо ваш веб-сайт визначено за певними ключовими словами у вашій галузі, ви можете довести свою цінність до клієнтів, отримати вакансії та залучити унікальних кандидатів.

  Рейтинг для ключових слів ніші

  Ваш веб-сайт вже буде знайдено в Google, коли ви шукаєте назву вашої компанії, але якщо хтось не чув про вас і спеціально шукає вашу компанію, це не допоможе вам. Ви повинні бути знайдені для конкретних ключових слів у вашій ніші ринку.

  Багато агентств з підбору персоналу намагаються класифікувати свою нішу, за якою слідує термін "агентство по підбору персоналу", однак мало хто шукає "агентства з підбору персоналу". Більшість людей шукають роботу, тому важливо визначити свою нішу і термін "робочі місця".

  Наприклад, якщо ви є агентством з набору будівель у Йорку, ви можете обрати ранг «Робота у будівництві в Йорку»; просто уявіть результати, які ви могли б отримати від цього - що б рейтинг для цих ключових слів зробив для вашого бізнесу?

  Унікальний залучення кандидата

  Я б сказав, що поточний економічний клімат вплинув на стратегії SEO. Оскільки в багатьох галузях економіки спостерігається зростання, а на ринок приходять ще багато робочих місць, компанії з підбору персоналу повинні замислюватися над тим, щоб залучити унікальних кандидатів. Це все про те, щоб знайти правильних талантів перед конкурентами і забезпечити їхній сайт для відповідних пошукових термінів, що допоможе досягти цього.

  Ми всі стаємо більш пристрасними, коли йдеться про пошук робочих місць. Дослідження Google виявило, що 88% кандидатів починають пошук роботи на Google, після чого вони відвідають численні веб-сайти та правління, які з'являються на першій сторінці Google для обраного пошуку роботи.

  Уявіть собі, якщо ви могли б зловити цих підкованих кандидатів перед вашими конкурентами, замість того, щоб намагатися залучити їх на дошці, яка наповнена рекламою ваших конкурентів, в марних надіях, що ваше оголошення - це те, що вони вирішили продовжити.

  Ловити цих унікальних кандидатів до того, як вони перейдуть до основних рад працевлаштування, важливо, тому що вони набагато рідше контактували з іншими рекрутерами, тобто ви надсилаєте кандидатів, яких ваш клієнт ніколи не бачив.

  Вражаючі клієнти

  Ми всі хочемо вразити наших клієнтів і довести нашу цінність до їхнього бізнесу.

  Замість того, щоб повідомляти клієнту, що роблять всі інші:

  "Я спеціаліст"

  "У мене є база даних, повна потрібних кандидатів"

  "Ми на чолі"

  "Ми рекламуємо на популярних дошках роботи"

  Доведіть їм, що ви маєте перевагу, показуючи їм ваш сайт високий для певних ключових слів, підкреслюючи, що ви відрізняються від ваших конкурентів і наполегливо працюють, щоб переконатися, що ви доставляєте найкращі результати.

  Вона також дозволяє їм знати, що ви можете знайти тих унікальних кандидатів, яким вони відчайдушно потребують.

  Як ви всі знаєте, у багатьох галузях існує дефіцит талантів, і, заспокоюючи клієнтів, ви можете доставити потрібний талант, вони побачать цінність і нагородять вас більшою кількістю бізнесу - це те, що ми всі хочемо.

  Так що у вас є. Ключові фактори, чому SEO є важливим для кожного бізнес-підбору персоналу. Кандидати і клієнти, це те, що вам потрібно, і це те, що хороший SEO може доставити. У ці дні ви повинні робити більше, щоб виділитися з ваших конкурентів і SEO дійсно може допомогти вам досягти цього.

  У частині 2 ми покажемо вам, як все це можливо, принесуть вам кілька чудових порад щодо реалізації стратегії SEO, тому тримайте очі очищеними від цього.


  Про автора

  Aleyx Perks є керівником Digital at JobFruit , компанія, яка надає спеціалізовані дошки для працевлаштування компаній. Щоб отримати додаткову інформацію, слідуйте за нами @JobFruit

  Повернутися до блогів набору персоналу

  Соціальний прокат - Агентство соціальних медіа для рекрутерів та малого бізнесу. Завдяки відмінним відгукам агентства соціальних медіа на Google і винятковим рівнем утримання клієнтів, команда Social Hire дійсно знає, що працює (і не менш важливо, що не працює). Чому б не залучити агентство з соціальних медіа, яке не тільки отримує результати, але і робить це за третину вартості залучення власного менеджера соціальних медіа? Просто натисніть кнопку "Забронювати дзвінок", щоб поговорити з нашою дружньою командою.

  Що може зробити SEO для вашого підбору персоналу?
  Чому б не залучити агентство з соціальних медіа, яке не тільки отримує результати, але і робить це за третину вартості залучення власного менеджера соціальних медіа?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»