Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Viaset.ru | Внутрішня оптимізація сторінок сайту: зараз вже не 2012-й!

  1. Забудьте про точні входженнях
  2. Згадайте про UX
  3. використовуйте релевантність
  4. Не використовуйте витікаючі посилання як головний елемент on-page SEO
  5. Працюйте не тільки над сторінками - важливий ваш хост цілком
  6. Як стати авторитетом у своїй ніші?


  Пошукові системи продовжують розвиватися, тому традиційні методи оптимізації поступово поступаються місцем новим тактикам і прийомам
  Пошукові системи продовжують розвиватися, тому традиційні методи оптимізації поступово поступаються місцем новим тактикам і прийомам. При цьому багато фахівців продовжують використовувати застарілі методи, не звертаючи увагу на те, що вони втратили ефективність в 2017 році.
  У цій статті ми розглянемо 5 такі так званого on-page SEO, які допоможуть вам досягти результатів в сучасних реаліях:

  Забудьте про точні входженнях


  Як пам'ятаєте, багато інструментів для SEO допомагають перевірити і дізнатися, скільки разів ключове слово було використано як на сторінці, так і в конкретних елементах. Мова про атрибут alt у зображень, метаописания або текст виділеним жирним. Після перевірки ви отримаєте певні рекомендації по кількості ключових слів.
  Найкраще дотримуватися нижньої межі в цих радах. Чи не дотримуйтесь правилом типу «Використовуйте ключове слово 1 раз на кожні 100 слів» або «Використовуйте ключове слово 4 рази в HTML-тексті».
  Як пам'ятаєте, багато інструментів для SEO допомагають перевірити і дізнатися, скільки разів ключове слово було використано як на сторінці, так і в конкретних елементах
  Краще сфокусуйтеся на дійсно важливому: Google цікавить, як користувачі взаємодіють з вашим контентом. Якщо користувач не клікнув на вашу сторінку в результатах видачі або після переходу на сайт він повертається до пошуків через те, що контент йому не підійшов, найближчим часом вас усунуть з першої сторінки.
  Вердикт: сьогодні ключові слова варто і далі використовувати в Title, метаописів і на сторінці. Але правила з точною кількістю ключів не допомагають покращувати позиції. Більш того, такий підхід може зіпсувати якість контенту і юзабіліті. Тепер саме ці 2 фактора відіграють більш важливу роль в ранжуванні інтернет-ресурсу.

  Згадайте про UX


  Контент повинен дати досвід взаємодії і відповіді, які вони хочуть отримати. Сьогодні це набагато важливіше, ніж сліпе дотримання правил за кількістю ключів в тексті.
  Як дізнатися ту саму потребу і виділити її з широкого запиту?
  Для початку можна провести дослідження ключових слів:
  Контент повинен дати досвід взаємодії і відповіді, які вони хочуть отримати
  Наприклад, фраза «Яйця Фаберже» або «Faberge eggs». вводимо в Keywords Explorer від Moz і вибрали фільтр «Are questions». Система покаже вам інші запити про цей виріб. Погодьтеся, коли людина цікавить, хто такий Фаберже, не варто насильно продавати сам продукт, а для початку дати відповідь на поставлене запитання. Інший приклад інтересів: що це таке? Скільки коштують? Скільки всього яєць Фаберже було випущено?
  До речі, використовувати Moz зовсім не обов'язково. Така функція є в інших сервісах для підбору ключових слів. Навіть у Ubersuggest і AdWords .
  Головне - досягти мети, тобто зрозуміти, чого насправді хоче користувач, що вводить запит, і надати йому це.
  Наприклад, дуже часто люди шукають картинки за запитом «Яйця Фаберже», і тут фотографія - дійсно важливий елемент, щоб вони залишилися задоволені контентом на сайті. Логічно, що ті питання і запити, які пов'язані з ціною і конструкцією, припускають наявність бажання купити виріб. Тому надавайте посилання і інформацію про те, як виготовити такий яйце. Тоді ви задовольните потреби цієї конкретної аудиторії користувачів.
  Рада з практики: набагато легше створити контент під потреби користувача, а тільки потім наповнювати його ключовими словами. На жаль, маркетологи фокусуються саме на другий завданню. У реальності це не спонукає Google ранжувати їх сторінці вище, ніж той контент, який дійсно вирішує питання користувачів.
  Вердикт: визначте, чого насправді хочуть користувачі пошуку, надайте їм цей контент і тільки потім займайтеся ключовими словами.

  використовуйте релевантність


  Не варто сподіватися, що просте повторення ключових слів просуне ваш сайт у видачі в 2017 році. Зараз потрібно брати релевантні теми. Google хоче бачити ті документи, в які слова і фрази відповідають запитам користувачів, як семантично і лексично, так і за логікою. Вони допомагають повідомити системам аналізу якості сторінок, що ваш контент відповідає 3 критеріям:
  · Він релевантний
  · Включає критично важливі відповіді на питання, отримані від користувача
  · Пропонує надійну і точну інформацію.
  Давайте подивимося, як це працює в реальності на вже знайомому прикладі з Фаберже:
  Не варто сподіватися, що просте повторення ключових слів просуне ваш сайт у видачі в 2017 році
  Що собою являє готову відповідь, який ми бачимо в Google? Зверніть увагу, це не сторінка з верхньої позиції в пошуковій видачі. У неї найменша кількість посилань і посилань кореневих доменів з усіх сторінок на першій сторінці видачі.
  Її відрізняє те, що на ній знаходиться не просто оптимізований контент, але той відповідь, який підходить користувачеві і Google.

  Як повторити успіх з прикладу?
  Дотримуйтесь цих порад:
  1) Використовуйте релевантні слова і фрази. вам допоможе MozBar

  Сервіс сканує сторінки, які ранжуються за певним ключовим словом, витягує унікальні слова і фрази, що з'являються на цих сторінках частіше, ніж в іншому контенті, і ранжирує по відносній цінності і важливості.
  Наприклад, ключове слово «Загублені яйця Фаберже» або «Lost Faberge Eggs» англійською мовою. MozBar запропонує використовувати додаткові слова «Петер Карл Фаберже», «Цар», «Музей Фаберже» і ще ряд інших. За допомогою цього методу ви підвищите позиції ресурсу в пошуковій видачі.
  Така функція ще є в SEOZoom та інших інструментах.
  2) Є ймовірність, що Google покаже в пошуковій видачі готову відповідь? Оптимізуйте контент під цей формат. Можна оформити його як список, коротку довідку, пропозиція у верхній частині сторінки, яке дасть користувачеві швидку відповідь, або інший варіант.
  Вердикт: використовуйте наступні ключові слова, які допомагають вище ранжуватися і потрапляти в готові відповіді Google, а не тільки синоніми і прості повторення.

  Не використовуйте витікаючі посилання як головний елемент on-page SEO


  У порівнянні з 2012 роком роль посилань і контенту кардинально змінилася. Якщо ще 5 років тому кілька додаткових анкорний посилань сприяли б просуванню навіть нерелевантною і низькоякісної сторінки, сьогодні перевага у того контенту, в якому нехай менше посилань, зате він якісний і дає досвід взаємодії.
  Вердикт: не використовуйте лінкбілдінг як єдиний інструмент, коли ви ранжіруетесь на другий або третій сторінці. Сучасне on-page SEO все більше уваги приділяє саме форматування контенту, використання слів і задоволенню потреб користувача в цілому.

  Працюйте не тільки над сторінками - важливий ваш хост цілком


  У 2012 році Wikipedia та інші подібні великі ресурси були на перших місцях у видачі тому, що вважалися авторитетними. Сьогодні авторитетність домену зберігається, але тепер в цій поняття включені посилання, розмір, популярність сайту і тематична авторитетність. Це розкрило нові можливості перед SEO-фахівцями.
  Розглянемо приклад. У сервісу Moz певна тематична авторитетність в сфері SEO. На це вплинула велика кількість опублікованого релевантного контенту. Також далося взнаки те кількість посилань, які були отримані з галузевих ресурсів, і той факт, що з'явилася стійка асоціація між назвою компанії і пошуковою оптимізацією. Як Zappos асоціюється з взуттям, так сутність Moz зараз визначається як SEO.
  Важливо не просто оптимізувати сторінку під ключове слово або заробити зовнішні посилання. Важливіше, яке значення бренд має для людей. Яка у хоста тематична авторитетність на думку Google? Тепер on-page оптимізація розширюється до on-site оптимізації та побудови репутації бренду в офлайні.
  Якщо з'явиться бажання ранжуватися за ключовими словами, що не входять в сферу нашої тематичної релевантності та авторитетності, доведеться зробити більше, ніж просто пройтися по чек-листу on-page SEO і отримати N-ну кількість анкорний посилань. Тепер потрібно створювати асоціативний зв'язок між сайтом і цікавим для нас контентним простором. Тоді Google і користувачі пошукової системи зможуть нам довіряти в цих темах.
  Логічний висновок: якщо ви працюєте над ранжируванням за певним набором ключових слів в певній сфері, але не бачите прогресу, швидше за все, у вас відсутній тематична авторитетність.

  Як стати авторитетом у своїй ніші?


  Асоціюйте свій бренд з темою за допомогою онлайн-та офлайн-заходів:
  · Публікуйте релевантний контент
  · Заробляйте посилання з сайтів по цій темі
  · Нехай назва вашої компанії починає згадуватися в релевантних пошукових запитах
  · Задійте тих користувачів, які є авторитетами в темі
  · Ваш бренд повинен стати синонімом ніші.
  Є десятки тактик, які ви можете використовувати. Кожна компанія досягає успіху, коли застосовує прийоми, що працюють для її цільової аудиторії і дозволяють обіграти сильні сторони. Це допомагає виділитися серед конкурентів, стати унікальними.
  Коли ви вирішуєте проблеми ранжирування, обов'язково переконайтеся, що врахували ці фактори у своїй стратегії.
  Вердикт: для поліпшення позицій у видачі весь сайт повинен бути сфокусований на бренд.

  Credits: MOZ

  Як дізнатися ту саму потребу і виділити її з широкого запиту?
  Інший приклад інтересів: що це таке?
  Скільки коштують?
  Скільки всього яєць Фаберже було випущено?
  Як повторити успіх з прикладу?
  Є ймовірність, що Google покаже в пошуковій видачі готову відповідь?
  Яка у хоста тематична авторитетність на думку Google?
  Як стати авторитетом у своїй ніші?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»