Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Ви актуальні на новітні тенденції SEO?

  1. Мобільний індекс
  2. Голосовий пошук відбувається на підйомі
  3. Постійне оновлення основного алгоритму
  4. Тенденція до CX

  Маркетинг в пошукових системах змінюється щодня. З алгоритмами, які оновлюються швидше, ніж можна повідомити, ключ до дійсно успішного SEO не просто реагувати на зміни (принаймні не весь час). Те, що дійсно стимулює успіх SEO, виявляє тенденції, які вказують на ці зміни, і будує довгострокові кампанії та стратегії, щоб скористатися ними.

  Мобільний індекс

  26 березня 2018 року компанія Google оголосила про початок розгортання мобільного індексування. Ця система тестується вже більше півтора років, і компанія Google нарешті впевнена, що вона готова до реалізації.

  Що ж таке індексування мобільних пристроїв?

  З індексуванням на першому робочому столі Google бачить версію вашого робочого столу як основний сайт і використовує цей вміст як стандартний для індексування. У минулому, якщо існує мобільна версія сторінки або реагує сайт, ця сторінка отримує поштовх до їх рейтингу сторінок. Проте індексація для мобільних пристроїв спочатку використовує мобільну версію вашої сторінки за умовчанням і перемикається лише на версію для настільних ПК, якщо у вас немає мобільної сторінки.

  Google надає діаграму для визначення того, як саме це вплине на вашу компанію - залежно від типу веб-сайту.

  Google надає діаграму для визначення того, як саме це вплине на вашу компанію - залежно від типу веб-сайту

  Хороша новина полягає в тому, що якщо ваш бізнес вже має реагуючий сайт, ви не повинні очікувати, що ви побачите якісь ефекти (позитивні чи негативні) від цієї конкретної зміни. Однак, навіть якщо ви краще підготовлені для мобільного першого світу, ніж інші, ця зміна все ще має важливі наслідки для майбутнього SEO.

  Ось корисна метафора майбутнього з власної пошукової мережі Google:

  Урок, який потрібно взяти з переходу на індексацію мобільних телефонів, полягає в тому, що чи готовий ваш бізнес до цього, майбутнє є мобільним. Зрештою, Google буде переглядати в основному мобільні сторінки - тому що саме це клієнти майже всіх галузей будуть розглядати (або вже).

  Голосовий пошук відбувається на підйомі

  Голосовий пошук тривалий час зростає, але головним чином те, що тримав його назад, - це відсутність витонченості.

  Розпізнавання голосу зараз значно швидше і точніше, ніж людина при створенні тексту на мобільному пристрої. Це означає, що запит на мобільний пристрій фактично швидше, ніж спроба ввести його. Зрозуміло, пошукові запити відрізняються за довжиною залежно від того, чи вони набрані чи ні, але більше про це пізніше.

  Існує ще одна віха розпізнавання голосу, яка буде проповідувати основні зміни в SEO. Минулого року технологія розпізнавання мови Google знизилася до 4.9% помилок - роблячи його на одному рівні з людьми. Наведена нижче таблиця демонструє цей прогрес.

  Це дуже велике поліпшення за дуже короткий проміжок часу - і вказує на те, скільки інвестицій відбувається в Google (та інших компаніях) у цій технології.

  Не дивно, що, оскільки технологія розпізнавання голосу покращується, голосовий пошук збільшується. Нещодавнє дослідження показує особливо захоплюючі відмінності між голосовим пошуком у 2017 та 2018 роках.

  Голосовий пошук зростає не тільки в 2018 році, але і споживачі, здається, все частіше користуються голосовим пошуком у громадських місцях. Дослідження Stone Temple показує, де люди використовують голосовий пошук - у 2018 році майже всі ці цифри зростали - за винятком тих випадків, коли вони були самі.

  Незважаючи на те, що 45% людей все ще повідомляють про роздратування іншими користувачами за допомогою голосового пошуку в громадських місцях, не можна заперечувати, що громадський голосовий пошук стає все більш соціально прийнятним. Популярність пристрою та зручність - це перемога людей і відкриття голосового пошуку, який буде використовуватися поза домом. Громадська прийнятність - це перешкода, яку багато нових технологій і пристроїв довелося перемогти - особливо коли вони мають такий глибокий соціальний вплив. Здається, що 2018 рік - голосовий пошук починає повертати хвилю.

  Збільшення голосових запитів означає кілька змін для експертів SEO.

  Перший - з'ясувати, який вміст ви повинні оптимізувати для голосового пошуку, адже деякі теми не підходять для голосового пошуку. Коли ви ставите короткий запитання, ваша мета, швидше за все, отримає швидку та корисну відповідь, тому більшість результатів Google для голосового пошуку дуже короткий. У середньому це всього 29 слів. Найкраща тактика полягає в тому, щоб підтримати оптимізацію голосових запитів SEO в межах діапазону коротких відповідей. Ви повинні продемонструвати найбільш корисні, розмір шматочків інформації, а не запускати в 88-сторінковій дисертації.

  По-друге, слід знати про зростання кількості розмовних запитів. Ми обговорили це перед тим, як обговорювати досягнення у розпізнаванні голосу. Хоча технологія розпізнавання голосу може відображати результат швидше, ніж ми можемо його набрати, це не означає, що люди використовують ті ж фрази, коли говорять і при наборі тексту. Голосовий пошук має форму розмовного запиту - довші запити з розмовним синтаксисом. Наприклад, користувач може задати запитання: «Яке найкраще місце, куди можна дістатися тако в Рено, Невада?», Використовуючи голосовий пошук, на відміну від набору «найкращих таксі Рено».

  Одним із кроків, які Google робить у цьому напрямку, є Поговоріть з книгами - нещодавно розроблений демонстраційний інструмент від Google, створений для демонстрації (і тестування) нового AI, який взагалі не покладається на ключові слова для досягнення результатів. Зрозуміло, що Google зацікавлений у створенні ІІ з розумінням розмов або можливостями, які, швидше за все, матимуть вплив на SEO, оскільки голосовий пошук продовжує зростати.

  Постійне оновлення основного алгоритму

  Загальновідомо, що Google постійно оновлює свій алгоритм пошуку. Насправді, цей процес відбувається так часто, що оголошення для кожної зміни не є ефективними. Однак існують великі зміни, на які варто звернути увагу.

  12 березня 2018 року компанія Google оголосила про «широке оновлення основного алгоритму» - зміна, яка має широкий (хоча і не обов'язково драматичний) вплив. У цьому недавньому оновленні Google насправді нічого не карає. Це оновлення фокусується на нагородженні раніше недооцінених сайтів.

  Коли вони оголосили про цю зміну, Google також попередив, що, оскільки це оновлення не покарало нічого, немає нічого, що можна зробити, щоб "виправити" будь-яке падіння рейтингу сторінки, яка може мати досвід. Єдиним варіантом є поліпшення вмісту та очікування користувальницького досвіду. Переконайтеся, що ваш сайт знизився в рейтингу - і якщо він є, можливо, настав час встановити план, щоб покращити інформацію, яку ви пропонуєте своїм відвідувачам, і загальну зручність для користувача вашого сайту.

  Це важлива обережність, на яку слід звернути увагу. Це нечасто, що оновлення технологій пошукової системи змінюють речі, які неможливо виправити - єдиний спосіб не потрапити в них - це мати найкращий, найбільш релевантний вміст.

  Коли ми рухатимемося вперед у 2018 році, ми постійно стежимо за змінами в алгоритмі Google, які впливають на SEO вашого бізнесу. З кількома незначними змінами щодня та кількома щорічними оновленнями основного ядра, ми можемо бути впевнені, що до кінця року SEO значно зміниться.

  Тенденція до CX

  Пошукові системи (наприклад, Google) будуються на своїх користувачах. Без величезного числа відданих користувачів (і рекламодавців, які хочуть їх продавати), пошукові системи йдуть шляхом Yahoo.

  Найкращий спосіб для того, щоб пошукова система розробила наступне, - це важлива частина повсякденного життя. Пошукова система повинна бути джерелом негайної інформації. Для цього вони повинні надавати дуже релевантну, точну та корисну інформацію у відповідь на кожен запит.

  Так що, насправді, "досвід клієнта" не є фактором ранжування, це те, що алгоритм Google використовує рейтингові фактори намагаються спробувати і наблизити. Зміни, які відбулися до кінця 2017 та 2018 років, свідчать про більшу незалежність від промисловості, спрямовану на орієнтацію на клієнтів. Google та інші пошукові системи стають все краще і краще, надаючи своїм користувачам надзвичайно релевантну інформацію - це до професіоналів у сфері SEO, щоб переконатися, що їхній досвід роботи в Інтернеті вважається найбільш релевантним для своїх цільових користувачів.

  Що ж таке індексування мобільних пристроїв?
  Наприклад, користувач може задати запитання: «Яке найкраще місце, куди можна дістатися тако в Рено, Невада?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»