Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Вибір А де ж краще завантаження 360-градусних відео

  1. YouTube
  2. Vimeo
  3. Facebook
  4. Veer
  5. порівняння скріншотів
  6. Підписатися. Без реклами

  Купили свою першу 360-градусну камеру і зняли приголомшливий ролик? Що ж, пора розмістити його в інтернеті і зібрати перший мільйон переглядів. Але де саме розмістити? На якому ресурсі первинну якість збережеться з мінімумом втрат? Саме час розібратися в, мабуть, головне питання просування свого відеотворчества в маси.

  Основними майданчиками для розміщення 360-градусного відео на сьогодні є YouTube, Facebook, Vimeo і Veer. Для порівняння деталізації зображення на кожну платформу був завантажений один і той же ролик, знятий у високій якості і містить безліч дрібних деталей, джерел світла і інших елементів, що дозволяють порівняти якість картинки. Загальне порівняння можна побачити на скріншоті нижче, об'єднав кадри з усіх чотирьох майданчиків.

  YouTube

  YouTube - популярний і знайомий кожному сервіс відеохостингу, який одним з перших запропонував можливість розміщення 360-градусного контенту. У YouTube величезна аудиторія користувачів, а це збільшує ймовірність популярності вашого ролика, але при цьому YouTube автоматично стискає відеоролики для зменшення їх розміру, що, природно, позначається на їхній якості. Максимальна роздільна здатність, яка підтримується даним сервісом, становить 5К, що вельми непогано, але через автоматичного стиснення якість картинки виглядає не відповідає стандарту 5К. В цілому YouTube, ймовірно, є найкращим місцем для завантаження 360-градусного відео через величезної кількості людей, що використовують платформу, особливо якщо ваша камера знімає з роздільною здатністю 4К або менше.

  Vimeo

  Vimeo - це просунута версія YouTube, яка користується підтримкою кінематографістів. Vimeo на перший погляд відмінно підходить тим, хто хоче зберегти максимальну якість завантаження відео, але при цьому на цьому майданчику набагато менше активних користувачів. Vimeo не стискується відео з ретельністю YouTube, але активніше використовує ефект масштабування, що також знижує кінцеву якість картинки, залишаючи її деталізацію трохи краще, ніж на YouTube, але все ж помітно гірше, ніж в оригіналі. Крім того, для постійного проживання 360-градусного контенту на Vimeo доведеться платити абонентську плату або купувати преміум-аккаунт, так як на ресурсі діє обмеження на завантаження - не більше 300 мб на місяць.

  Facebook

  Facebook, як і YouTube, стоїть біля витоків просування 360-градусного формату для фото- та відеоконтенту. Facebook використовують близько 2 мільярдів чоловік, так що потенційна аудиторія ресурсу не поступається YouTube, але ось можливості просування роликів серед цієї аудиторії на Facebook реалізовані помітно гірше. З іншого боку, Facebook пропонує сервіс автоматичної стабілізації роликів і вміє програвати об'ємний звук. Що стосується якості, то максимальний дозвіл відео обмежена стандартом 4К, а значить, до більш якісного контенту буде застосовуватися стиснення, помітно знижує деталізацію зображення. В цілому ж, Facebook - найпростіша і зручніша платформа для розміщення 360-градусного контенту, але просувати на ній ролики серед незнайомій аудиторії вкрай важко.

  Veer

  Про цю платформі чули всі, але саме сервіс Veer повністю розроблений для просування 360-градусного контенту. Платформа Veer заробила трохи більше року тому, але у неї вже з'явилися тисячі шанувальників, щодня розміщують сотні нових роликів, знятих в різних жанрах. Потенційна аудиторія на Veer помітно нижче, ніж на інших сервісах, але плюс в даному випадку полягає в тому, що всі користувачі Veer приходять на платформу виключно в пошуку нового цікавого 360-градусного і VR-контенту. Втім, поки що розвиток сервісу залишає бажати кращого. Veer сильніше інших стискає ролики і активно використовує ефект масштабування. З іншого боку, у Veer є власне мобільний додаток для редагування, накладення анімації, тексту, застосування фільтрів і підготовки 360-градусних роликів до завантаження на платформу.

  порівняння скріншотів

  Для більш зручного порівняння якості картинки на всіх представлених сервісах був зроблений скріншот одного і того ж кадру, після чого всі чотири картинки об'єднані в одне зображення, представлене нижче. Крім того, в самому низу був доданий кадр з відео, відтвореного в GoPro VR Player, який є десктопних програвачем і повинен показувати ролик в його найкращій якості. Як видно, різниця між скриншотами не так велика, але при уважному розгляді помітити її все ж можна. В основному це пов'язано з різним ступенем застосування ефекту масштабу картинки на різних платформах.

  Підписатися. Без реклами

  Останні події зі світу панорамних технологій: анонси, рейтинги, чутки, аналітика, новини супутніх технологій і все що пов'язано з 360. Підписуйтесь в Telegram , Вконтакте , Facebook і YouTube !

  Але де саме розмістити?
  На якому ресурсі первинну якість збережеться з мінімумом втрат?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»