Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Веб-сайт "Perfect" у Majestic

  1. Як Величний Працює
  2. Чому це добре для нас?
  3. Ідеальний сайт
  4. Зведена сторінка Маджестіка
  5. Взаємозв'язок між TF і CF
  6. Довіра та досконалість сайту "Досконалий" сайту?
  7. Актуальний потік довіри
  8. «Досконалий» довірчий потік «Досконалого» сайту?
  9. Зовнішні зворотні посилання та посилання на домени
  10. Зовнішні зовнішні зворотні посилання та довідкові домени "Perfect"
  11. Урядові та освітні реферальні домени
  12. Урядові та освітні домени «Досконалого» сайту
  13. Пробіл зворотної лінії зв'язку
  14. Розподіл зворотного зв'язку сайту "Perfect"
  15. Якірний текст
  16. Текст "Яскравого" сайту "Ідеальний"
  17. Діагностика та виправлення вищого рейтингу.

  Є багато "Як" статей в Інтернеті про SEO інструменти. Я повинен знати, я написав кілька себе

  Є навіть багато повідомлень, написаних про конкретний інструмент SEO, про який я буду обговорювати сьогодні; Majestic.com .

  Проте, вміст завжди схожий на ті ж загальні поради щодо функціональності програмного забезпечення, і те, що ви можете використовувати для нього, що завжди вражає мене як один крок від того, що ми дійсно хочемо, як практикуючі SEO ...

  ... знаючи, що великий, природний сайт веб-сайту виглядає як у Majestic SEO, і, якщо наш веб-сайт не відповідає, як ми отримуємо це виглядає так.

  Це моя мотивація на цю посаду - щоб показати вам, що винятково здоровий і потужний, природний веб-сайт влади (звичайно, в термінах SEO) виглядає як у Majestic, і як ми можемо отримати такий сайт, якщо це не так.

  Як Величний Працює

  Давайте зробимо загальний матеріал таким чином, щоб ми могли перейти до чогось більш дієвого.

  Majestic є одним з найпотужніших програмного забезпечення для аналізу зв'язків в Інтернеті. Я дуже люблю його. Покладіть мене на пустельний острів , дайте мені ноутбук і основну підписку на Majestic, і я буду найбагатшим (і, можливо, тільки) SEO консультант на цьому острові протягом декількох коротких місяців!

  Він працює подібно до Google. Він має роботів, які слідують за посиланнями по всьому Інтернету від веб-сайту до веб-сайту. Потім він створює величезну базу даних про те, куди йдуть посилання і звідки, відображаючи профілі посилань кожного веб-сайту.

  Чому це добре для нас?

  Якщо програмне забезпечення імітує, як працює Google, то ми маємо можливість об'єктивно проаналізувати профілі посилань будь-якого веб-сайту, включаючи наші власні. Ми можемо зрозуміти, як Google переглядає веб-сайт з точки зору своєї позасистемної оптимізації. Це дає нам можливість зрозуміти, що ми повинні робити як SEO для цього веб-сайту, щоб поліпшити його оптимізацію, і в кінцевому рахунку, її рейтинг.

  Пам'ятайте,

  Краща оптимізація> Кращий рейтинг> Кращий трафік> Кращі прибутки> Краще життя.

  Ідеальний сайт

  Тепер ми знаємо основи Majestic, давайте подивимося на "ідеальний" веб-сайт в Majestic.

  Перш, ніж я отримаю захлопнувся в розділі коментарів, я добре розумію, що немає жодного «ідеального» сайту в плані нічого, не кажучи вже про SEO. Тим не менш, посада назва "хороша якість веб-сайту в Majestic" просто не було того ж кільця до нього 🙂

  Те, що я дійсно хочу показати вам, це те, що звичайна, потужна веб-сторінка, оптимізація сторінки, як правило, виглядає в інструменті Majestic.

  З цим маленьким застереженням в дорозі, давайте застрягти в ньому.

  Зведена сторінка Маджестіка

  Найчастіше все, що нам потрібно від інструменту - це те, що нам представлено на сторінці «Резюме», тому мені це дуже подобається. Нам не потрібні глибокі знання різних вкладок, сторінок і темних кутів на інструменті. Підсумкова сторінка є достатньою для швидкого та точного розуміння якості оптимізації веб-сайту.

  Тому давайте перейдемо до показників на сторінці "Підсумок" ...

  Потік довіри та потік цитування

  Хто вони?

  Хто вони

  Довірчий потік ( TF ) - це оцінка, яку програмне забезпечення надає веб-сайту на основі сигналів довіри, що надходять з вхідних посилань на цей веб-сайт.

  Citation Flow ( CF ) - це оцінка, яку програмне забезпечення надає веб-сайту, заснованому на «співвідношенні ресурсів» / потужності від вхідних посилань на цей веб-сайт.

  З аналізу тисяч і тисяч сайтів у Majestic, я створив таблицю, щоб показати, що різні оцінки означають, як Google переглядає надійність і силу будь-якої сторінки з оптимізації сторінки.

  Потік довіри / потікдовіри Довіра / Потужність посилання

  0 - 9 Бідні 10 - 19 OK 20 - 29 Добре 30 - 39 Дуже добре 40 - 49 Виняткові 50 - 100 Monstrously High!

  Взаємозв'язок між TF і CF

  Потік довіри є найважливішим показником у Majestic, оскільки довіра - це все для Google.

  Якщо у вас є веб-сайт з високим потоком довіри, але набагато нижчим потоком цитування, це нормально.

  Якщо у вас є веб-сайт з високим потоком цитування, але набагато нижчий потік довіри, ви повинні почати пахнути щуром. Які веб-сайти мають потужні, але ненадійні посилання? Спам-сайти, ланки ферм, російські порно-сайти (так мені сказано!), Каталоги поганої якості.

  Довіра та досконалість сайту "Досконалий" сайту?

  Ми хочемо бачити якомога більше потоків довіри, а також потік цитування, що також високий. Тим не менш, потік цитування в ідеалі має бути нижчим, ніж потік довіри і, звичайно, не більше ніж вдвічі більше, ніж потік довіри.

  TF = 27 & CF = 25… це виглядає досить добре.

  TF = 27 & CF = 55… це схоже на те, що ваш сайт залучений до чогось схематичного і на шляху до певного болю, завданого Google!

  Актуальний потік довіри

  Що це?

  Що це

  Релевантність сторінки. Я розмовляю про це так часто, що іноді я переживаю, що я нудьгую. Але це так важливо в Google!

  Актуальний потік довіри дає нам уявлення про те, наскільки сильна оптимізація нашого сайту з точки зору релевантності для нашої галузі. .

  Якщо ми намагаємося переконати Google, що ми є чудовим веб-сайтом у будівельній галузі, а наш первинний поточний довіра (перший у списку) - "Мистецтво / Комікси", настав час залучити посилання з більш відповідних веб-сайтів.

  «Досконалий» довірчий потік «Досконалого» сайту?

  Ніяких призів для вгадування. Первинний поточний довірчий потік ідеального сайту буде найбільш актуальною темою для ніші, на якій працює веб-сайт. Вторинні тематичні потоки довіри (будь-які інші теми, що показуються, крім першої у списку) також будуть відповідні теми.

  Зовнішні зворотні посилання та посилання на домени

  Хто вони?

  Ці 2 показники стосуються кількості окремих посилань, що надходять на сайт, та кількості окремих доменів, які посилаються на наш сайт. Наприклад, якщо у вас не було інших посилань, що надходять на ваш сайт, крім 5 посилань на 5 різних сторінках на одному домені, тоді у вас буде 5 зовнішніх зворотних посилань і 1 домен, що посилається.

  Зовнішні зовнішні зворотні посилання та довідкові домени "Perfect"

  До тих пір, поки посилання, що надходять на ваш сайт, є надійними, тим краще переходити домени. Цілком природно мати більше зовнішніх зворотних посилань, ніж референтні домени. Припустімо, що на бічній панелі веб-сайту розміщено посилання. Це посилання буде тиражуватися на кожній сторінці на веб-сайті, тому ви матимете численні зовнішні зворотні посилання, але тільки один домен, що посилається.

  Тим не менш, величезна кількість зовнішніх посилань і лише декілька посилань доменів може бути причиною для занепокоєння, і ви повинні перевірити, що немає величезної кількості спам-зв'язків, що надходять на сайт. Ви можете додатково дослідити, використовуючи вкладку "Посилання".

  Урядові та освітні реферальні домени

  Хто вони?

  Це показує нам, якщо будь-який з вхідних посилань, що надходять на сайт, є посиланнями .gov або .edu. Це розширення доменів верхнього рівня, пов'язані з високопоставленими урядовими та освітніми організаціями (наприклад, yale.edu або energy.gov).

  Урядові та освітні домени «Досконалого» сайту

  Посилання з цих типів доменів є синонімом високоякісних веб-сайтів із повноваженнями. Ідеальний сайт, безсумнівно, побачить принаймні кілька з цих надійних посилань у своєму профілі посилань.

  Пробіл зворотної лінії зв'язку

  Що це?

  Majestic дозволяє нам бачити тип посилань, що надходять на наш сайт в графічному вигляді.

  Ці, по порядку, найпоширеніші:

  Текстові посилання - це найпоширеніший тип посилання і є гіперпосиланням на формулювання

  Зображення - посилання, пов'язане з зображенням

  Перенаправлення - будь-яка URL-адреса, яка перенаправляє на сайт

  Кадри - якщо посилання, що надходить на сайт, було знайдено в тезі <FRAME>

  Потім ми маємо допоміжні графіки, які показують нам частку посилань, які мають "NoFollow" і "Follow", а кількість посилань, які досі живуть, порівнюється з кількістю видалених.

  Розподіл зворотного зв'язку сайту "Perfect"

  Як правило, більшість посилань, що надходять на сайт, будуть текстовими посиланнями (зазвичай 70-90%), решта - посиланнями на зображення. Лише дуже невелика частина посилань повинна надходити з перенаправлень або кадрів.

  Ми очікуємо, що «звичайний» сайт матиме більшу частину посилань як посилання «Підписатися» з меншим розділом з посилань «NoFollow».

  Менше видалені посилання краще.

  Якірний текст

  Що це?

  Що це

  Majestic покаже нам весь якірний текст, пов'язаний з текстовими посиланнями (або тегами 'alt'), що надходять на наш сайт. Текст прив'язки є текстом, який можна натиснути, і переносить вас на інший сайт / URL.

  Це величезна угода для оптимізації за межами сторінки, оскільки Google буде вивчати над якорним текстом і співвідношенням тексту прив'язки до:

  1. оцінювати релевантність вашого сайту до ваших цільових ключових слів
  2. поліції проти надмірної оптимізації

  Текст "Яскравого" сайту "Ідеальний"

  Достовірний сайт авторитету матиме велику кількість природних і потужних посилань, що входять до нього. Переважна більшість опорних текстів цих посилань будуть марковані або не є ключовими словами.

  Таким чином, будь-які розділи на круговій діаграмі (які відображають коефіцієнт тексту якоря сайту), крім розділу "Інший опорний текст", ймовірно, стосуються фірмових якорів або звичайних інших термінів, наприклад, Thomas Cook, thomas cook, веб-сайт, веб-сайт .com, www.thomascook.com і т.д.

  Якщо ви бачите великі розділи кругової діаграми з комерційними ключовими словами, то, ймовірно, це неприродно. Це може бути лише питанням часу, перш ніж ви потрапили в штрафний пінгвін!

  Діагностика та виправлення вищого рейтингу.

  Тепер ви знаєте, наскільки потужно оптимізований веб-сайт має виглядати на сторінці резюме Majestic, перейдіть і перевірте свій власний сайт majestic.com щоб побачити, як ви тримаєтесь.

  Якщо рівень довіри та цитування вашого сайту низький, знайдіть посилання на ваші веб-сайти, які мають високий рівень довіри та цитування з первинним поточним довіреним потоком, пов'язаним з вашою нішею.

  Якщо у вас є великі розділи якірної кругової діаграми тексту, присвяченого вашому основному ключовому слову, вам потрібно отримати більше фірмових посилань, що йдуть на ваш сайт, що розбавить ваш коефіцієнт прив'язки тексту.

  Majestic - це найкраще програмне забезпечення для швидкого розуміння стану оптимізації сторінок сайту. Якщо на сторінці резюме виникають деякі червоні прапори, ви можете скористатися вкладеними темами для більш глибокого вивчення проблеми.

  Чому це добре для нас?
  Які веб-сайти мають потужні, але ненадійні посилання?
  Довіра та досконалість сайту "Досконалий" сайту?
  «Досконалий» довірчий потік «Досконалого» сайту?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»