Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Вдала оптимізація документообігу: МФУ Konica Minolta bizhub 227

  З кожним роком потік документів в сучасних офісах збільшується, і перед їхніми співробітниками постає завдання оптимізації документообігу, від вирішення якої, поряд з усім іншим, залежить ефективність бізнесу. Компанія Konica Minolta випустила на російський ринок монохромний лазерний багатофункціональний апарат Konica Minolta bizhub 227 формату А3, орієнтований на застосування в підприємствах, що належать до малого і середнього бізнесу. Він здатний істотно спростити виробничі процеси, а отже, заощадити ресурси компаній. Його-то ми і розглянемо.

  Його-то ми і розглянемо

  Протестований апарат комплектується жорстким диском місткістю 250 Гбайт, що забезпечує шифрування даних, модулем двостороннього друку, лотками загальної ємністю 1100 сторінок і реверсивним автоматичним пристроєм подачі оригіналів на скло сканера. Але слід зазначити, що останнім все ж є додатковою опцією. Взагалі, концепція цього апарату досить цікава - виробник пропонує базовий модуль, що дозволяє виконувати сканування, копіювання і друк. Крім того, за бажанням замовника, його можна оснастити безліччю додаткових функцій, таких як факс, АПД, лотки, тумби, фінішер, роздільники завдань, засоби безпеки і т.д. Саме це і впливає на кінцеву ціну пристрою.

  Місця для цього апарату потрібно не надто багато, так як він має порівняно невеликі для монохромних лазерних пристроїв такого класу розміри: 585 × 660 × 735 мм (в базовому варіанті). Керувати ним в автономному режимі можна за допомогою великого і якісного 7-дюймового дисплея з сенсорним покриттям. Воно непогано спрацьовує, чуйно реагуючи на дотики. Також в комплект поставки входить спеціальний стилус. Шкода тільки, що не можна регулювати нахил екрану, втім, має достатні для комфортної роботи кути огляду. Базове меню рясніє безліччю налаштувань, що спочатку викликає легку розгубленість, однак воно досить логічно, так що його неважко освоїти. Примітно те, що в апараті використовується відкрита програмна платформа і передбачена можливість змінити інтерфейс, повністю налаштувавши його під свої конкретні цілі і побажання користувачів.

  Апарат можна підключати не тільки в локальну офісну мережу, а й безпосередньо до ПК, за допомогою інтерфейсу USB. Це буває актуально для зовсім невеликих компаній, яким потрібні швидка монохромний друк документів форматом до А3 і кольорове сканування.

  Досліджувана нами модель була оснащена автоматичним податчиком матеріалів на скло сканера. Це незамінне, якщо потрібно відсканувати або скопіювати великий обсяг документів форматом до А3. Причому апарат звертається з ними цілком делікатно, що буває нечасто. Сканер, що має типове для офісних пристроїв дозвіл 600 × 600 точок, видає точні цифрові копії оригіналів. До того ж допускається коригувати документи в процесі роботи. Підтримуються автоматична обрізка, вирівнювання, розпізнавання і видалення порожніх сторінок. Отримані копії можна відправляти на вбудований в МФУ жорсткий диск, зовнішній USB-накопичувач (роз'єм для нього є на корпусі) або в локальну папку в мережі, а також відсилати по електронній пошті. Швидкість сканування висока, обробка кольорового оригіналу формату А4 з дозволом 300 ТНД займає близько 8 с. А для копіювання 10 аркушів йому буде потрібно близько 25 с. Рівень шуму при роботі порівняно низький. Сканування тестової шкали IT8 показало, цілком пристойні колірні характеристики пристрою, спостерігалося лише невелике відхилення по зеленому колірному каналу, що не критично.

  Сканування тестової шкали IT8 показало, цілком пристойні колірні характеристики пристрою, спостерігалося лише невелике відхилення по зеленому колірному каналу, що не критично

  Для подачі носіїв в процесі друку використовуються два касетних податчика, кожен з яких вміщує по 500 аркушів формату А3. Для нестандартних носіїв застосовується лоток ручної подачі ємністю до 100 аркушів. У разі великих обсягів друку сумарну ємність можна збільшити до 3600 сторінок, встановивши додаткові касетні модулі. Рекомендоване місячне навантаження на принтер пристрою становить до 10 тис. Сторінок. Він забезпечує виведення документів зі швидкістю до 22 стор / хв.

  Для захисту виведених документів можна використовувати не тільки PIN-код, а й повноцінну систему обмеження доступу ID & Print, яка може бути реалізована на рівні МФУ стандартними засобами і не вимагає додаткового ПЗ. Для забезпечення аутентифікації користувачів також доступні опціональні апаратні рішення в вигляді зчитувача карт або сканера малюнка капілярної сітки пальців ..

  У цій моделі велика увага приділена функціям мобільного друку. Так на лицьовій стороні апарату є NFC-мітка, що дозволяє одним лише дотиком до неї смартфона або планшета запустити процес друку або сканування, правда для цього доведеться встановити на мобільні пристрої додаткове ПО. Реалізована підтримка прямого друку з гаджетів Apple за допомогою Apple AirPrint. Також є можливість інтеграції з різноманітними хмарними сервісами.

  Також є можливість інтеграції з різноманітними хмарними сервісами

  Принтер пристрої успішно впорався з висновком як тексту, набраного кеглем різного розміру, так і бізнес-графіки. Друк штрихових зображень вдається йому просто відмінно. Він не економить тонер, а використовує стільки, скільки необхідно.

  Чорний тонер-картридж, розрахований на використання з Konica Minolta bizhub 227, має велику ємність, його орієнтовний ресурс 23000 відбитків, що на тлі аналогічних пристроїв інших виробників виглядає досить непогано. А ось інших варіантів тонер-картриджів, на жаль, немає. Встановлювати його гранично просто, і вдаватися до послуг сервісного інженера навряд чи доведеться. Потрібно лише відкинути кришку на лицьовій панелі та замінити відпрацьований новим. Орієнтовна вартість відбитка невелика і складає близько 0,0075 євро.

  Багатофункціональний пристрій Konica Minolta bizhub 227

  Компанія Konica Minolta випустила швидке і функціональне монохромне МФУ, що забезпечує хорошу якість друку. Воно має всі необхідні засоби для оптимізації офісного документообігу. До його переваг відносяться модульна концепція побудови, що дозволяє підібрати необхідну функціональність з урахуванням потреб замовника, широкі можливості роботи з мобільними пристроями, невисока вартість друку і дружній інтерфейс з хорошими можливостями персоналізації.

  До його переваг відносяться модульна концепція побудови, що дозволяє підібрати необхідну функціональність з урахуванням потреб замовника, широкі можливості роботи з мобільними пристроями, невисока вартість друку і дружній інтерфейс з хорошими можливостями персоналізації

  Оцінка: 85 балів

  Вартість пристрою * 162 000 руб.

  Виробник: Konica Minolta

  сайт: www.konicaminolta.ru

  * У конфігурації, наданої на тестування.

  Вдала оптимізація документообігу: МФУ Konica Minolta bizhub 227


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»